2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
mavi damla mi damlatti acaba cnm agladiginda sulanmamasi lazim kac gunluksnz ckucuk parmaginla sayarak ona kadar oraya masaj yapiyorsun mutlaka yap ihmal etme bir yasina kadar acilmasi lazim cocuklarn bi cogunda oluyor ve aciliyor bizimki acilmadi istisna iste oglumdada yok kucuk bisey ama idste anne icin endise kaynagi bir dr millet sorardi hep agladn mi sen diye :KK43:

Parmağımla kaç kere yapmam lazım söylemişti ama doktor hatırlayamadım şuanda? Ya o sulanma başta yoktu o muayeneden sonra başladı bende anlamadım :/ valla damlayı bilmiyorum 5 er dakika arayla 2 defa sonrada 1 saat sonra damlattılar ama sanırım o muayeneyi kolaylaştırmak içindi göz Merceği büyüsün diye

I imspecial canim gozyasi kanalinin tikali oldugunu nasil anladin?
canm kizimi dogurdum ameliyathanede yanima yatrdilar bebegi seviyorlar cok guzel gozleri var diye bi hemsire aa suna bak gozyasi bile var dedi bende norma heralde dedim insanda gozyasi olur sonra eve geldik 10.gun kaynvalidem geldi bebegin gozyasimi olurmus falan dedi ama anlamadi internetten yazdm bebeklerde gozyasi diye 8haftaya kaar cocuklar aglaynvca goz yasi olmaz diyordu uzman tvyi iyice izleyip dinledm masaja basladm sonra dr a gotrduk damla ve masaj dwdi bir gozu acildi digeri acilmadi bir yasa kadar beklendi bir yasinda sondalama ilk hafyltalar acilmis gibiydi ama simdi cok rahatsz etmesede yuzde elli tikali ben ruzgarda guneste sulaninca anliyoum universitye goturduk kucuk bi ameliyat dei ama benm kizim cok istahsz kaasi belki buyusydi acilirsi o yuzden bekleecegm buyuyuncede gecmezse ameliyat olur

Parmağımla kaç kere yapmam lazım söylemişti ama doktor hatırlayamadım şuanda? Ya o sulanma başta yoktu o muayeneden sonra başladı bende anlamadım :/ valla damlayı bilmiyorum 5 er dakika arayla 2 defa sonrada 1 saat sonra damlattılar ama sanırım o muayeneyi kolaylaştırmak içindi göz Merceği büyüsün diye
canim capak oldugu icin damlanin farkinda degilsindr simdi damla capagi gecirnce sulanma net gorunuyor iki goxundede mi var gunde 4kere yapacaksin iki parmaginla ona kadar say daire ciz uzman tv den dr izleyebilirsn

canim capak oldugu icin damlanin farkinda degilsindr simdi damla capagi gecirnce sulanma net gorunuyor iki goxundede mi var gunde 4kere yapacaksin iki parmaginla ona kadar say daire ciz uzman tv den dr izleyebilirsn

Hmm anladım canım Hayır tek gözünde eskiye nazaran daha iyi ama geçmezse bi daha götürürüm olmadı

Normal dogum yapanlar 35 gunluk olduk doğum sonrasi kontrole ne zaman gittiniz. Gidince attan muayene ettimi bende yarın gidecem alttan bakinca hala aciklikvar sizkn nasıl oldu dikisdikierim düzeldi benim
.

Ben kirkim cikinca gittim. Alttan muayene etti. Rahmin toparlamis dedi. Dikislerimin oldugu yerde bi sertlik var. Bu sertligin gecmesi tam bir yil surer dedi. Bir de ben ayni gun spiral taktirdim nolur nolmaz beklenmedik bir birey daha katilmasin aramiza. biriyle zor basediyorum zaten.

kizlar bebisleriniz gunde kac kere kaka yapiyor benimki cok mu yapiyo acaba elek gibi ustten ver alttan gidiyor :-)
cnm 4 Kez filan yapiyo benimki ama her bezinde minik minik kaka lekesi oluyo genelde onun disinda..
Yalniz bugun sabahtan beri 4 kez yapti bu defa ishal mi oldu diye endise ettim nezle olunca..Nezle olmasa sorun yapmam da..

.

Ben kirkim cikinca gittim. Alttan muayene etti. Rahmin toparlamis dedi. Dikislerimin oldugu yerde bi sertlik var. Bu sertligin gecmesi tam bir yil surer dedi. Bir de ben ayni gun spiral taktirdim nolur nolmaz beklenmedik bir birey daha katilmasin aramiza. biriyle zor basediyorum zaten.
Iyi yapmsiin canim en iysi spiral. Ben Ünv dogum yaptim simdi oraya gotmek isyemiuorm baska bi dr gidecem insaLh bendede bi sorun yoktur

canim deniz suyu nu sikinca bekle biraz kaldir bebisi sonra yatir cektir hizli cektir benm nefesim yetmiyor esim cektiriyor normal gunlerdede sabah deniz suyu kullanmadan hafif cektiriyorum kurums olan mukus geliyor rahat emiyor
Tamam cnm ne biliim hizli cekince kanatirim diye korktum snrm..
M miss_curious S Sevdeangel geçmiş olsun

bol bol emzirin süt verin

serum fizyolojik damlatıp temizleyin
sagol cnm insallah atlatir bi an once..

X