2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kuzenimin esi de suyu gelmiş dus falan almis o arada kuzenim isten gelmiş gitmişler siyu geldikten sonra 1.5 saat sonra hastanedelermis sancilari daja yeni başlamış
benim doktorum da bana en önemlisi panik yapmayacaksiniz diyo

Kuzenimin esi de suyu gelmiş dus falan almis o arada kuzenim isten gelmiş gitmişler siyu geldikten sonra 1.5 saat sonra hastanedelermis sancilari daja yeni başlamış
benim doktorum da bana en önemlisi panik yapmayacaksiniz diyo
Canim bahsettigim panik değil. Ama sanciyla başlasa 4 saat 5 saat evde kalabilirsin sancilarin sıklasmasini beklersin. Veya o 5 saat içinde rahat hastaneye gidersin. Ama su gelirse o şekilde gidemez. Onu anlatmaya çalıştım.

Eşimden başka kimsem yok yaşadığımız şehirde, annem cumartesi günü gelecek o zamana kadar doğurmam inşallah. Doğumun başlama şekline göre davranırım sanırım, sancı ile başlarsa acele etmeye gerek yok ama su gelirse hemen ararım gelir.

Bnm gördüğüm anne inleyerek uyanıyor ama sen bunu hissetmiyor olabilirsin. Klasik ameliyatlı biri gibi uyanıyor yani. Uyanması uzun sürüyor bence acılı uyanmaktan daha büyük bi sorun bu. Çünkü bebeğe sahip çıkamıyorsun. Sen uyancam diye cirpinirken birileri memelerini almış emzirmeye çalışıyor. . Bende kan sulandırıcım çok etkili ise o sırada ve sezeryan drse dr um bende genel olmak zorunda kalabilirim. Ama dedigim gibi ağrı duymuyor olabilirsin uyanma evresinde ki sesler bişi ifade etmez

Bende bende yalnızım en kötü 112 var kızlar dert etmeyin. Kimsesizlerin kimsesi yardım eder

Canim bahsettigim panik değil. Ama sanciyla başlasa 4 saat 5 saat evde kalabilirsin sancilarin sıklasmasini beklersin. Veya o 5 saat içinde rahat hastaneye gidersin. Ama su gelirse o şekilde gidemez. Onu anlatmaya çalıştım.
Su gelince koşturarak gitmeye gerek yok. Ağrı yoksa bi banyo hazırlık tamamlanıp gidilebilir. Suyun gelmesi sdc enfeksiyon açısından risk başladığı için artık bi gün içinde doğurman istenir. Hazırlanıp gitmek lazım

Heee evet
inşallah sanciyla baslar da rahat olur su boşalinca bebek cok zor geliyomus

Bende izledim o haberi. Ya ztn doğumu sen yapıyorsun. Hastanedeki baş çıkana kdr hiç birşey yapamazki. Göbeği de kesersin ztn o raddeye kdr başardıysan

geçmiş olsun allah analı babalı büyütsün berilini inşallah

Ben varim beb benben erkek fatma,tek yaptimya ben bu cocugu tek gidicem heralde saka bi yana esim 6 da ise gidiyo,tum kontrollerime tek gittim,39+2 yim ve ben halen araba kullaniyorum ama buson hafta diye market harici kullanmama karari aldim,annmler bans 15 km uzaklikta bana bisey olsa trafikten gelmeleri yarim saat,esimin gelmesi 1,5 saat surer,kendim arabayla gidebilirmiyim o sanciyla sanmiyorum,sanci degilde suyum gelse giderim ama,saolsun taksici arkadasim var o anda beni ara tum semtteki taksileri kapina yollarim telsiz anonsuyla dedigi icin icim azcik rahatladi,artik bu hamilelikten o kdr biktimki yuruyerek gidicem hastaneye dogsun artik

Hayirli olsun canim huzurla saglikla büyüsün inşallah
Kizlar ben doguma gidiyorum hakkinizi helal edin dualarinizi eksik etmeyin
Hakkinda hayirlisi olsun canim kolay bi dogum olur insallah

canım bende okul öncesi ogretmenıyım devlette çalışıyorum 6yaşla kizinin sorunu ney ins kolay atlatır hayatında tanıştığı ilk öğretmen çok önemli ins psikolojisi çok etkilenmiştir

Kızlar dün konusulmustu bebegi emzirdikten sonra göğüs teki sütü pompayla sagip bosaltin diye benim merak ettigim bebegi her emzirdikten sonra mi pompayla kalan sütü bosalticaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…