2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Selam cevap yazamadım mesajlara keyfim yok, oğlumun karaciğer enzimleri çok yüksek çıktı, yarın çocuk doktoruna götüreceğiz cildiyeci öyle dedi, sebebi araştırılcak, kadir tuğcuya sordum o endişelenmeyin normal diyor kafam allak bullak, eşimlede ev yüzünden kopma noktasına geldim taşınayacakmış, yolun sonuna geldik artık
Dua edin oğluma:KK43:
Canim benim ya :KK43:
Cok uzuldum insallah duzelir kisa zamanda, rabbim dermansiz ders vermesin insallah

Esimle bizde kotuyuz bu siralar, ablam geliyor memlekete gidecektik, annesi yuzunden gecen tartistik simdi gitmeyecez diyor canim cok sikkin. Annem babam ablam herkes bekliyor beni, onlara ne derim gidemezsem hic bilmiyorum :KK43:

Ama eger gitmezsem esim bundan sonra cok farkli bir es gorecek, ablasi yurt disindan geldiginde yada teyzesi kosa kosa indan once ben gidiyordum, onlarin hediyelerine karsi ben dusunup birseyler yapiyordum, onzaman bundan s:KK34:onra kilimi kipirdatmam

@eflalim gecmis olsun emirime kuzum benim.Allah acil sifa varsin ins

Gecen yazdığında sevinmistim eşinin utanmasina istediğini yapalim demesine...bizim siteden arkadasim yan apartmanda ust katta oturuyor sırf bu kuf ve rutubet yuzunden tasinicak abdullahtan 4 ay buyuk oglu bronşit oldu malesef

Cok uzuldum insallah duzelir kisa zamanda, rabbim dermansiz ders vermesin insallah

Esimle bizde kotuyuz bu siralar, ablam geliyor memlekete gidecektik, annesi yuzunden gecen tartistik simdi gitmeyecez diyor canim cok sikkin. Annem babam ablam herkes bekliyor beni, onlara ne derim gidemezsem hic bilmiyorum :KK43:

Ama eger gitmezsem esim bundan sonra cok farkli bir es gorecek, ablasi yurt disindan geldiginde yada teyzesi kosa kosa indan once ben gidiyordum, onlarin hediyelerine karsi ben dusunup birseyler yapiyordum, onzaman bundan s:KK34:onra kilimi kipirdatmam
Kotu olmus.ama uzerinden gecsin biraz sakinlesir sen bisi deme ne zaman gidecektiniz ikna olur ins...

Selam cevap yazamadım mesajlara keyfim yok, oğlumun karaciğer enzimleri çok yüksek çıktı, yarın çocuk doktoruna götüreceğiz cildiyeci öyle dedi, sebebi araştırılcak, kadir tuğcuya sordum o endişelenmeyin normal diyor kafam allak bullak, eşimlede ev yüzünden kopma noktasına geldim taşınayacakmış, yolun sonuna geldik artık
Gecmis olsun canim bir sorun cikmaz insallah

canım yakin zaman da antibiyotik kullanmıştı sanırım antibiyotiklerin abazilari yan etki olarak enzim yükselmesi nuna bağlı olarak kurdeşen döktürür aynisi benim başıma geldi alerji abaskilayici surup kullanıyor 1ay sonunda düzeliyor hic korkma...esinle kötü olusunuza çok üzüldüm seni çok iyi anlıyorum çok zor cook Allah yardımcın olsun kuzum ya dua edicem size

bu erkekleri anlamak mümkün değil ya sen bu kadar düşünceli olurken onun güya sana ders olsun diye tavrı..neyse kuzum sakin ol duhanin dediği gibi zıtlaşma gitmeye yakin esyalarini yavaştan hazırla :KK66: o zaten bisey deme hiçbişey olmamış gibi davran

canım yakin zaman da antibiyotik kullanmıştı sanırım antibiyotiklerin abazilari yan etki olarak enzim yükselmesi nuna bağlı olarak kurdeşen döktürür aynisi benim başıma geldi alerji abaskilayici surup kullanıyor 1ay sonunda düzeliyor hic korkma...esinle kötü olusunuza çok üzüldüm seni çok iyi anlıyorum çok zor cook Allah yardımcın olsun kuzum ya dua edicem size

bu erkekleri anlamak mümkün değil ya sen bu kadar düşünceli olurken onun güya sana ders olsun diye tavrı..neyse kuzum sakin ol duhanin dediği gibi zıtlaşma gitmeye yakin esyalarini yavaştan hazırla :KK66: o zaten bisey deme hiçbişey olmamış gibi davran
Hic cevap vermemiatim canim
Aksam geldi istedigim zaman gidebilecegimi soyledi
Ama bu bana iyi ders oldu, bundan sonra kesinlikle ailesiyle ilgili incelikler dusunup yapmam. Kendi zaten yapmaz, benim fikrimle yapiliyordu hersey, bundan sonra da ben yapmayacagim.

Ablasinin kizi evlenecek, ceyizine katkim olsun diye gecen hafta internetten kendi ceyizime havlu oldugum siteden taşli dantelli bir suru havlu aldim kargoladim.

Yine ablasi yeni evlerine tasindi yazin 4 cocyguna guzel nevresim takimlari kendine de cok guzel pike takimi diktirip hediye ettim. Boyle inceliklerim cok oluyor. Kendi hic dusunmez, bundan sonra bende duaunmeyecem onun ailesini. Benim yaptiklarimi gormeyen birisi icin keainlikle cirpinmam artik

Diktirdigim pike takimini serip gondermisti ablasi
IMG-20151026-WA0005.jpg
buda diktirdigim nevresim takimlari
IMG_20150705_001242.jpg

Nerden aklima geldi bilmiyorum konu acilmisken yukleyeyim dedim gece gece :confused:

Duha22 Duha22 canım bilmiyorum turk mali mi ama adi hic türk gibi değil :KK66:

Safransari Safransari sevindim tatlım düzelmesine sevindim ortamın..sen simdi sinirle ailesine bisey yapmam diyorsun ama senin karakterinden o esin naparsa yapsın duramazsin..bende hep öyle derim ama onları görünce yine yaparım iyiliği:KK66: bu arada pike takimi çok güzelmiş ne kadara yaptirmistin bayıldım valla

Safransari Safransari sevindim tatlım düzelmesine sevindim ortamın..sen simdi sinirle ailesine bisey yapmam diyorsun ama senin karakterinden o esin naparsa yapsın duramazsin..bende hep öyle derim ama onları görünce yine yaparım iyiliği:KK66: bu arada pike takimi çok güzelmiş ne kadara yaptirmistin bayıldım valla

Canim cok uyguna yaptirdim. 4yastik 1 carsaf 1 pike 140 a yaptirdim.
Dun baska bir yerde dantelle suslemisler o sekilde gordum 350 ye dikiyorlar.

hakikaten cok uygunmuş benim halam nevreeim takımı yapıyor düz nevresim cift kişiliği 2 yastık kılıfı carsafı 85liraya dikiyor bu bide süslü saten gibi bayıldım zevkli hatun

hakikaten cok uygunmuş benim halam nevreeim takımı yapıyor düz nevresim cift kişiliği 2 yastık kılıfı carsafı 85liraya dikiyor bu bide süslü saten gibi bayıldım zevkli hatun

X