2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Selam kızlar sin günümüz pikniğe gitmiştik ayy ahmet çok huysuz ya iki gündür sürekli tepemde beni durmalı yor anlamadım hasta mi değil mi dış mi tekrar minione üst disler sonrası diğer dış ne zamna çıktı hemen arkasindan çıkan oldu mu
M miss_curious iyi geziyon sende benim gibi esin koy mevzunda haklısin o ne istiyorsa sende onu ver kimse fazlasını beklmesin

Ust ortalardan sonra cok degil hmn 1-2 hafta icinde hmn yanlari cikti canim

Selam kızlar

kaç,gündür üzerimizde Bi stres vardı
arhanın ameliyat durumundan bahsetmiştim size bugün kontrolü vardı ve biz ameliyat günü verecek diye gittik ama çok şükür dr şu an gerek yok2ay sonra kontrol dedi nasıl ferahladık anlatamam

oğluşumla uzak yakın otobüs dolmuş ikimiz arabayla oğlum arkada oto koltuğunda herbi şekilde tam gaz geziyoruz:)

emeklemede çığır açan Arhan tutunup kalkmaya başladı ama adım atmıyor kalkıp bekliyor,

geçen gün temizlik kovasını koridora boşalttı eşşolusu :)

dr iyi haber verdi ya istediğini yapabilir,

bide diş çıkarsa hiç fena olmaz bu arada

Canimmm nasıl sevindim cok sukur gözünüz aydın

Haklısın canım zaten bebeği hasta eden ter.. Başla bir şey değil. Ben arabadaysak oto koltuğunda vs sırtına tülbentvari bir bez koyup çekiyorum, başka da bir şey Yapmıyorum.. Havalar çok sıcak.. Cici cici ayakkabıları giysleri var giydirmiyorum. Bir de doktor ayakkabı giydirmeyin bir YAŞ öncesi dedi... Alınanlar hep kaldı..

K

kesinlikle ayni fikirdeyim
Heleki erkek cocuk sicagi sevmez derler
Atleti zaten terini emiyor ama avm gibi yada deniz kenari gibi bir yerde t shirt ve sort giydiriyorum en fazla bende
Aynen öyle.. zaten havalar sıcak.. Çekilmiyor üst baş..

Kızlar oğluma alkış yapmayı ogretmis halasinin kızı biz bi haftadır gel gel için calisiyorduk olmuyordu sonuç iki günde ablası öğretmiş
Out oy oyyy:) bi de tel sara yapıyoruz dans dans yapıyor elleriyle vurarak:)) bir de parmak sallayıp kızıyor ama onu biz öğretmedik(

Tuğba'cım gözünüz gözümüz aydın çok çok sevindim. Maşallah nazar değmesin inş.. En güzel haber bu.. Varsın dağıtsın kerata benim kız da Bulaşık makinesinin kapağına tırmanıp üstüne yatıyor:))

Merhaba anneler

Yoğunluktan yazamıyorum :) bebekle ilgileniyorum tabi başka işim yok..

Evimizi su basmıştı tekrar bastı annemlere kaçtık. Haftasonu da kvye gideceğiz inş güzel geçer..

Bebeğim de ben de hala hastayız. Onun bir de üst dişlerinin derdi var ben faranjit olmuşum..

Yakında geri döneceğiz... Bazdn hiç gidesim olmuyor bazen de hemen kaçasım.. Dönmeden önce Kızımın işlemlerini yapmak istiyordum ama tembellikten yapamadık yine de gitmek istediğim her yere Eminönü Taksim hamam :) gittim çok şükür..

Hala araba süremiyorum kızım arada tek durmuyor daha doğrusu koltuğuna oturmuyor beni istiyor;(

Haftasonunu da atlatayım diyete başlayacağım, Kızımın doğumgününde anne kız takım giyineceğim :)))

Hastalıktan başım çatlıyor ah bi Yatıp uyuyabilsem iyileşeceğiz ama nerde..

Biz de haberler böyle..

Merhabalar oğlum 6 ay 24 günlük oldu 5 aylıkken karın üstü yada dönerek surunuyordu şimdi emekliyor iki disimiz çıktı... hepsi çok erken oldu deme ki her çocuk bir değilmiş cidden bir daha kanıtladık bunu.. Büyük oğlum 10 aylıkken hem yürüdü hem dış çıkardı buda tam tersi. Hiç durmuyor artık. .

Merhaba anneler.bir sorunumuz var.brbrğimin yanakları ve çenrsi kızardı.böyle yanık hibi .neden olduğunu çözemedim.bugün genişlediğini gÖRdÜm.yarın Dr gidecrğim.hiç başınızaa böyle bişey geldiği.geçen hafta kontrole gittiğimizde Dr bahsettim o zaman çok azdı.mustela yüz kremi önerdi.aldım henüz etkisini görmedim daha yeni sürdüm.sizce bu normalmi.neden olduğunu bilemedik.Dr hava değişimi vs demişti tatildeyiz.ama artması beni üzdü.bir fikri olan var mı.v

Iyi gclr kizlar
Benim minik bu gece Ateşlendi dogdugundan beri ilk kez basimiza geliyor..
Ustunu soydum, soguk uyguladim..Yavrum huzursuz, agliyor arada..
Artik ates dusurucu verdim bilmiyorum dogru mu yaptım, simdi sizdi gibi kucagimda..Usuttu mu yoksa dis filan mi acaba?Dis cikartirken ates ne derece yükseliyor. ..
Olmadi sabah bi gotureyim..

Geçmiş olsun canım bızım 3 gün gün ıvındede hague ateş olmuştu çok değil ama dokununca sıcaktı ve sadece başındaydı

N nelfn geçmiş olsun ağzının altında kızarıklık dış cıksrırken çoktu bızım ama sadece ağız cevresınde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…