2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Hastanede kullanmaya başladım, 20. gün hala günde 2 bardak kadar içiyorum, sütümü arttırdı bence, sağmadığım için miktarı bilmiyorum ama kilo alımı iyiydi kontrolde.
Maşallah canim.daha çok artarda hic az olmaz inşallah.bende denemeyi düşünüyorum da.yorumları okudum hep arttirdi diyorlar da size danismak istedim oradaki yorumlara da pek inanmıyorum :-)

Kizlar oglumun burnu tikali baby drops burun damlasi damlatiyorum 3-4 defa hemde acilmiyor bi turlu otri bebenin aspiratoru ile nefesimle cekiyorum minik minik beyaz sumukler gelio ama yinede acilmadi,sanki kucuk gin icinde 1-2 oksiruk sesi duydum,evde benical surup var kullanmkta istemiyorum internette ii degil diye duydum ck az emzigini batirdim emdi,bide ihlamur yaptim cok az onuda icti,cok korkuyorum hasta olcak diye cok sukur atesi yok,varmi tavsiyeleriniz?

bnde ilk oglumdan çok iyi bilirim aglamayı . Bu ogkum masallah hiç,aglamıyor dogdugunda bile hemen aglamadı . Her bebek bir olmuyr kardes bile olsalar arada çok farklar oluyr . Mesela kaka yapmaları bile farklı ilk oglum gunde 8 10 kez sulu yapardı emdgi pk yaramzdı bu oglum gunde 2-4 kez katı yapyr ve kilo alımıda çok iyi .
Bnmkide sulu gibi kska yapio cnm ondanmi yaramio sutum demekmi bu

Bnmkide sulu gibi kska yapio cnm ondanmi yaramio sutum demekmi bu
cnm çok sulu kaka yapması bebeklede alakalı olabilir yani metabolizması hızlı çalişan bebekler çok kaka yapar ve kilo alimi yavas olur bnm ilk oglum oyle doktr demişti. Hala sık sık tuvalete çıkar oglum .

Kizlar oglumun burnu tikali baby drops burun damlasi damlatiyorum 3-4 defa hemde acilmiyor bi turlu otri bebenin aspiratoru ile nefesimle cekiyorum minik minik beyaz sumukler gelio ama yinede acilmadi,sanki kucuk gin icinde 1-2 oksiruk sesi duydum,evde benical surup var kullanmkta istemiyorum internette ii degil diye duydum ck az emzigini batirdim emdi,bide ihlamur yaptim cok az onuda icti,cok korkuyorum hasta olcak diye cok sukur atesi yok,varmi tavsiyeleriniz?
bide tavuk çorbası yapta limon sıkarak içir istersen : ))) Allah seni kız minione oyle kendin doktora danışmadan bişey içirme hele o şurubu hiç içirme bnce. o surup oksuruk baskılayıcı surup geçirmez yani bi muddet baskılar snra ilerlemiş oksuruk olarak karşina çikar birde bebklern gun içinde bi kaç defa oksurmesi norml cnm.

bide tavuk çorbası yapta limon sıkarak içir istersen : ))) Allah seni kız minione oyle kendin doktora danışmadan bişey içirme hele o şurubu hiç içirme bnce. o surup oksuruk baskılayıcı surup geçirmez yani bi muddet baskılar snra ilerlemiş oksuruk olarak karşina çikar birde bebklern gun içinde bi kaç defa oksurmesi norml cnm.
:))) sende seneler evvel ablamin dr u gibi oldu ,annm habire yeni dogmus yegenime elma sulari sekerli sular icirirdi dr a ablam demistide pirzolada yedirsin ananesi denisti kadin :) yok ya suruptan sadexe emzigi batirdim koyu olmadigi icin sulu oldugu icin bi damla bi kalmamistir memede,Ama ihlamut 3 damla iciriliyo diye biliyordum sulede demis bnde arastirdim ama daha vermem merak etme,ayrica bebegimin halen bir dr u yok manyak bir dr unuz vardi onuda terk ettik kime gitcem bilmiyorum

ya mervecim sen tecrübelisin sana birşey danışmak sitiyorum
salı dr randevumuz vardı maşallah oğlumda çok hafif sarılık var,ama dedi ciddi birşey değil,çok sağlıklıymış bebeğim,kilosu 3640 doğdu o günden 3450 geldi aaa dedim neden böyle hayır dedi olması gerek bu hher bebek 200-400 gr arası kılo kaybeder dedi sakın üzülme korkulcak birşey yok dedi,her bebek gibi benmkıde gazı var,kusuyor,sıçıyor işiyor,ama maşallah bir osruyor koca adam gibi,benm eşimle aramdakı en buyuk sorunum osuruktur afedersiniz ama zart zurt evlendimden beri bıktım valla,tmm rahatlamak gzl birşey ama bu kdrda rahat olunmazkı kardeşim,dikkat ediceksin biri başımdayken 2.ci osurukluyu dünyaya getırmışım babası kılıklı,sen bugun bezini açıyorum masada açıyoruz bu arada salonumun masasıa yer yaptık :KK48: ay napıyım yatakta belım ağrıyo dikişlerim acıyo en güzeli salon masası neyse bezi açtım tam götü burnumla arası q5 cm mesafemiz koca adam gibi zartttt diye bir osurdu hafif koktu bu koku normali ? yoksa bebeğm üşüttümü ?o_O
çok tatlısın .... oğlun sağlıkla büyüsün .. bizde de aynı durumlar oluyor teyzesi ..normal yani...

bilge1eren bilge1eren canım şok oldum resmen

hem de ne kazık atmış pes

doktor var doktorcuk var

neyse ki iyi bir dr a denk gelmişsin

riskin var diye dikkat ettin bir sürü boşuna
evet canım .. sorma resmen hayvanlık etti... neyse çok geç cevap yazabildim. tuvalete bile zor gidiyorum.. sen nasılsın .. bebek nasıl . böbrek olaynınız ne oldu .teşhis doğru muymuş canım .hiç takip edemedim.. bir tedavi falan başlandı mı .. sizleri özledim vallahi..

Eklentiler

• Screenshot_2015-02-07-19-13-36.png
    Screenshot_2015-02-07-19-13-36.png
    493,3 KB · Görüntüleme: 85
sezetyan olan arkadaşlarım sizinde sağ yan boşluğunuz zaman zaman ağrıyormu ? ben çok fazla kaldım o buz gibi soğuk amelıyat masasında ah yıne aklıma geldı o içimde birşye unutma muhabbetinden ötürü yaklaşık 1 saat daha geç çıktım

X