2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kizlar ben inanilmaz yorgunum, surekli kosturuyorum ama hic bisey yetismiyor, dogumdan sonra duzgun uzanip dinlenemedim.. Cok tuhaf hersey bir girdaptayim sanki, sinirlerimde cok bozuk, insablara caktirmamaya calisiyorum ama arada esime patliyorum, zaten bu ara her seyi gozume batiyot, icimde bi sinir var, bi yandanda eskisi gibi olamicaz mi diyr uzuluyorum.. Lohusalik bu mu oluyor

Kızlar genel anesteziyle doğum yapanınız varmı ben kızımda spinal olmuştum sonrası başım çok ağrıdığı için şimdi doktorum genel yapıcak cuma günü ama uyandığımdaki ağrıyı merak ediyorum çokmu zor spinalde adet acısı gibiydi sadce

benimde doğru çıktı ama hesapla yapanlar varya onlar doğru diyorlar artık ne kadar doğru olursa
Benim Mart Ayında erkek gösterıyor.ama ben martta hamıle kalmış olmuyorum degılmı yani ozaman Nisanamı bakmam gerekiyor.burda takılıyorum işte.yani martta ilişki olursa tutarsa eğer nisanda hamıle kalmıs oluyorum degılmı

canım ya hayırlısı inşallah okuyunca duygulandım ben senin adına inşallah kolay ve acısız bir doğumun olur

Cok tsk ederim canim. Cumlemizin oyle olur insaallah.. Rabb'im hepimize yardim etsin..

Bana kalirsa hemen alinmali. Ben lansinohun ciftlisini aldim. Dogum sonrasinda sut hemen gelmeyebiliyo, bebek emmeyebiliyo. Bu durumda sagmak lazim guzelce. Ikincisi diyelim ki guzelce emziriyoruz ama yine de mutlaka goguste sut kaliyo. O kalan sutu sagmak gogsu bosaltmak gerekiyo ki hem sutun cogalsin, hem de kist, agri vs olusmasin..

Gamze'cim cok tesekkur ederim canim. Ama yine de umarim acilmam artar da kendiliginden gelir kuzum hayirlisiyla. Suni sancidan cok korkuyorum. Ustelik suni sanci yiyip yiyip sezeryana donulmesinden de cok korkuyorum, Rabb'im bizi korktuklarimizdab emin kil insaallah..

Hayir degil epilepsi hicbir hastaligim yoktu.
Sivi yuklemesini az yapmislar

Yok canim ne nst ne cati muayenesi. Maasallah 3500 kg gorunuyor. Bilmiyorum 4 u gecerse konusuruz dedi sezaryen icin. Ben simdi bile bu kiloda korkuyorum normal dogumdan. Senin melegin ne kdr gozukuo doktor ne dio tam olarak

gözün aydın cnm,sağlıkla bebeğini büyüt inşallah,darsı bizim başımızaa...

maşallah ne kdr güzel detaylı anlatmışsın biran kendimi öyle hayal ettim,kısacık sürede kolaycacık bir doğum daha ne isterim,şurda azcık kişi kaldık doğurmayanlar oalrak hayırlısıyla Allah bizede en kolay doğumu nasip etsin inşallah
hayırlıolsun evladın,kolay bakımı olsun inşallah,ara sıra yine evdeki bakımları ile ilgilide bizlere yazın çok faydalı oluyor okudukça

Hayırlı uğurlu olsun canim nasılsınız normal oldu demi
Allah razı olsun csnim iiyim dikis agrim var biraz normal oldugu icin baska bi sknti yok bebisde gayet salikli maşallah
Gozunaydin canım.bebisin Nasil genelde 40 haftalık doğan bebekler doğduğunda cimbil cimbil etrafa bakıyorlar seninki de öyle mi annesi
Allah razı olsun canım iyi maşallah evet acti hemen gozlerini
Aa hadi hayirli olsun.. detaylı doğum hikayeni de bekliyoruz iyi olunca.. :)

Canimm iyi olmana çok sevindim. Çok korkuttun bizi. Hamdolsun iyisin şimdi..
Allah razı olsun canim birden oldu aksam meyve yerken alttan sancim oldu yatim gecer dedim biksc saat uyumusum esim yataga yat diye kaldirdi gittim bi daha uyumusum gece bi uyandim esim uyumamis tekrar uyuyayim diye ugrasti altan belime dogru bi sanci saplandi bekledim ikinci gelince bi lavaboya gidiyim dedim daha kapiya varmadan suyum geldi esime cabuk kalk dedim benimki birden firladi hazirlandik biraz evde iyalandim drum hastanede dogumdaymis ciktik gittik dr bakti 9cm acilmis hemen iceri aldilar sonra dediklerine gore 20dkda dogdu rahat oldu dogum kadar dikis zorladi ama o kapidan kucagimda kizimla ciktim ya o herseye bedeldi iste bolee

hayırlı zamnında gelsin bebeğin canm

Günaydın anneler biz dogduk dun 5-11de hersey yolunda darısı bekleyen hamislerin basina

ayy maşallah canım yaaa gözün aydın oh mis gibi doğumuşsun darısı başıma inş

Çok şükür atlattın canım. Evet zor ama daha fazla üzülme lütfen.. bebeğine bak ve gülümse.. onun sana ihtiyacı var annesi..

Hoşgeldin çok geçmiş olsun. Benim dün çatı muayenesi oldu darmış normal doğum olmaz sezeryan dedi 15 Ocak sezeryan günümüz hayırlısı artık.

Çok geçmiş olsun Allah kimseye göstermesin çok şükür sen de bebeğinde iyisiniz şimdi

Çok geçmiş olsun canım allah korusun inşallah bebişinide senide çok üzüldüm dualarım seninle ve bebeğinleydi .

Ay cnm ya ağlayarak okudum allahım korumuş seni bebişine ve sevdiklerine bağışlamis :)

Canim cok gecmis olsun, Allah sifalar veesin.. Cok etkilendim canim uzme kendini ( imtihan iste, insallah butun gunahlarn dokulmustur, sen simdi gunahsiz tertemiz annesin, Allah guc kuvvet versin, bebeginle cok mutlu ol insallah

hepinizden Allah razı olsun
rabbim sizlere hayırlı doğumlar nasip etsin
dualarınız için çok teşekkür ediyorum
hepinizi çok seviyorum...

inşallah emer mamayı bıberonlamı veroyorsun?

coook cook gecmıs olsun cok sukur atlatmısın allah bagısalasın

Amin....Canım sagolasin: )))

Evet canım bebeğin 40 çıkarken sende bir depresyon ve alınganlık yasiyorsun sabret içine de atma ama...

Darısı başımıza maşallah 20 dk ne güzel hayallerimin ötesi :))

cnmmm benimmm yaa her okuduğumda tüylerim diken diken oluyor,bununla gelmiş geçmiş olsun,Allah birdaha yaşatmasın,verilmiş sadakan varmış,hepsi geride kaldı çok şükür evindesin minik oğlun yanında ailen sevdiklerin,Allah ailenle bebeğinle nice güzel huzurlu seneler göstersin inşallah

cnm hakkında hayırlısı olsun inşallah,çok kolay acısız hafif bir doğum diliyorum böyle beklenen tarihleri kendime yakın görünce benimkide doğsun istiyorum artık yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…