2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
kızlar ben dün adetime 6 gün varken dayanamayıp test yaptım negatifti ama testi atmamıştım bugün baktığımda ise ikinci çizgi görünüyordu ama silikti sizce hamile olma ihtimalim var mı

benim de öyle oldu canım ben de 5-6 gün öncesi yapmıştım ikinci çizgiyi hemen göremeyince çöpe atmıştım. sonra adetime 3 gün kala yaptım yine hemen gözükmedi ama henuz atmamıştım aradan 5 saat falan geçmişti baktım çift olmuş biraz silik bi şekilde. sonra inanamadım 3. testi yaptım dikkatlice baktım hemen çıktı ama diğerine göre daha belirgin. sonra çöpü didikledim bi baktım meğer ilk yaptığım testte de çıkmış :KK70: kısacası büyük bi ihtimal senin de benim gibi bi durum ama ne olur nolmaz sen 2-3 gün sonra yine yap test çok bekleyince yanıltıyo diyorlar. Allah gönlüne göre versin inşallah

valla canım bende adetimi 5 gün kala yapmıştım negatifti atgmamıştım banyoda duruyordu o sıralar çok halsiz ve yorgun düşüyordum dedim biraz dinleneyeyim diye uyudum.2,5 saat sonra uyandım dedim gideyim bakıyımda atayım testi dedim bi baktım sadece yeri belli öyle silik falanda değildi.dedim herhalde bekleye bekleye böyle oldu yada ben görmek istedim yerini gördüm dedim attım.1 hafta sonra adet olmayınca yani 2 gün falan geçti yaptım anında çift çizgi çıktı silikti ama çıktı sonra kanda çıktı.öyle yani bazen oluyor.ama herzamanda olacak değil.sen adetinin ertesi günü yada 2 gün bekler birdaha yap ozaman anlarsın şekerim.inş.vardır bebeğin.

inş benimde öyle olmuştur teşekkürler canım inş hamileyimdir

cnm benim seninle ayniyiz. benimde son adet tarihim 7haziran... keseyi 5+0 da gorduk. yarin 6+0 tekrar gidicem doktora. dr demisti bir hafta sonra yine gel ... gecen defa bisi dememisti cunku... insallah yarin hersey yolunda gider... bebisi goruruz...
belki pitpitlarida duyarsak super olur....

ay canımm aynıyız mutlu oldumm ben hıc kan testı yapmadan dırek keseyı gordum dun... kalp seslerını duymak ıstıyorum..gecen sene agustosda kımyasal gebelık yasamıstım oyuzden bıraz tedırgınım ınsallah hepımız bebıslerımızı saglıklı sıhhatlı alırız kucagımızaa....

benim de öyle oldu canım ben de 5-6 gün öncesi yapmıştım ikinci çizgiyi hemen göremeyince çöpe atmıştım. sonra adetime 3 gün kala yaptım yine hemen gözükmedi ama henuz atmamıştım aradan 5 saat falan geçmişti baktım çift olmuş biraz silik bi şekilde. sonra inanamadım 3. testi yaptım dikkatlice baktım hemen çıktı ama diğerine göre daha belirgin. sonra çöpü didikledim bi baktım meğer ilk yaptığım testte de çıkmış :KK70: kısacası büyük bi ihtimal senin de benim gibi bi durum ama ne olur nolmaz sen 2-3 gün sonra yine yap test çok bekleyince yanıltıyo diyorlar. Allah gönlüne göre versin inşallah

inşallah canım tekrarlıyıcam umarım bende hamileyimdir

merhaba kızlar keseleri ve pıtpıtları görenlerin adınna çok sevindim. darısı göremeyenlerin başına. yarın da ben gidicem dr a. normalde özel hastaneye gidiyorum ama tahliller için devlet hastanesine gidicem. ben pıtpıtları görmüş fakat duyamamıştım. inşallah herşey yolundadır. bebişimi görürüm inşallah

:KK55: uçuyorum hey hey tey tey kesemızı gorduk bugun eşimle.minnak yavrum benım nasılda guzel duruyodu.çok mutluyum kızlar inşallah 1 ağustosta bu sevıncım dahada katlanır dahada mutlu oluruz pıt pıtları duyunca:nazar: doktorumu begendım içime sındı.dedım acıl zamanlar dışında aramam ama aradığmda bu hiç hoş olmadı dıye tepki vermeyın olurmu dedım:KK1: oncekı drum oyle demıstı kanamam oldugunda aradıgımda.guldu yok dedı ben zaten acamazsam hasta vardır yanımda gerı dönüş sağlıyorum dedi:KK54: canım canım cok sevdım.tatile cıkabılırsın dedı çıkcaz inşallah eşimle.gunluk yaşamına devam et dedi.buarada sizlede paylaşayım dip balık yeme dedı.balıkçılar bılırmış dip balık deyınce.çunku içinde ağır metaller oluyprmuş.bide koraspirın versi.cok mutlu ayrıldım rabbime şukur.hepimizde yavrumuzu kucağımıza aldığımız gunu goruruz inşallah arkadaşlar:nazar: buarada 4h5günluk yavrum bugun ultrason kagıdındada oyle yazdı ama nıye dr 4 haftalık dedı anlamadım:KK37:

kızlarrr , bacak agrısı yasayanlar var aramızda , dün akşam iş çıkışı bana da oldu , sebebini bileniniz var mıdır acaba ? belki ilk gebeliklerden tecrübesi olanların fikri vardır ... :KK43:((

Benim ilk hamileligimde oldu ilk dort ay surdu doktorym magnezyum verdi ve gecti 4.aydan sonra umarim sizinki okadar uzun surmez çok zor çünkü

kızlar doktordan geliyorum. çok şükür bebişide pıt pıtlarıda gördük :) inşallah ilerde kendisinide görmeyi nasip eder Allah. 6 mm olmuş. Gayet sağlıklı dedi doktor. tahlillerimiz yaptırdım yarında sonuçları göstericem inş bişey çıkmaz. Gerisi tüm keseyi ve pıt pıtları duymayan arkadaşların başına. Dualarım sizinle...

ay canımm aynıyız mutlu oldumm ben hıc kan testı yapmadan dırek keseyı gordum dun... kalp seslerını duymak ıstıyorum..gecen sene agustosda kımyasal gebelık yasamıstım oyuzden bıraz tedırgınım ınsallah hepımız bebıslerımızı saglıklı sıhhatlı alırız kucagımızaa....

amin ... cnm tedirgin olma hayirlisiyla hersey ii gidicek bizde alicaz bebislerimizi kucagimiza :)
ohh masallah sana ben kan testi yaptim... kimyasal mi degilmi diye 1 hafta 2 gunde bir hep kan verdim stresten :)
ona ragmen bebisim tutundu bana :KK70: hatta doktorum cok kizdi oyle ona sormadan gittim diye :KK43:
yarin icin heyecanliyim bende asil olcumler yrn yapilacak heralde kac mm - kese nasil belki bir umut pit pit duyarim diyorum :)
gecen defa sadece keseye bakti cunku okadar kese var dedi... yorum yapmak icin erken embriyoyu gormek lazim dedi.. yarina kismet insallah.. Rabbim evlatlarimizi bize bagislar saglikla kucagimiza almayi nasip eder ...

kızlar doktordan geliyorum. çok şükür bebişide pıt pıtlarıda gördük :) inşallah ilerde kendisinide görmeyi nasip eder Allah. 6 mm olmuş. Gayet sağlıklı dedi doktor. tahlillerimiz yaptırdım yarında sonuçları göstericem inş bişey çıkmaz. Gerisi tüm keseyi ve pıt pıtları duymayan arkadaşların başına. Dualarım sizinle...

cnmmmm tebrik ederimmmm.inş hiçbir şey çıkmaz her sey yolunda gider cnm darısı bizleree inşş :21:

selam kızlar işyerinde çok yoğun olduğumdan birde ikinci çocuk olunca çalışamayacağım için eşim bebeği aldırmamızı istiyordu.çok şükür bu fikrinden vazgeçti.1 haftadır bu yüzden moralim çok bozuktu.ben ilk çocuktan tecrübeli olduğum için daha doktor kontrolüne gitmedim çünki çok erken.8. haftaya girdiğimde gidicem.Allah hepeimize sağsalim bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.:KK49:

Cin takviminde bazi yerler yaşa+1 koyuyo bazi yerler direk yasa gore bakiyor. Sen hangisinden yaptin?

canım bu verdiğim linkten yaptım. burda zaten şubat 20 den sonra doğanlara otomatik kendisi 1 koyuyor öncesi doğanlarada 2 koyuyor zaten doğru olanıda bu

Maşallah darısı bizim başımıza.

Cin takviminde bazi yerler yaşa+1 koyuyo bazi yerler direk yasa gore bakiyor. Sen hangisinden yaptin?

Senin gonderdigin linkten baktim canim.kizim olcakmis diyor :))) sanirin cogu kisi kizi olsun ister.
Tutmayan varmi ki acaba?
Hadi hayirlisi olsun bakalim.

X