2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Selam hanimlar sabah gorumcem kahvaltiya cagirms oraya gttk esim dogum hediyesi pirlanta alayim diyordu hadi gidelim dedi ahmeti emzirip biraktim esim kizim ben ciktik ilk kez biraktm ahmeti cok ozledim sonra pirlantalr minicik gozumu doldurmadi alyanla birlesik tektasla telkarili ince bir kelepce aldim ..kizimda topuklu ayakkabi istiyordu araya aay zor bulduk bu mevsimde cok guel oldu bende hava almis oldum 2saat sonunda geldk ahmet akilli durmus 3tane ablasi var halasinin kucaktan kucaga gezmis

Oh maşallah Ahmet'e, bizim de kırkımız çıksın hemen alışveriş merkezine atcam kendimi, hiçbir kıyafetim olmuyor, zaten hamilelikte doğru düzgün giyinemedim, stresimi sadece alışveriş alır, bu arada güle güle kullan canım aldıklarını...

Saol canim daha guzellerin sizin olsun git gez stresini at bebek odasida var cocuk icinde iyi olur fanusta yetiamicek yaa sosyal varliklariz biz hem onun algisida artar benim kiyafetlerim ouyor zyifaym bi bes kilo daha o zaman cikicam kiyafete ilk dogumumda cok skısıktk doumu bile devette yapmstm kocam bunda cektigim sanciyi gorunce galiba kiyamadi saolsun bu kaar kosturdugumu goruyor gonlumu aldi ev islerindeki performansindan dolayi hakettin diyo iki coxukla sabahtan aksam yemegini yapip tertemiz ev ile karsilaynca az cok anlamis bende uzuluyrdum beni hic dusunmuyor die

Kızlar bebeklerinizin uyku düzenleri nasıl ? Benim bebeğim uykuyu sevmiyor yaa önceleri gaz Sıkıntımız vardı şimdi biraz daha azaldı ama uykuyu sevmiyor bebiş gazı olmasa bile ya gece 2 ye 3e kadar bakıyorum mızmızlanıyor 2 gündür de erken yatıyor ( erken dediğim gece 1) 4.30 5 te uyanip 7 ye 8 e kadar uyumuyor gündüz uykusu da çok az ne yapcam ben bu kızla bilemiyorum

Ben ebayden almıştım, avustralyadan geldi. Ergo cocoon yazarak arayabilirsin. 1 tog olan modeli kullanıyorum ne çok kalın ne de ince. Albümü hemen düzenliyorum, bakabilirsin.
Canim ikinizde cok tatlisiniz masallah. Bende bugun kizima aldim bi tulum daha 2,5 tog bahar aylarinda baska bisey ortmem uzerine diye dusundum kalin aldim. O kundaklarada ebayden bakayim bir, yurtdisindaym zaten kargo konusunda sikinti yasamam insallah

Cnm ben 1.5 aydır bu şekilde yasiyorum tuvalete bile gidemiyorum bazen, onume biri getirirse öyle yiyebiliyodum..Artık kizim huzursuz olmaya basladi gunduz ve aksam uyumayinca..
Canm ya ne zormuş büyüdükçe düzene girer diye ümit ediyorum ne yaptıysam olmuyor uyumuyor sonra ağlamalar huzursuzluk...

ne kadarlık bebegin biz 33 gunluk gunduz uyuyor aksam 6dan gece 2 3 kadar sadece emdigi zamsnlarda uyuduguula kaliyor brnde mahfoluyorum

Kizlar normalde benim kız bu saatlere kadar uyumaz di aksamdan baslard.bbir haftadir zinco veriyorum faydası oolmadi.cay kasigina d3 le zinco yu damkatip veriyordum bugun sutumdende sıktım oyuzden heralde aksam cok rahat uyudu simdi kaldirdim emzirdim yerine koydum bakalim gecede ragat yatacskmi inşallah uyur sizede faydali birseysoylrmis olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…