2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
geçmiş olsun,hepinize allah acil şifalar versin cnm

Benimde son adet tarihin 14 ocak
Bu durumdan son günüm ayin 20 si oluyordu
Ama bebek 2 hafta geriden geldi hep
Boyle olunca da gunum 31 ince doluyordu
Pazartesi ayin 19 unda sezeryan olacam ama iste

yok be tatlım yaa,babsı gibi miskin br çocuk olcak anlaşıldı,götünü çıkarıyor sağdan soldan bacağını hep keyif peşinde :)
anasına çekseydi cabbar gibi bir çocuk olurdu 3 hafta önce doğardı kesin

Dr um çok desteklemedi canım normal konusunda beni, geçen haftaya kadar aklıma bile gelmiyordu. Bazen içim rahatlıyo herkes nasıl doğuruyorsa sende doğurursun diye bazen saçma sapan şeyler geliyo, hayırlısı olsun inşallah. Sen de normali bekliyorsun dimi canım
Takma canım kv yi yanlız kalma diye demiştir o da belki. Biz ne kadar düşünsek de herşey olacağı yere varacak doğum konusunda da ama elde değil sanki düşünmemek de

Benim hayalimde dr gidiyorum bebegin basi gorunuyor diyor saniyeler icinde kucagima veriyor ne guzel olurdu ahhh ahhh uyanıkken rüya görmek böyle bisey heralde

Benim hayalimde dr gidiyorum bebegin basi gorunuyor diyor saniyeler icinde kucagima veriyor ne guzel olurdu ahhh ahhh uyanıkken rüya görmek böyle bisey heralde
kendime gülmüştüm ama sana daha çok güldüm gülme komşuna gelir başına demişler,sakın 3 te bnm dr demesin aaaaa başını görüyorum diye

Çok geçmiş olsun. Artık şu babalar da kendilerine kendileri için bakmıyorlarsa bile eşleri bebekleri için bakmayı öğrensinler. Eşime kar yağarken o kadar söylendim hasta olacaksın sıkın giyin diye, birşey olmaz dedi sonra hastalandı. Hafif bir soğuk algınlığı idi ama sanırım bana geçti. Boğazım bayıyor, burnum tıkanıyor. Dün saydırdım sürekli ben doğuma gidicem burnum tıkalı olursa nasıl nefes alacağım diye.

Benim kizda 2 aydir basit yukarıda dönmedi
Babası gibi uyuşuk oturduğu yerden kalkmayi bilmiyor diyorum :)

2 gündür o kadar cok kasiklarim agriyor ki adet sancisi gibi ben adet olurken bile boyle adet sancim olmazdidün sehpa falan cektim kucuk bi halı kaldirdim ondan mi oldu yoksa doguma mi hazirliyor bebis beni anlamadım..simdi de kuafordeyim saclarimi boyatiyorum ama bir iki yuruyorum hareket ediyorum öyle devam ediyoruz..kuafordekilerde korktu sakın burda dogurma diye dalga geciyorlar

aynen pınar bende öyle okudum ama insanın içide bir yandan rahat etmiyor.. Eşim ve annemle karar aldık bekleyeceğiz ama ..

sen henüz doğum yapmadın değil mi canım

bitkisel boyaylamı boyatıyorsun cnm,benimde saçlarım küllü kumral uçları güzel bir sarı tonda balyajdı diplerim çıktıkça çirkinleşti,emzirirkende boyanmaz dediler,boyadım kendi ana rengime,koyu kahve oldular ohhh pek bir rahatım şimdi :)

Senin bebeğin başı doğum kanalına girdi mi canım? Belki ondan ağrı falan hissediyorsundur, benimki daha girmemiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…