2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kızlar emzirme şekliniz nasıl? Doktor bana 15 dk bir göğüs 10 dk dîğeri dedi
Gonul oyle olsun ister ama benimki 20 dk irini 20 dk birini emiyor 20 dk da agzinda sakiz gibi cigniyo biraksam bu dakikalar saatlere bile donebilir iyiki emzik denen birsey var

Bir benimki oyle saniyordum desenize kizlar sizinkilerde oyle.cocuk istiyoki ac tok farketmez bagla memeye aylarca orda yasasin

Cnm benim kiz gogsumde sekerliyo emerken besigine koymadan uyaniyo hep..
10-15 dk bi siziyo o kadar..
2 gundur de gece 5 saat uyuyo bu defa yorgun dusuyor snrm..Kiyamadim uyandirmaya Cok.uykusuz diye..Ama emzirmedigim Icin de Huzursuzum..
Gunduz Surekli.gogsumde daraliyorum inan..

Bir benimki oyle saniyordum desenize kizlar sizinkilerde oyle.cocuk istiyoki ac tok farketmez bagla memeye aylarca orda yasasin
cnm her agladiginda emzir dediler bu defa da meme BaGimlisi oldu Snrm..Boyle de cok zor..gogsumun sut Dolmasina bile musade etmiyo sagolsun..
yalniz değilsin..

Eve Misafir gelince ozellikle cok zor oluyo..
Memeden aayiramadigim icin bişey de yapamiyorum..
emzirme Duzenimiz yok, dr da her agladiginda vericeksin Diyo..

Kızlar gögusumun ucu yara olmuştu bende krem sürüp göğüs pediyle kapadiyordum şimdi gosumun kahverengi kısmına sizlamaya sismeye ve üzerinde sivilceden küçük birşeyler çıkmaya başladı hangi doktora gitmediği mantar falan olmasın

Çok gecmis olsun canim.
Cildiyeye gitmem gerek sanirim
Karbonatlı suyla sil gogsunu

kızlar emzirirken kanamanız olması sancınız olması normal

emzirdikçe rahim yerleşiyor

Offf annmle babm grip oldular aliskin degillerbu kdr sicak rve,paso annm temizlik yapti terli terli camasirlari sofuk balkona asti 3 gundur gripler ogluma gecmedin diye kucagina bile almadi ama bende grip oluyorum sanirim muniginde burnu tikanmis umarim ilerlemez yaa

Bence ocak bebeklerinin hepsi aynı iki çocuk buyuttum yok boyle bir çocuk saallayinca iyi yoksa mız mız 4 kişi zor bakıyoruz valla hele ben gibi diğer çocuklarıni büyütmüş anne ıcın ne zor geliyor

Tunaydın kızlarr. Sallana beşik alıcm kaliteli saglam sallarken gıcırdamayan bi beşik istiyprum varmıdır ki bu ozellikte benim beşik tam bi dokuntu çıktı . Marka onerilerinizi bekliyorum fiyat farketmez canlrm.

Nego resimlerini hepsine baktım masallah size Allah sizi size bagışlasın @Girlboymom: ) . Çocukların sana çok benziyor. Buyuk oglan masallah nası yakışıklı olmuş kuçuk zaten paşa olmş .

Bence ocak bebeklerinin hepsi aynı iki çocuk buyuttum yok boyle bir çocuk saallayinca iyi yoksa mız mız 4 kişi zor bakıyoruz valla hele ben gibi diğer çocuklarıni büyütmüş anne ıcın ne zor geliyor
cnm bi sıkıntısı olan bebekler sallanınca dururlar sallanmayınca tekrar huzursuzlanırlar. Gaz problemimi var .

hahahaa benimkide can atıyor emmeye ama memeden kesintisz surekli sut geldigi için keyfe ememiyor sinir oluyor : ) bırakıyor memeyi bes dakika durup tekrar tutuyor gene sut geliyor ememiyor bu sefer daha çok kızıyor tepiniyor bende beşigine koyup emzik veriyorum emip uyuyor.

Tunaydın kızlarr. Sallana beşik alıcm kaliteli saglam sallarken gıcırdamayan bi beşik istiyprum varmıdır ki bu ozellikte benim beşik tam bi dokuntu çıktı . Marka onerilerinizi bekliyorum fiyat farketmez canlrm.
Canim ablamin ahşap beşiği vardi
Gündüz oturma odasında olduğu için drvamli kullanamıyordu
Bende gittigidiyordan 140 TL te beşik aldim portatif besiklerden.
Bende komşunun ayni model beşiğini aldim gündüzleri kullaniyorum çok memnunum.
Senin beşik nasildi ?

Canim resmini yukleyip link atabilir misin? Ben de yatak odasi icin besik almak istiyorum da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…