2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Bizde aile boyu gribiz anlamadim bu yılı sokaģa cık eve gel gribiz...eve tıkılıp kalacam bundan sonra ne bu boyle ya hep grip hep grip bıktım bu yıl ne cok hasta olduk
Gecmia olaun canim

Bagisiklik siatemininiz zayiflamis demek, bol.bol.nar yeyin

Bizim kiz da cok sukur nar yemege bayiliyor

Selam kızlarrr nasılsınızz?? Biz iyiyiz çok şükürr. İşe başlayalı giremez oldum yaa. Günler haftalar nasıl geçiyo anlamadım. Köyde olunca okulun işleri bitmiyo. 2 öğretmeniz. Diğer öğretmen yıllarca yalnız yapmış herşeyi. Ona bi nebzede olsa yardımcı olmak istiyorum. Eve gelincede Çağlarla ilgileniyorum bi bakıyorum sonra yatma vakti gelmişş. Bende durymlar böylee :)

Selam herkese , ocak anneleri yaprak gibi dökülüyor

I imspecial canım a101 de kitap dedin baktım ama yoktu broşürler de yoktu , nasıl hevesle gitmiştim cuma günü:) gerçi en son aldığımı yavaş okuyorum çok beğenemedim:)
Evet canim bizde de yoktu.
Benimde okunacak kitablarim cogaldi ama doymuyorum yine aliyorum. Bir de ucuzken kacirmak iatemiyorum.
Yillardir dunya para verdik bu sene de ucuz kitap takilmak.iatiyorum

I imspecial canım a101 de kitap dedin baktım ama yoktu broşürler de yoktu , nasıl hevesle gitmiştim cuma günü:) gerçi en son aldığımı yavaş okuyorum çok beğenemedim:)
aa demekki bizim buraya has bende gidip bi kav tane daha alayim :-)

Selam kızlarrr nasılsınızz?? Biz iyiyiz çok şükürr. İşe başlayalı giremez oldum yaa. Günler haftalar nasıl geçiyo anlamadım. Köyde olunca okulun işleri bitmiyo. 2 öğretmeniz. Diğer öğretmen yıllarca yalnız yapmış herşeyi. Ona bi nebzede olsa yardımcı olmak istiyorum. Eve gelincede Çağlarla ilgileniyorum bi bakıyorum sonra yatma vakti gelmişş. Bende durymlar böylee :)
kolay gelsin tatlım aynen yogun geçiyor her geçen gün büyüdüler iyice bidr gidiş felis yapiyorsun çağlar bakıcı ile nasıl memnun musun

Benimde okunacak kitablarim cogaldi ama doymuyorum yine aliyorum. Bir de ucuzken kacirmak iatemiyorum.
en iyisi canım kitaba yatırım yapmak senin çok işin var sınavlar aof bide kitap ohhh

aa demekki bizim buraya has bende gidip bi kav tane daha alayim :-)

kolay gelsin tatlım aynen yogun geçiyor her geçen gün büyüdüler iyice bidr gidiş felis yapiyorsun çağlar bakıcı ile nasıl memnun musun

en iyisi canım kitaba yatırım yapmak senin çok işin var sınavlar aof bide kitap ohhh
Burada ailelerimiz yasamadigi icin vakit ayirabiliyorum canim. Kimsemiz yok biz biz bizeyiz.

Selam anneler..
28 haftamdayım yatışım yapıldı rahmimde açılma var diye:KK43:(
Rşim hastaneye getirdi ama kızım çok ağlayınca eşim gitti eve, babaannesinde durmamış..
Hamileyken hastanede korkuyla beklemek kderim mi diyorum ne..
Dualarınızı bekliyorum. Bebişime ciğer geliştirici vurdular vuruyorlar allah zamanınds sağlıkla kolaylıkla kucağıma almayı nasp etsin inş ve isrryen herkese nasip etsin..

Anladım canım. Teşekkürler. Ben emzirmeye çok seviyorum çok duygusal oluyor. Aslında 2 yaşına kadar emzirmek istiyorum bakalım inşallah vitaminler faydalı olur da bırakmak zorunda kalmam. :cry:
Ben de kızımı iki yaşına kdar emzirmek isterdim, emzirmenin çok özel olduğuna inanıyordum ki kızım hala memeyi unutamadı:KK43: uykusunda aç aç diyor:KK43: anne bu mama diyor;(
Herneyse ama çocuğun gerçekten iştahsızsa(ki her bebek iştahsız annesine göre) bence gece emzirmesini kesebilirsin. Gece boyu güzel uyuyan bebek hem anneyi dinlendiriyor ek gıda için güç
Veriyor hem aç kalkıyor önüne geleni yiyor, kesinlikle öyle olmaso gerekiyor. Tecrübelemesem ne kadar anne sütü alsa kar derdim ama çocuklar süt almak için değil alışkablık keyif bağlanma için de emiyorlar. Bence bebek 1. Yaşına geldikten sonra gece emzirmesi kesilmeli, drlar altı ay diyor ama benim gönlüm elvermiylr:))

Aynen öyle napalım bende çorba yapmaya devam alıştım artık. Beni bırak çoçuk bile alıştı gidiyor ufak tenceresi var onu alıyor dolaptan kaşıkta istiyor karıştırıyor çorba yapıyor herhalde. ama normaldir 4 aydan beri ek gıdası çorba olduğundan 1 yıldır beni çorba yaparken görüyor. Zor işler ama evlat işte.
Bu arada senin doğumuna az kaldı yanlış bilmiyorsam bir hayırlı olsun diyemedim, hayırlı olsun. cesaretine çok hayran kaldım 2 bebekle Allah kolaylık verecek muhakkak ama yaşım 34 olmasına rağmen 2. çocuk deyince duruyorum.aslında yapsam iyi olur birer tas çorbayla 2 çocuk büyürler giderler :) bu sefer kız mı geliyor erkek mi?
Sağolasın canım inş aenin gönlüne göre olur.. Bu sefer de kız.. Bana kalsa asla yapamazdım korkaklığımdan hesap kitp ypmaktan süpriz yaptı ama iyi de oldu. bir şekilde büyüyecekler sağlıkla inş..
Tek bebek de zor iki bebek de zor, olacaksa bir çırpıda doğmaları en güzeli, az zamanla.. İkisine de ortak hazırlık yapılıuor o zaman..
Benim kızım da küçük tenceresni karıştırıyor mama mama ımm diye yiyor boş kaşıkla:)) doluyken yaklaşmıyor, alay ediyor y:))

Selam anneler..
Rşim hastaneye getirdi ama kızım çok ağlayınca eşim gitti eve, babaannesinde durmamış..
Dualarınızı bekliyorum. Bebişime ciğer geliştirici vurdular vuruyorlar allah zamanınds sağlıkla kolaylıkla kucağıma almayı nasp etsin inş ve isrryen herkese nasip etsin..
çok geçmiş olsun ya inşallah geçen seferki gibi son ana kadar direnir kuzun ya çok üzüldüm inşallah zamanında gelir sağlıkla hayirla serra içinde çok zor Allah yardimcin olsun

Burada ailelerimiz yasamadigi icin vakit ayirabiliyorum canim. Kimsemiz yok biz biz bizeyiz.
Aynen canım bizim eprom gorumcem var ama haftada bir görüşüyoruz ama ben kendimi burda kimsesiz hissettigim günler tam geride kalmıştı tekrar gidiyoruz inşallah erzurum olur diyorum artik en yakin arkadasim orda bakalım...

Günaydın kızlar dün görümce enis te hep ahmet çok zayıflamış dedikce çok üzüldüm ama nasıl zayıflamasın çok hareketli bizim sabah kahvaltı sorunumuz var bulamaç istemiyor artik sabah bi patates kızartmasana hayır demiyor..bakıcı ile daha güzel yiyor poposunu yere koymuyor ekmeksiz yiyor genelde buda kilo aldirmiyor malesef bakalım balık yagıda veriyorum ama etki yoksasnirim

Günaydın kızlar dün görümce enis te hep ahmet çok zayıflamış dedikce çok üzüldüm ama nasıl zayıflamasın çok hareketli bizim sabah kahvaltı sorunumuz var bulamaç istemiyor artik sabah bi patates kızartmasana hayır demiyor..bakıcı ile daha güzel yiyor poposunu yere koymuyor ekmeksiz yiyor genelde buda kilo aldirmiyor malesef bakalım balık yagıda veriyorum ama etki yoksasnirim
Bana balik yagi etki etmedi kilo konusunda canim. Ama baska turlu etki etmistir insallah
Bundan sonra cok hareketliler gr gr alacaklar :KK43:

Selam anneler..
Vaktindr gelir insallah canim bebisin gecmis olsun

Bosver canim zayiflamis desinler daha iyi nazar etmezler biraz kilo alsa bu sefer de kocaman olmus bu diyorlar hemen hastalik pesine geliyor

Bosver canim zayiflamis desinler daha iyi nazar etmezler biraz kilo alsa bu sefer de kocaman olmus bu diyorlar hemen hastalik pesine geliyor
haklısın canım mantıklı hic aklıam gelmemişti:KK66:

Evet canim ama tombul bebek saglikli bebek demek degildir. Standartlar araliginda olsun yeterli cok sukur
haklısın canım ipek gibi istahsız degil ya en azından bu bile yetrer bana büyüyecek elbet :KK66: aslında kilosu buraki bicok bebekten daha fazladır ama eti sıkı sanırım hic göstermiyor ssaglık herseyin basşı ..bu arada bi roman daha aldım siz burda yok deyince:)) bugun kitaplarımı aldım aöf bürosundan daha hic calsımaya baslamadım bu dönem inş. kolay gecer

haklısın canım mantıklı hic aklıam gelmemişti:KK66:

haklısın canım ipek gibi istahsız degil ya en azından bu bile yetrer bana büyüyecek elbet :KK66: aslında kilosu buraki bicok bebekten daha fazladır ama eti sıkı sanırım hic göstermiyor ssaglık herseyin basşı ..bu arada bi roman daha aldım siz burda yok deyince:)) bugun kitaplarımı aldım aöf bürosundan daha hic calsımaya baslamadım bu dönem inş. kolay gecer
Bende aof ye bugun basladim canim
Ben riske atmak istemiyorum malum bu sene de olmazsa 2018 de isletmeden sinava girerim diye dusunuyorum.

Ben bim ve a101 in uygulamalarini isdirdim telefonuma her hafta bakiyorum kampanyali urunlerine isime yarayacak varsa gidip aliyorum. Tabsiye ederim :KK66:

Selam anneler..
AHH CNM YA DUALARIMIZ senınle :KK43: vaktinde sağlıkla sıhhatle gelsin güzel kızın inşallah

X