2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Canim rahat ol bende okuyorum bebegime hergun, ama bu kadar korkcak bisey yok, tamam nazar haktir ama koruyan Allah, Allaha emanet yavrular bisey olursada imtihan dememiz lazim, kimse gormesin filan diye dusunme canim, her bebegin farkli guzellikleri var, kimi cok akilli olur , kimi uzun kimi tombul, yani seninkide masallah iyi kilo aliyormus. Hemen nazar degmez insallah korkma sen

Nnj
Kızlar bugün kasığımda sızlama şeklinde ağrı var. Bugün doğumdan sonra ki 23. Günüm. Sizde de oluyor mu arada?
Evet canim gecen gun bendede oldu kisa bi surr gecti sonra

Ben bunu geceleri kullanıyorum güzel uyuyor, kolları içeride olduğu için battaniyeyi yüzüne çekme riski de yok.
Canim bu kundaklar cok guzel bende seviyorum ama kizim ellerini oynatamadigi zamanda sinirleniyor, uyutmaya calisirken zor oluyor hatta eller oynadikca bizimki gozlerini aciyor..

Yas ilrrlrmeden yapmak lazim ikinciyi ilki 27 yasinda ikincidi 31 yasinda dogurfum allah saglik versin iki tane yeter

Canim tulum kullanmak istiyorsan vakit kaybetmeden basla derim, cunku bazi bebekler sonradan alisamiyor tulum giymek bunaltabiliyor.. Bence baslamalisin, geceleri daha rahat uyursun. Bende oyke yuzunu kapali gorunce bayagi korktum, halbuki 5dk wcye gitmistim, her turlu tedbiri alarak hareket etmemiz lazim..

Kizlar normal doğum yapanlar 1 ayimmiz doldu dikişler im distakiler düştü ictekilerde düşüyor ama birsey soracam alttan bakinca icinde top gibi kirmizi birsey net gorunuyor sanki sizode varmi boyle birsey yada alttan bakinca nasil birsey görüyormusunuz (cok acik olmamistir insallah sorum :))

Canim bende insallah ikinci icon fazla arayi acmak ostemiyorum, bubebegim saglikli ve kolay.bir bebek olursa seneye insallah istiyorum ikinciyi :). Hatta 3,4 de isterim ama onlara daha var :)

gruba girmeyi birak uykuya hasret kaldm.bebislerim cok yoruyorlar.birde su gaz olayi mahvetti bizi.ikiside kivraniyor sancidan.damlalarda bir ise yaramiyor bizde.su surec bir bitseydi..günde kac defa girip takip ederdim forumu.simdi okumaya firsatim olmuyor malesef

Gamzecim Ahmet bey gerçek bi paşa ayyüzlü maşallah barakallah :)
Ben bakımını yapmaktan kızımla konuşamıyorum hiç vakit olmıuor yanda halim olmuuor :)
Bu arada enerjine hayrandım meğer 88liymişsin iki çocuğunu da yapmışsın oh ne güzel sana en Güzeli genç anne olmak hem sabır hem enerji bol oluyor :) biz daha birinci çocukta pert olduk:))

ben senin kuzuyu göremedik eflalim

Ben de Doğduğu ilk günden beri kundakvari uyku tulumlarını kullanıyorum çok kullanışlı :))

Canım nazarı taktıkça daha çok çekiyoruz inan ben de tr de anlı Şanlı Mevlüt yapmak istiyorum ama korkuyorum nazardan :)) düğünüm sonrasında da hep hasta olmuştum vs. En iyisi okuyup Allah a sığınmak :)

Canım 40'a kadar yolumuz var hahaha:))
Bebişi kardeşsiz bırakmak olmaz topluca yeni topicte buluşacağız hehehee

bende aynısının pembesini vve kremini kullanıyorum çok da kullanışlı..
heheh adin paşa nasıl sezincim? :)[/QUOTE]canim benim evet 26.yasimi yeni doldurdum hayata erken atildim ikisi birden buyusun diye dogrdum gitti canim bakim yaparken konus ben oyle yapiyorum altini acinca cok mutlu oluyorlar

Zar zor uyutulan bir bebek gazi yoksa karni toksa alti kuruysa neden yarim saat bile dolmadan uyanirki yaa ( off ya bi turlu uyuyamadim
emin ol gazi vardir bitmek bilmee bi gazmanlar

Kızlar bugün kasığımda sızlama şeklinde ağrı var. Bugün doğumdan sonra ki 23. Günüm. Sizde de oluyor mu arada?
oluyordu canim rahim toparlaniyr

aynen gounuyor canim cok normal

Cnm sicak su torbasi cok iyi geliyor dene mutlaka

Ben bakmaya korkuyorum ama doktorum baktı iyileşmiş çok güzel dedi :)

Ahmet beyi banyo yaptirdik yikadik yagladik artk uyur dedim saols.n kaka yapti beline kadar tekrar yikadik bu bebeler hic mi rahat durmaz
Hahahaa gecmis olsun,bende simdi tam aksam yikiomusynuz diye sorcaktimki yikamissiniz hemde iki defa,bizde az evvel esimle yikadik,adamin eline hicbiis yakismio yararindan cok zarari dokundu su dok diorum saf saf bakio kil gibi dokuyo sonunda sinir geldi aldim masrapayi kendim doktum yikadim,demekki tek basima yikayabilirmisim onu anlamis oldum,daha isimiz bitmenis coxuk havlusunda titriyoo kalkmis anasini goruntulu ariyo isin arasinda,oda demezmi gece gece coxukmu yiksnir,haspinallah ne ara yikiycaktim oglunu bekledik heralde

I imspecial canm insallah benim kizimda kolay bir bebek olur, zorlaesa beni bende dusunemem. Canim simdi yeni dogum yaptik zorlugu aklimizda, dogumu yaptigim an esime donup ikinciyi istemiyorum tek cocuk yeter demistim :). Ben dogumu ozluyorum aslinda, o kucagima aldigim ilk an cok guzeldi, 1 gun disimizi sikmammiz lazim sadcee sonrasi cok guzel :). Hamileligi hic ozlemedim ama, ozlerim zannediyordumda yok dogumu ozledimde onu ozlemedim :)

Bu aksam Ilk kez aglama krizimiz tuttu normalde memede susardi kizim ama bugun ilk kez o da olmadi..Esim soydu kizimi ve losyon surdu vucuduna cocuk sustu bi anda..Kac saattir emiyo sagolsun uyumak icin sonunda daldi..Ben de yatayim da en azindan geceye uykumu almis olayim biraz..
iyi gclr kizlar...

Uykusuz geceler nobetler :)) sallanan besikler elde telefonla :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…