2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
kızlaarrrrr,
geldim doktordan ve Rabbime binlerce şükürler olsun herşey yolunda. veeee pıt pıtlarımızı da duyduk. sabah deli gibi su içtim rahatca görebilelim diye. çok işe yaradı maşallah... ben bu kalp atışlarından sonra hamilelik sevincini yaşamaya başladım, eşim de aynı şekilde:) bugün akşama kadar ağzım kulaklarımda dolaşacam sanırım:))) ultrasonda pıt pıt diye sesleri duyunca bi ara gözlerimi kapattım ve o sesin tadını çıkardım... eşimi görmeliydiniz, gözleri cam gibi parlıyodu ekrana bakarken.. ohh dedik bi rahatladık çok şükür. ya kızlar, çok farklı bi duygu içimde atan bi kalp taşıyorum mucize bu işte:) Çok samimi yazıyorum, Allah bütün hamişlerimize önce keseleri, sonra pıt pıtları, sonra güüzel test sonuçlarını, sonra kolay doğumları nasip etsinnn... Amin...

Gözün aydın Canım :) AMİNNN...... inşallah cümlemize nasip olur hayırlısıyla.
Herkesin gözleri dolmuş. Ben işyerinde yüzümü nereye gizleyeceğimi bulamadım.
İyice sulugöz olduk ya :KK43:

bence de her hamilelikte değişir. çünkü arkadaşımın mide bulantısıyla geçti 3 ayı. tiksiniyordu her şeyden. onun oğlan oldu. diğer arkadaşım da hiç bulantı yaşamadı, onunki kız...

ben de senin gibi düşünüyorum canım.ilk hamileliğimde hiç bulantım olmadı kızım oldu.arkadaşımın mide bulantısı çoktu.hatta ilk 3 ay kilo bile verdi ama onun da kızı oldu.dr. a sormuştum ben mide bulantısı,ekşi tatlı yemek bunların cinsiyetle hiç alakası yokmuş.sadece bünyeden bünyeye değişiyormuş.

26sına randevu aldım en son ayın9unda gitmiştim üzerinden 18gün geçmiş olcak ee malum ikizlerde daha sık gitmek geerkiyormuş bide öncekinden pek bişey anlamadım kendimi ruhsuz gibi hissediyorum bu sefer inş eşimede dinletebiliriz kalp atışlarını ve sorun çıkmaz inş

Hayırlı olsun ikizlerin mi olacak?
Kaçıncı haftada ikiz olduğunu gördü doktorun?

Hayırlı olsun ikizlerin mi olacak?
Kaçıncı haftada ikiz olduğunu gördü doktorun?

9temmuzda gittiğimde gördü işte yanii 6+2oluyo sanırım ultrasonda birisi 6+1 birisi 6 haftalık çıktı ayy durun heves ettim bende ekleyebilirsem resimlerimizi ekliyim

Benim ilkgunden beri ara ara sol kasigimda agri hissediyorum.
Yani kizim mi olucak? :)
Daha once anne olanlar hatirliyorlarmi acaba?
Bi kontrol mu etsek dogrulugunu?
Merak ediyoruz hepimiz eminim ama yine de herseyin basi saglik. saglikli olsun da ister kizimm ister oglumm olsun ...

canım benim ilk bebeğimde soldan yumurtlamışım ama hatırlamıyorum solda ağrım varmıydı.dr.soldan yumurtlamıssın demişti ordan biliyorum sol oldugunu.kızım var.ama arkadasım soldan yumurtladı oğlu oldu.kızdır diyoduk oğlan oldu.ama genelde soldan kız,sağdan erkek diyolar.Tabii ki herşey gibi o da Allah'ın takdirine kalmış.

9temmuzda gittiğimde gördü işte yanii 6+2oluyo sanırım ultrasonda birisi 6+1 birisi 6 haftalık çıktı ayy durun heves ettim bende ekleyebilirsem resimlerimizi ekliyim

ayyyyyyyy............. ne kadar güzel ya.nazar değmesin canım .hep isterdim ikizlerim olsun .çok güzel olsa gerek.ama tabii öyle bi ihtimalim yok.nasip.hayırlı uğurlu olsun arkadasım.:nazar:

$image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg
bunlarda benim minklerim ve doktorumuzun verdiği rapor ilk iki resimde tek tekler son resimde kardeş kardeş yanyanalar:)))):nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

he heee sevsinler senin 7mm lik bebeğini :KK52::))) diğer topiklerden takip ettiğim için tahminde bulunayım,ultrason resmine göre kesede solda duruyor bu bebiş bence erkek:emir_bebek: :))))

ayyy tüylerim diken diken oldu :KK70: ben de bugece rüyamda bebeğimi doğmuş gördüm erkekmiş. var mı gerçekten öyle bişey sağda solda tutunmasıyla alakalı bişey çok merak ediyorum. öncelikle sağlıklı ve hayırlı olsun da kız erkek hiç önemli değil. kızım olursa onu giydirip süslemesini hayal ederdim erkek olunca da artık yine giydiririm yakışıklı yakışıklı :)

ŞİMDİ 5+3 te kesem göründü. ikiz olsaydı görünür müydü yoksa hala bir ihtimal var mı?
Önceliğimiz sağlıklı olması bebeklerimizin.
sağlıklı ikizlerimin olmasını çok istiyorum.
Umut var mı hala :)
bebeklerin harikalar bu arada Allah cümlemizinkini tamamına erdirsin.

ayyy tüylerim diken diken oldu :KK70: ben de bugece rüyamda bebeğimi doğmuş gördüm erkekmiş. var mı gerçekten öyle bişey sağda solda tutunmasıyla alakalı bişey çok merak ediyorum. öncelikle sağlıklı ve hayırlı olsun da kız erkek hiç önemli değil. kızım olursa onu giydirip süslemesini hayal ederdim erkek olunca da artık yine giydiririm yakışıklı yakışıklı :)

Bende merak ediyorum.soldan yumurtlamanin yada sagdan yumurtlamanin cinsiyet hakkinda bi etkisi var mi acaba..

kızlar ben dün adetime 6 gün varken dayanamayıp test yaptım negatifti ama testi atmamıştım bugün baktığımda ise ikinci çizgi görünüyordu ama silikti sizce hamile olma ihtimalim var mı

ŞİMDİ 5+3 te kesem göründü. ikiz olsaydı görünür müydü yoksa hala bir ihtimal var mı?
Önceliğimiz sağlıklı olması bebeklerimizin.
sağlıklı ikizlerimin olmasını çok istiyorum.
Umut var mı hala :)
bebeklerin harikalar bu arada Allah cümlemizinkini tamamına erdirsin.

teşekkür ederzi teyzesi allah herkese nasip etsin inş ama sşterken bir kez daha düşün derim valla ben şimdiden sıkıntıları iki kat yaşıyorum allahım muhakkak bi kolaylık verir ve bu sıkıntıların mükafatıda ççok fazla ama gerçekten çok zor yaa yani hayırlı düzgün terbiyeli evlat olarak yetiştirmekten bahsediyorum ona o ilgiyi o özeni gösterebilmek allhaım kolaylık versin

canım benimkiler çift yumurta ikizi ve sabırsızlar benim gibi birazda onun için çabuk göründü tek yumurta ikizlerini tespit etmek daha zormuş daha ilerleyen zamanlarda tespit edilebiliyormuş çift yumurta ikizlrindede daha ilerleyen zamanlarda görülenler var tabi inş rabbim gönlüne göre versin

kızlar ben dün adetime 6 gün varken dayanamayıp test yaptım negatifti ama testi atmamıştım bugün baktığımda ise ikinci çizgi görünüyordu ama silikti sizce hamile olma ihtimalim var mı

Testlerin durdukça renginde koyulaşma olduğunu duymuştum. İlk 10 dakikadan sonraki sonuçlar geçersizdir. Adet olmadıysan tekrar test yapmalısın.

Son düzenleyen: Moderatör:

valla canım bende adetimi 5 gün kala yapmıştım negatifti atgmamıştım banyoda duruyordu o sıralar çok halsiz ve yorgun düşüyordum dedim biraz dinleneyeyim diye uyudum.2,5 saat sonra uyandım dedim gideyim bakıyımda atayım testi dedim bi baktım sadece yeri belli öyle silik falanda değildi.dedim herhalde bekleye bekleye böyle oldu yada ben görmek istedim yerini gördüm dedim attım.1 hafta sonra adet olmayınca yani 2 gün falan geçti yaptım anında çift çizgi çıktı silikti ama çıktı sonra kanda çıktı.öyle yani bazen oluyor.ama herzamanda olacak değil.sen adetinin ertesi günü yada 2 gün bekler birdaha yap ozaman anlarsın şekerim.inş.vardır bebeğin.

X