2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
minione minione I imspecial ben hep denize soktum, havuza sokmadım. Denize de sadece Mayokinisini giydirdim, kaka yaptığı saatler belli diye. Çok şükür de hiç kaza yaşamadık.

Hatta denizden çıkınca da ucuza kilolar almıştım bez takmayayım poposu rahat etsin diye, hep onları giydirdim. Totosu havalandı Kızımın. Kirlenirse onlar kirlendi.

Merhabalar
Kalabalik yatili misafirlerim vardi atlattim cok sukur.
Simdi ev duzenine basladim yavastan.
Bugun kizima patates kapak ve balkabagi puresi yaptim. İnsallah sever balkabagini. Buzlukta vardi arastirdim 6 aydan sonra veriliyormus pureye kattim bende.

Canim cok sikkin. Atanma durumum vardi belki hatirlarsiniz, atanamamdim ilk iki atamada bundan sonrasi 2 atamada da ne olacagi belli degil. 87 puanla ortada kaldigima cok uzuluyorum. Bundan sonra da bebekle tekrar hazirlanamam.

Canimi sikan diger bir konu da zayiflayamiyorum :KK43:
Bir ara diyetisyene gittim diyetim yatili misafirlerden dolayi cok bozuldu. Simdi kararli bir sekilde basladim bunda da veremiyorum resmen :KK43: 70 kiloyum surekli :KK43:
Üzülme cnm puanlar 2 yil gecerli olmuyor mu? Olmazsa bile cocugu olmasina ragmen atanan o kadar ck tanidigim var ki bebişin şans getirir belki sana:KK66:
Kilo bendede ayni cnm gram veremiyorum dikkat etmeme ragmen bende bi ara hormonlarima baktirmayi dusunuyorum tiroit yuksek olunca da zor oluyormus kilo vermek hamileyken tiroit tedavisi gördüm bi baktirayim diyorum

Merhabalar
Kalabalik yatili misafirlerim vardi atlattim cok sukur.
Simdi ev duzenine basladim yavastan.
Bugun kizima patates kapak ve balkabagi puresi yaptim. İnsallah sever balkabagini. Buzlukta vardi arastirdim 6 aydan sonra veriliyormus pureye kattim bende.

Canim cok sikkin. Atanma durumum vardi belki hatirlarsiniz, atanamamdim ilk iki atamada bundan sonrasi 2 atamada da ne olacagi belli degil. 87 puanla ortada kaldigima cok uzuluyorum. Bundan sonra da bebekle tekrar hazirlanamam.

Canimi sikan diger bir konu da zayiflayamiyorum :KK43:
Bir ara diyetisyene gittim diyetim yatili misafirlerden dolayi cok bozuldu. Simdi kararli bir sekilde basladim bunda da veremiyorum resmen :KK43: 70 kiloyum surekli :KK43:

Balkabağını genelde bebekler seviyor inş senin kuzun da sever.
Kilo malesef hepimizin sıkıntısı ama el gıda işe birlikte daha kolay vereceğiz artık, Sıkma Can'ını. Kendine bir not defteri al ve motive Olmayı dene.. Ben öyle yapacağım inş..

Atanmamana da çok üzüldüm hakkında Hayırlısı gönlünden geçen ne ise o olsuj en güzel şekilde ini

Kizlar dun ilk kez kizimla babasını uğurladik ise giderken, kapiyi kapattım aglamaya basladi. Biraz sakinlesti yine susturamadim bu defa krize girdi adeta.Ben bi yeri agriyor diye dusundum çünkü ilk kez hicbi şekilde susmadi.Esimi aradim o da hemen geldi bi sey mi oldu acaba dedik, sonra sakinlesti sukur..
Bi daha mi baba ugurlama yok..:KK20:
Gece hic uyuyamadim niyeyse, yarın burdura gidiyoruz esimin arkadaşları ile toplam 6 aile piknik yapicaZ.Yanima bi seyler koyayim iyisi mi ek gida icin..ayni Aksam da kuzeninin dugunu var..yoğun bi gun olacak..
Kahvalti alternatifi arıyorum, muzlu karisimdan sıkıldı, yemiyor..Bugun Armutlu yulaf deniycem sanmiyorum yiyeceğini. .:mad:

Benim kızım da babasının peşimden ağlıyor kpı alıyoruz akşamları onda da gülüyordu:KK66:
Tatilde babası yanımızda olmadı sonra Kavuştuk kızım babasının omzuna vura vura ağladı türl filmlerindeki gibi:) beni neden bıraktın dedi resmen :))

Babalarına düşkün olsunlar da Babaları da onlara düşkün olsun inş :)

Üzülme cnm puanlar 2 yil gecerli olmuyor mu? Olmazsa bile cocugu olmasina ragmen atanan o kadar ck tanidigim var ki bebişin şans getirir belki sana:KK66:
Kilo bendede ayni cnm gram veremiyorum dikkat etmeme ragmen bende bi ara hormonlarima baktirmayi dusunuyorum tiroit yuksek olunca da zor oluyormus kilo vermek hamileyken tiroit tedavisi gördüm bi baktirayim diyorum
Ben yaptirdim tum testleri canim normal cikti hersey ama veremiyorum
2 sene gecerli puan ama 1 senesi gitti. Diger 2 atamada bu sayilarla devam ederse atanamayacagim :KK43:

Balkabağını genelde bebekler seviyor inş senin kuzun da sever.
Kilo malesef hepimizin sıkıntısı ama el gıda işe birlikte daha kolay vereceğiz artık, Sıkma Can'ını. Kendine bir not defteri al ve motive Olmayı dene.. Ben öyle yapacağım inş..

Atanmamana da çok üzüldüm hakkında Hayırlısı gönlünden geçen ne ise o olsuj en güzel şekilde ini

Kilomu hergun not ediyorum. Ama maleaef hep ayni sayi
Bundan sonra bende yuruyuse cikmaya gayret gosterecem

İyi akşamlar kızlar nasılsınız...
Tazi sebebi ile burayı pek takip edemiyorum iyisinizdir inşallah...
Bebişler nasıl onlarda iyilerdir inşallah..
Benim oğlum baba demeyi öğrendi oturuyor ama hala arada devriliyor yani onu yanlız bıeakamıyorum otururken..
Oğlumun kolları çok köyü isilik olmuştu doktora götürdüm aylık kobtrolümüzüde yaptık bana göre az kilo almış ama dokror boyu kilosu iyi dedi..
Kolları içinde iki krem yazdı bide su yazdı pamukla sil dedi şükür kolları iyi şimdi oğlumun..
Birde bizim eve sivri sinek dadanmış hep oğlumu yemişler dün raid sinekler için prize takılanlardan aldım inşallah artık oğlumu yemezler

İyi akşamlar kızlar nasılsınız...
Tazi sebebi ile burayı pek takip edemiyorum iyisinizdir inşallah...
Bebişler nasıl onlarda iyilerdir inşallah..
Benim oğlum baba demeyi öğrendi oturuyor ama hala arada devriliyor yani onu yanlız bıeakamıyorum otururken..
Oğlumun kolları çok köyü isilik olmuştu doktora götürdüm aylık kobtrolümüzüde yaptık bana göre az kilo almış ama dokror boyu kilosu iyi dedi..
Kolları içinde iki krem yazdı bide su yazdı pamukla sil dedi şükür kolları iyi şimdi oğlumun..
Birde bizim eve sivri sinek dadanmış hep oğlumu yemişler dün raid sinekler için prize takılanlardan aldım inşallah artık oğlumu yemezler
Gecmis olsun canim
Benim kizda ara ara isilik oluyor dr a goturecek kadar olmadi henuz.

2 sene gecerli puan ama 1 senesi gitti. Diger 2 atamada bu sayilarla devam ederse atanamayacagim :KK43:

Canım inş seneye güzel bir yere atanırsın bebeğinin kısmetine hiç belli olmaz.. Moralini bozma.

Kilo için de tipik açalım gelirliler zayıflayalık bugün gitmese yarın gidecek bu kilolar

Kizlar kizimda ablam goz kaymasi farketmis
4 aylikken gorustugumuzde ve 6 aylikken gorustilugumuzde soyledi
Ama ben ve esim hic farketmedik
Dr a goturun diye israr ediyor.
Acaba goz kaymasini nasil anlayacaklar

Çocuk doktoru göz doktoruna yönlendirir canım
Varsa anlarlar. Ini yoktur tabi..

Gecmis olsun canim
Benim kizda ara ara isilik oluyor dr a goturecek kadar olmadi henuz.

TEşekkür eederim canım..
Benim oğlumda aşırı var sabah akşam ılık banyo yapıyoruz ama yinede aynı geçmedi doktora götürdüm şimdi biraz iyi

Benim de kilom doğumdan sonra hep aynı zayıfladığımı farkettiğime rağmen hep aynıydı bence dığumdan sonra şişlik oluyor insanda

Hahahaa maleseff
Gecen ay almistim bi defa girdik yetiyordu
Ama gexen hafta deneyimli bir anneden kaka yoksa eger havuzdan cikinca elimle sikip kurutup tekrar kullaniyorum dedi
Ayy olsem ben yapamam
Kalacagim zatwn 5 gun gunde 3 defa girse 15 bez yapar zaten
ay yok ya zaten bi.paket aldık yeter o kaka da yapmaz ki sabahlari yapiyor

minione minione I imspecial ben hep denize soktum, havuza sokmadım. Denize de sadece Mayokinisini giydirdim, kaka yaptığı saatler belli diye. Çok şükür de hiç kaza yaşamadık.

Hatta denizden çıkınca da ucuza kilolar almıştım bez takmayayım poposu rahat etsin diye, hep onları giydirdim. Totosu havalandı Kızımın. Kirlenirse onlar kirlendi.
evet canım bencede kaka saati belli denizi sevmiyorum ben havuzdan insmikrop kapmaz aslınhavuzumuzu doldurabilirim ona ozel bakalım ..sana saygı göstermeyenleri salla canım çünkü herkes bebek konusunda anlar bi

Kizlar kizimda ablam goz kaymasi farketmis
4 aylikken gorustugumuzde ve 6 aylikken gorustilugumuzde soyledi
Ama ben ve esim hic farketmedik
Dr a goturun diye israr ediyor.
Acaba goz kaymasini nasil anlayacaklar
Cnm bikac kisi bana da soyledi, kontrolde sordum 1 yasina kadar bebeklerde olmasi normal dedi doktor..

Safransari Safransari canım bizim doktorumuz biz sormadan söylemişti gozlerin arasindaki burun kemiği yok gibi ya daha o yüzden arada şaşı bakıyo gibi olabilir korkmayın dedi

angelsturkey angelsturkey hayırlı uğurlu olsun, göz aydınlığı versin inşallah.
Çok zor gerçekten, bende ağlar üzülürüm yüksek ihtimalle, sonrada üzüldüğüme üzülürüm :KK70:
Allah kolaylığını verecek inşallah, sen zorlanacaksın ama en mükemmel tarafı neredeyse aynı yaşta kardeşi sırdaşı yoldaşı olacak evladının

@eflalim Eymen'in hem huysuzluğu hemde yeme probleminin kaynağı bence senin mutsuzluğun.
hani var ya anne mutluysa çocukları da mutludur diye. Gerçekten öyle. Sen eminim çocuklarının yanında hissettirmiyorsundur onlara, ama onlar hisseder. İnşallah her şey gönlünce olur. Allah yardımcın olsun arkadaşım.

Kızlar biz haftaya tatile gidiyoruz cumartesi gecesi yola çıkacağız.
Bu sefer otele gitmiyoruz, ev kiralayacağız ablamlar ve annemlerle gidiyoruz.
Yani yeme-içme dışardan olacak.
Ben bu hafta sebze ve meyve hazırlayıp kavanozları kaynatacağım. Konserve yapacağım yani. Ne yese diye düşünmek istemiyorum.
Evet meyveyi hazırlamak bir cam rende kadar uzakta ama yinede hazırlayacağım.
Sadece yoğurt düşündürüyor beni. Bakalım ne yapacağız o konuyu.

Fotoğraf ekleyeceğim albüme, haber veririm :KK70:

X