2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

Kararı hastaya bırakan doktorları hiç sevmiyorum, kafa karıştırmaktan başka bir şey değil...
ne doğru dedin sanki bnm dr olan,kararı kendi vermeli,içimden bir ses zaten bu cmt yada pazar gecesi doğcak diyor,o dr um bile giremiycekte nöbetçi dr sankı dogumumu yapcakmış gibime geliyor

aynen cnm zaten yorumlarınızı okudukça okudukça banada en doğru karar beklemek gelıyor,sıcak suyu denerim ama cinsel ilişki yi yapamam yaa

merakli canım kararına çok sevindim inşaallah çok kolay mutlu bir doğum olur

korseyi doktorums sordum ben tavsiye etmedi kasları tembelleştiriyor dedi bir faydası yok bizim için kaslarım kuvvetlenmesi önemli dedi

aynen cnm zaten yorumlarınızı okudukça okudukça banada en doğru karar beklemek gelıyor,sıcak suyu denerim ama cinsel ilişki yi yapamam yaa

Ayyy kocalar duysa bi dogumu tetiklesin diye iliskiye gircegimizi hihihjhih yazik beeeeee :) ama ben yapamam karnim burnumda cunku cidden hic guzel de hissetmiorum kendimi ki esim de korkuyo

Ayyy kocalar duysa bi dogumu tetiklesin diye iliskiye gircegimizi hihihjhih yazik beeeeee :) ama ben yapamam karnim burnumda cunku cidden hic guzel de hissetmiorum kendimi ki esim de korkuyo
daha dr uma danışmadan dedin bole bole tetıklıyormuş falan dedım gelmezsehalen olmadı yaparız dememe kalmadı cümlem bitmeden delirdii,aslaaa diyeee çok korkuyor birşey olcak diye biz zaten 4-5 aydır arkadaş olduk

bnde aynısını dusunuyorum bna kalsa bu halde asla istemem ama bi umut belki işe yarar diye denemeyi duşunuyorum bakalım ya napıym denize dusen yılana sarılırmış ; )))

merakli canım kararına çok sevindim inşaallah çok kolay mutlu bir doğum olur

korseyi doktorums sordum ben tavsiye etmedi kasları tembelleştiriyor dedi bir faydası yok bizim için kaslarım kuvvetlenmesi önemli dedi

Tesekkurler canim bilgi icin. Kararimin dogru olduguna inaniyorum icim rahatladi. Oh be inan ki keyifle sancimi bekliyorum artik

kizlar yarin doguma gidicem.bebişlerim ins sag salim döneriz evimize.sezeryañda korkutuo beni bakalm nasl sabah olacak
Allah kolaylık versin canim sag salim hayırlısıyla alırsın inşallah kucagına. Şimdi sen çok heycanlısındır ne guzel yarın kavuşyosun darısı bizlerin başina.

Merhaba herkese,

Oncelikle bebeklerini bekleyen arkadaslar tez zamanda saglikl kucaginiza alirsiniz insallah..

Haftamiz doldu bugun, emzirme savasi, gaz cikar, bez degistir derken hayatimiz bir anda nasilda degisti dimi :)

Sezeryandan korkan arkadaslar korkulacak bir durum yok, oldukca rahatim hareketlerimde kisitlama ik 2 gundu.. Tabi arada sanci giriyor ama cekilmeyecek olcude degil..

Larkin cim malesef bizde dogum kilosunun % 10 dan fazlasini kaybettik, mama takviyesine ve kilosuna ulasincaya kadar 2 gunde bir doktor kontrolune devam... sukur sarilik sadece yuzde hafif,onuda atlattik gibi Nego meme tutamama sıkintisini bende yasiyorum, kardesimin destegiyle zorla tutturuyoruz ama kan ter icinde kaliyoruz hepimiz.. doktor gore meme ucum bebegimin agzina buyuk geliyormus kavramasi zor oluyormus.. gunde 3 kere mama takviyesine mecbur kaldik.. sutumde henuz yeterli seviyede degil..artsin diye 3 litre su, humana, rezene icmeye, tahin yemeye devam.. ise yarayacak diye umit ediyorum.. Zor ama guzel bir surec.. Lohusa psikolojisine girmemek icin ameliyathanede ilk getirdiklerindeki kokusunu hatirliyorum sinirlerim yatisiyor, tavsiye ederim :) hepimize kolayliklar diliyorum...:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…