2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
İyi tatiller canim
Biz bu senr gidemedik rahat edemeyiz diyr
Belki birkac gunlugune mersine gececegiz ama esim polis ve izinler acilmadi hala
Senin esin nasil izin aldi ?

Cnm Allah mesut etsin, ailenin arkanda durmasina sevindim..

Ben de mi gitmeliyim acaba kafam karisti cnm bizim doktor bi sey demedi bu konu ile ilgili..
Git canim aklinda birsey kalmasin
Cok cok grcmis olsun canim uzuldum

İyi tatiller canim
Biz bu senr gidemedik rahat edemeyiz diyr
Belki birkac gunlugune mersine gececegiz ama esim polis ve izinler acilmadi hala
Senin esin nasil izin aldi ?

Git canim aklinda birsey kalmasin

Cok cok grcmis olsun canim uzuldum
canım doğu tarafında iptal izinler bizde sorun yok esim asker benm polis değil sizin hep iptal galiba canım rahat edemiyorsyn ama büyükkizim çok mutlu ikimiz yüzüyoruz ahmette carsafin üstünde emekliyor iste kafasını çok çarpmış heryer kızarık

Kızlar ek gıda sıkıntı gercekten elma falan aldım odaya veriyorum genelde bebe buskuvisini sulandirip veriyorum yemek saatlerinde uy uyutmuyorum gerçi çok huysuz dün gece bırakıp bi saat yuzmeye gittim uyuyor siye eşimle geldiler ortalığı yikmis üst dis huysuzlugu galiba bu uyuma şeklimiz yok ne sallanıyor kucakta memede arabada 10 dk 20 dk uyuyo sabah kahvaltıda çorba falan verdim zaten istahida yok herkesi opt

BEnim oğlumda bikaçgündür huysuz dişi az bişey çıkmış daha tam patlamamış bardakta su verdim ses geldi dişinden bide dişine ellememize müsade etmiyor ağrıyor herhalde

BEnim oğlumda bikaçgündür huysuz dişi az bişey çıkmış daha tam patlamamış bardakta su verdim ses geldi dişinden bide dişine ellememize müsade etmiyor ağrıyor herhalde

Ellerine yeşil SOĞAN, kışın pırasa verebilirsiniz. Ağrı kesici özelliği var. yemeklerine sarımsak koyabilirsiniz ama en Güzeli yeşil soğanı kemirsin.
Bu doğal yolu:)

Amerika'da bi arkadaşım da tüm damağa diş jeli sürüp büyüttü, onun da faydalı OLDUĞUNU söylerdi.

Allah yardkmcımız olsun, altlar çıktı oh derken üstleri patlatmak üzere, bir de boğazları hasta. Benimki de bana düştü, beni bir dk bile bırakmıyor...

Canlarım annemde kalıyorum ve bir arkadaşımla karşılaştım ( kız şoka girdi sen kendine ne yaptın, Kocanla öı evde mi sıkıntılaeın var vs diyr sordu. Seni tanıyamadım dedi depresyonda mısın diye üsteledi çoook üzüldüm olmuşum bi dünya da farkında Değilim. Kızımla mutluyum onunla ilgileniyorum kiloyu sonra hallederim diyorum, eşim bir şey demedi derken haftasonu istanbul a geldim ve her gören kilo ver kilo ver kilo ber ne yaptın kendine dedi.

Bense hiç fark etmemiş ya da umursamamıştım ama Arkadaşımın Girdiği şoku görmeniz Lazım. Maşesef kilolu olunca kalite de Düşüyor bakımın giyimin...

Çok dertliyim... :) diyete başlamak istiyorum..

Merhaba ocak anneleri.öğretmen annelere bir şey soracağım.aldığımız ücretsiz izinler hizmet puanımızı etkiliyor mu.bu sene böyle bir duyum vardı kesilmeyrcek diye.yürürlükte mi

Çocukların peşinde koşmaktan uykusıLuktan veremiyor musunuz.bende neden durmuyor bu kilolar bende birkaç kilo kaldı PDA gidecek diye ödüm kopuyor.bende kalsın istiyorum.

I imspecial yerim o Ayakları ben:) canım olduğu kadar tatilin tadını çıkar iki çocukla vs kolay değil. Allah yardımcın olsun. Iyi tatiller :)
aynen canım olduğu kadar olmadığı kader aman bunda iyisi şamda kayısı

bende saldım bu ara dönünce baslayacagim 72 oldum galiba gercekten zayiflik güzel yine portlemeye basladi yanlar hep beraber başlayalım

Merhaba ocak anneleri.öğretmen annelere bir şey soracağım.aldığımız ücretsiz izinler hizmet puanımızı etkiliyor mu.bu sene böyle bir duyum vardı kesilmeyrcek diye.yürürlükte mi
sanmiyorum canim

Çocukların peşinde koşmaktan uykusıLuktan veremiyor musunuz.bende neden durmuyor bu kilolar bende birkaç kilo kaldı PDA gidecek diye ödüm kopuyor.bende kalsın istiyorum.
ah sen numuneliklerdensin senden az var ve çok kiskaniliyorsun

Merhaba kızlar .. uzun zaman oldu. Minik kuzum çok zor bir bebek canıma okuyor resmen.cok şükür sağlıklı ama çok huysuz. Bizim gaz problemi 7 ay bitmesine rağmen devam ediyor piyasada ne kadar ilaç varsa kullandık hala uykusundan uyanıyor ufacık bir pirt için. Bizim gibi olan var mı? Ayrıca hareketli bir bebek.buna rağmen gazı olmasına Dr da şaşırıyor .

Cnm gecmis olsun minik kizina..Tez zamanda iyileşir insallah..
Kiloyu yavas yavas verirsin ek gidaya da basladik ya, bebislerimiz icin her sey..
Benim cok fazlam yok ama varsin olsun kilolu da olsam onlarin bizden ağırlıklı beslendiği su donemde sorun yapmamak en iyisi..yanlis hatirlamiyorsam 8 bitince % 50 anne sutu,% 50 ek gida oluyor..

Iyi gclr kizlar
Bugun evde temizlik vardi o ara benim böcüyle avm ye gittik madame cocodan pike aldim yere sermek icin odanin hijyenini saglarim biraz diye..epey uygun ürünleri indirim döneminde iken..
Halen kahvalti tarifi arıyorum bi türlü yemiyo, bicok sey denedim olmadi..
Haftasonu esim konyaya gidecek toplantısı varmış, benim hiddetimden tirstigi icin siz de gelin dedi eski bi dostumuzda kalicaz 1 gece ama kararsızım böcüm ile nasil olur bilmiyorum

Canim benim o kilolar bebeğinin sağlıklı olması için, kilolar zamanla gider geriye evladinin sağlığı kalır inşallah o yüzden hiç üzülme sakın. Herşey bebişlerimiz için. Ayrıca kusura bakma canim ama arkadaşına kızdım biraz, o ne öyle illa bir sorunun mu var diye tutturmus. Bu ısrar insani depresyona sokar. Bende de var ayni sorun. Eşimde göbek yaptı, birlikte gidicez inşaallah önümüzdeki hafta. Cidden ayrı bir başlık açma zamanı geldi 2015 ocak anneleri zayifliyorrr

Canim biz yarim saatlik mesafeye bile gideceksek eşimin ödü kopar kızımız durmaz diye, çok korkar. Tatile giden anneleri duyunca masallah diyorum özeniyorum, eşim hiçbişey anlamayız tatilden diyor. Ay çok korkaksin diyorum kiziyorum.

Cok uzak değilse bence git canim, tebdili mekanda ferahlık vardir. Yaz tatili yapamadık diye eşim söz verdi kiş tatili yapicakmisiz, kizimiz biraz daha buyumus olurmus ama kaplica yakın bir yerde olcakmismis, neyse gidelimde öyle olsun dedim. Çok sıkıldım ya

Canim bu durum çok üzüyorsa seni yavaştan başla ama o kadar da dert edilecek bi durum değil ayda 4 kilodan en kötü 6 ayda hiçbirşey kalmaz bu günlerini zehir etme ki ne güzel sadece anne sutuyle besleyebildin bebeğini buna bile değer . Arkadasin abartmış bence 7 ay önce doğum yapmışsın emziriyosun daha ne olsun kilolu olmak için sorun mu lazımmış pek iyi niyetli gelmedi bana gerçi samimiyet derecenizi de bilmiyorum ama ben çok yakın bi arkadaşım da olsa bu şekilde ustelemezdim kimseyi
Başkasının evinde bebekle rahat edemeyebilirsin canım gece uyanması aglamasi yatacak yeri filan ama Konya olunca bişi de diyemem Ogrenciligimin şehri nasıl özledim bak şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…