2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

Ohooo ben en basindan beri boyatiyorum canim innoa marka bitkisel. Acici yok icinde ki sarisinim ben. Diplerimi kullu cok tatli bi kahve yaptiriorum bi defada balyaj yaptirdim bi sorun yok :)

Milletin gozu kulagı bende . Watsapptan mesaj atan atana dogurmadınmı diye . Zaten stresliyim bide boyle sorunca dahada streslnyrm. Artık soranlarada cevap vermicem boyle sorulurmu ya dogurmadınmı diye dogursam ne dogurmasam ne sanane elli kere sorulmazki dogurunca duyarsın zaten ne sorup duruylrsa sinir oluym.

Evet canim bitkisel boyayla boyatiyorum ilk 5 ay boyatmadim ama simdi bende kahve tonlarinda boyatiyorum bu 3.boyatmam
Senin bebeğin başı doğum kanalına girdi mi canım? Belki ondan ağrı falan hissediyorsundur, benimki daha girmemiş.
Bilmiyorum canim cuma kontrolüm var büyük ihtimal kanala girdi ki bu degisik bi agri herzamanki gibi degil kasığımda bi baski gibi his var
Ahahahha harika bi hayal
keske gercek olsa
cokta imkansız degil demekki benim hayalim ahh keske keske boyle dogurabilsem

aynen katılıyorum bana da hergün facebooktan watsapp tan telefondan soruyıolar sinir oluyorum cinnet geliyor sana ne de diyemiyorum en son biri içinde büyütücen galiba dedi ben de evet burdan askere yollucam dedim kime neyse artık

Gecmis olsun canim

:))) en iyi cevabi vermişin. Biraz once yine biri mesaj atmış dogurmadınmı diye cevap yazmadım . O degilde memleket meselesi oldu millete.

Tahmin ettiğim gibi oldu, haftaya çağırdı tekrar. Belli olmaz gerçi belki o güne kadar doğuma giderim. Başını kanala dayamış dedi. Kordonu boynunda şal gibi duruyormuş. Sertleşip yumuşamalara yalancı sancı dedi. Nst de bacağıma sancı girdi 80e çıktı sancı. Demek bacağıma vuranlar sancıymış. 25ine kadar doğmazsa dedim o zaman 3 gün daha bekleriz dedi.

:))) en iyi cevabi vermişin. Biraz once yine biri mesaj atmış dogurmadınmı diye cevap yazmadım . O degilde memleket meselesi oldu millete.
sanki ben doğurunca gelip bana bi faydaları dokunacak annemi de günde milyon kişi arıyor doğdu mu diye en son dedim ki hepsi birer altın takacaklarsa bugün doğuruyum ama annem hayatta böle bişiy söyleyemez kimseye

cnm sezeryanmı olck senin neden?

Hadi bakalım inşallah o saatlerde bende hastanede olucam nst den yazarım inşallah sende yazmaya çalış bari merakta kalmayalım

geldim kızlar kafam karışık geldim,bana akıl verin bakalım ,ne yapmalıyım,siz ne yapmayı düşünüyorsunuz ?
nst ye girdim kalp atışları harektleri güzel,0 sıfır sancı çıktı tabi
şikayetin varmı diye sordu dr um,dedim cmt gecesi çok şiddetli kasılmalar oldu taş gibi oldu dedim 10 dk bir sıklaştı,uyudum ertesi gün geçti dedim,yalancı kasılmalardır dedi
ultrasona baktı bebeğim 3500 dü geçen hafta 3650 olmuş,52 cm boyunda 39+2 yiz bugün,bebek kafa aşağı doğum pozisyonunda fakat halen kafamız doğum kanalına girmemiş girmediği gibide yukardaymış zaten,dr um suyu hareketleri herşeyi çok gzl,yerinde çok mutlu sanırım dedi,başladı anlatmaya,kesinlikle ağzından sezeryan çıkmadı kızlar,dediği şu,kafamız kanala girmemiş,haftaya da gireceğe benzemıyor ama bilemeyiz dedi,sağlık bakanlığının hastaneye verdiği normal doğum süresi 40.haftanın bittiği süreçtir dedi,yani haftaya salı günüm doluyormuş,40.haftanın bitimine halen daha bu bebek gelmiyorsa 41.haftanın bitimine kdr bekleriz dedi,ama dedi şu halk dilinde kakasını yeme olayı yaşanmamsı için 2 günde 1 kontrole gelceksin o zmn dedi,çünkü dedi bunu ne bir test ne de anlama şansımız yok,anlık bir durum yaptığı anda ultrasonda çıkar dedi,sadece kaka yutma meselesi değil eşinde yaşlanması olayıda var tabi dedi,ama bunlar olmayabilirde dedi,ama dedi suyumuz nst miz iyiyse ben senin yerinde olsam beklerim dedi,karar senin dedi,inşallah belki belli olmaz haftaya kdr suyun sancın gelir dedi,ama bebeğin başının olduğu yere göre konuşursam kolay kolay gelcekmiş gibi durmuyor dedi,karar senin dedi,bende dedimki 20 ocak doğarsa oğlak 21 ocak doğarsa kova olcak dedim ben dedim kova erkekleriyle hiç anlaşamıyorum dedim o zmn dedi 20 ocak salı günü gel dedi,tekrar dedi alttan bakalım,açılma varmı nst nasıl,ona göre o gün kararı verirsin dedi,ister sen beklersin karar senin dedi sonra suni sancıyı sordum,suni sancının dedi amacı atıyorum dedi hafif sancın başladı yada dedi rahim 2-3 cm açılma var o sn dedi verilecek bir uygulamadır dedi,yardımcı ek bir uygulama,senin dedi sımsıkı kapalı bir rahmşn varsa sıfır sancın varsa bu çocuk kanala girmemişse suni sancının hiçbir faydası yok dedi,velasıl pzt,salıya kdr beklicem kızlar

hemen hemen aynı şeyleri duymuşuz cnm,saadece benm suyum iyi,nst de hiçbir sancı yok bende malesef,bnmde salı günüm doluyor,banada aynı şeyleri dedi istersen 1 hafta daha bekle dedi,benmde kafam çok karıştı glyzlm ,ne yapacağımı bilmiyorum,pazt gittik dielim ya yine sancı çıkmazsa açılma olmazsa napıcaz peki bekliycezmi,sezeryanamı gircez ,ahh bir bilebilsem
bnm korkum endişem dielim 1 hafta daha riske attık bekledik geleceği meçhul,kakasını yeme ihtimalide var,ee zaten olmuş 3600,o zmnda kadr 4 kg olup halen sancı olmassa o saatten sonra sezeryan olduğumuzla kalıcaz,kendi adıma boşyere kova burcu olcak bu çocuk böyle olcağını bileydim 9 ocakta kendi d günümde sezeryan olsaydım diye kendimi yer dururm ben yaa

Geçmiş olsun canım sıra bende bakalım ne dicek nst deyim şu an

Herşeyin yolunda olmasına sevindim. Ama daha günün bile dolmamış doktor şimdilik sezeryandan bahsetmiyorsa siz de düşünmeyin. Çok zorunlu bir durum olur o ayrı. 40+3 de doğan çok bebek var. Gününde olmadı diye 1 hafta daha bekleyeceğiz diye bir kaide yok. Herşey bir anda olacak. Açılma hiç olmadığından suni sancıdan bahsetmedi herhalde değil mi? Bir de senin alt kısma sanki bebek çıkacakmış gibi bir his şikayetin var mıydı son günlerde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…