2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Ya kilo konusunda haklisin. Ben cevreme kulagimi tikadim. Hersey yiyor hatta yatarken kilo alsin diye bir biberon pirinc unuyla mama yapip veriyorum ama almiyor.
Onemli olan yemesi ve yiyor.

Evet canim bizde de yoktu.
Benimde okunacak kitablarim cogaldi ama doymuyorum yine aliyorum. Bir de ucuzken kacirmak iatemiyorum.
Yillardir dunya para verdik bu sene de ucuz kitap takilmak.iatiyorum
olsun canım ucuz önemli olan sevmen:) çok güzel bir yatırım senin ki

Al canım al benim yerimede☺
geçmiş olsun inşaallah haftasını doldurur bebeğin

canım ya asaf ta öyle son halini koysam şasırırsınız bir ara çekerim bakın, gerçekten takma ben umursamıyorum artık doktorlar normal diyor sonuçta hem kilolu olunca nazar oluyor

Hamilelige çok uzak gördüm seni a101in bu romanlari hep iki farklı dunyalarin insanlarini bulusturuyor tuttum bu romanlari
Canim bende polisiye romanini almistim 3 tane. Elimden birakamadim gercekten cok guzeldi. Hatta 5 taneydi kitaplari okuyunca 2 sini de almadigima cok pisman oldum.

Bu hafta da cocuk kitaplari geliyor kucuk prens felan. Bizimkilerin okumasina daha cok var sanirim

2. Cocukla ilgili yas 30 cok beklemeyi dusunmuyorum ama su kpss hep onumu tikiyor gelecekle ilgili plan yapamiyorum

hayırflısı olsun canım zamnı gelınce olur

Kızlar evde ayakkabı giydiriyor musunuz ben ev icin parkede kayma yapmayacak bir ayakkabi ariyorum önerebilecegiz model ya da marka var mı?

Kızlar evde ayakkabı giydiriyor musunuz ben ev icin parkede kayma yapmayacak bir ayakkabi ariyorum önerebilecegiz model ya da marka var mı?
Canim bende aksam giydirdim ama ayakkabisiz daha rahat yuruyor.

Ortapedik ilk ayakkabilar var hafif. Ablam onlardan kullaniyor ve memnun. Ama evde giydirmiyor

Canim bende aksam giydirdim ama ayakkabisiz daha rahat yuruyor.

Ortapedik ilk ayakkabilar var hafif. Ablam onlardan kullaniyor ve memnun. Ama evde giydirmiyor
Bende canim evde gerek yok diye giydirmedim simdi disardada giymiyor adim atmak istemiyor cikarmaya calisiyor ayagindan alissin istiyorum

evde bildirmiyorum altı deri olan izin çoraplar var ondan giydiriyorum 10.aydan beri yürüyor ve dışarda hep ayakkabı giyiyor önceleri agir gelirdi şaşırırdı nasıl yürüyeceğini ana etraf daha çok ilgisini cekdigi için alıştı yürüyor gayet iyi zamanla alışıyor evde çok yorma ama zaman zaman giysirdbilirsin bileği tutan ayakkabılar tercih edebilirsn

Tamam canim sagol

Merhaba kızlar.
Oğlumda pişik oldu 1 haftadır ve de kabız. Vitamin kullanmaya başladıktan sonra oldu. Şimdilik bıraktık vitamini. Hala yemek seçmeye ve yememeye devam. Ne yapayım ne zaman isterse o zaman yer artık.

Evde ayakkabı giydirmiyorum. Çorapla geziyor ya da şu pufidik ayakkabımsı şeylerle. ayak kasları çalışsın tembel olmasın diye.
Dışarıda da moots tarzı mest gibi tabanı katlanan yumuşak ayakkabılar giyiyor.
Kalın tabanlı ortopedik ayakkabılar 18-24 aya kadar tavsiye edilmiyor bebeğin ayak kasları çalışson tembel olmasın diye.
Dışarıda da bir tane pidipidi ayakkabımız var indirimdeyken almıştım. Onu garipsemiyorlar da varşığo yokluğu belli değil..

İyiyiz canım, şimdilik bekleme sürecindeyim bebeğe ciğer geliştirici yaptılar iğne vuruluyorum inş zamanında sağlıkla doğar bebeğim...

Pinking Tree çok geçmiş olsun canım. Zamanında ve sağlıkla bebeğin ile kavuşun inşallah.
Amin canım çok sağolasın.

Kabız için bir kaşık zyağı içirsen işe yarıyor bir de yaz geliyor bağırsak problemleri yaşabilirsin demişti bizim doktor kabız ishal gibi...
Yemeye gelince elde değil ama açlıktan uyuyamama gibi durumu yoksa çok takmamak lazım sanırım yoksa anneler kafayı üşütüyor..

Canim hastabede misin hala ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…