2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

canım benim ne kadar güzel haberler bunlar ,darısı başımıza.Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin yavrularımızı

canım benim ne kadar güzel haberler bunlar ,darısı başımıza.Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin yavrularımızı

canım ne güzel bebeğini görünce rahatlamışsındır biraz.İnş.kalp sesinide duyarsın.darısı bizim başımıza inş.sadece kese gördük 15 gün sonra çağırdı doktor inş görürüm bebeğimi ve kalp atışlarını çok merak ediyorum tedirgininm görsem rahatlayacağım.Allahım bebeğimizi bize bağışlasın sağlıklı bi şekilde inş.

Benımde son adetım 7 hazıran 5+5 haftalık gebeyım kesemızı gorduklk ama daha bebıs vs yok tabı... Ne zaman gorurum hıc bılmıorum ılk bebgım bu napcagımı bılmıom...

cnm benim seninle ayniyiz. benimde son adet tarihim 7haziran... keseyi 5+0 da gorduk. yarin 6+0 tekrar gidicem doktora. dr demisti bir hafta sonra yine gel ... gecen defa bisi dememisti cunku... insallah yarin hersey yolunda gider... bebisi goruruz...
belki pitpitlarida duyarsak super olur....

su cinsiyet ayrimi yapanlar sanki onlari kadin dogurmadi... evlat ayrimi yapana hayirmi gelir evlatlarindan ...
oyle insanlar heryerde var... ama kiz evladin yeri ayri ailesine duskun deger bilen olurlar... sen gonlunu ferah tut...
bak bizim orda bir hikaye var adamin biri tek basina is yapmaya calisiyormus. Bisiler tasiyormus... Erkek cocuklari fln varmis ama kendi havalarinda... neyse komsulari adama sormus esegin yoksa ; damadindami yok diye... anlican kuzum varsin gelsin 2. damat.
saglikli sihatli hayirli evlat olduktan sonra gerisi onemli degil...

kızlarrr , bacak agrısı yasayanlar var aramızda , dün akşam iş çıkışı bana da oldu , sebebini bileniniz var mıdır acaba ? belki ilk gebeliklerden tecrübesi olanların fikri vardır ... ((

kızlarrr , bacak agrısı yasayanlar var aramızda , dün akşam iş çıkışı bana da oldu , sebebini bileniniz var mıdır acaba ? belki ilk gebeliklerden tecrübesi olanların fikri vardır ... ((

bana iğne batması gibi oldu dün.
Dizimde ve baldırımda oldu :44:

Kizlar ben bugun sizden dua rica ediyorum tatil sebebiyle sehir degistirince keseyi falan gorebilmek icin kontrole bugun gidicem kac gundur kabus goruyorum umarim hersey yolundadir

Kizlar ben bugun sizden dua rica ediyorum tatil sebebiyle sehir degistirince keseyi falan gorebilmek icin kontrole bugun gidicem kac gundur kabus goruyorum umarim hersey yolundadir

ooohh sen bugün sadece keseyi değil pıtpıtları da duyacaksın inşallah.
Hayırlı haberlerini bekliyoruz. :)

Bugün doktora gideceğiz bebeğimizi tekrar ultrasyonda görmek için 2 gün önce doktor kan testinden sonra ultrasyonda baktı ama bebişimizi zor gördü.sanki susam yutmuş gibiydim.minacccık.bakalım bu gün nasıl olmuş büyümüş mü? annesi ona iyi bakmış mı?babası da gelecek ayyyy eşimin tepkisini merak ediyorum onu görünce ne hissedecek?
Kızlar nasıl besleniyorsunuz?Nelere dikkat ediyorsunuz bu benim ilk hamileliğim de :)

canım gözün aydınnnnnnnnnn
maşallah görmüşsünüz bebişinin pıt pıt kalp atışlarını
çok sevindim canım allah sonuna kadar hayırlısıyla devam ettirsin inş
biliyorsun seninle günlerimiz aynı benim kontrolümde salı günü inş bende duyarım pıt pıtları

Merhaba arkadaşlar;
Benim mide bulantılarım hafif hafif ama çok şeyden tiksindim yiyemiyorum kahvaltı yapamıyorum mesela ama önüme sulu yemek konsun ne mide bulantısı kalıyor ne tiksinme bu kadar etkiler mi bilmiyorum. Süt içemiyorum ama yoğurt ve ayran istiyor canım acayip bir biçimde. Merak ediyorum bu kadar erken bir sürede bu kadar çok etkilenme olur mu?

tebriklerrrr darısı başımıza:))

Bende sendenim canım. 13 aylık allah bağışlasın bir kızım var. Ve Mayıs,haziran ayı çok yoğun geçtiği için (kızımın doğum günü bkz Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun ve görümcemin düğünü) sat ı bilmiyorum. şüphe üzerine 16.07.2013 te doktora gittim ultrasona girdim ve 5+2 günlük hamile olduğumu öğrendim. Süpriizzz 2.kez plansız hamileyim allah her isteyene nasip etsin inşallah. Biraz erken bir bebiş ama allah böyle uygun gördü demekki. HAyırlısı ile kucağımıza alırız inşallah şimdi kalp atışlarını duymak için gün bekliyoruz.

inşallah canım inşallah sağsağlim alırız kucağımıza rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah bir sorun çıkmaz

kızlarrr sanırım aşırı derecede armut aşeriyorum:26: kardeşim geitrmişti dün ama yeşil tatsızdı benim istediğim sarı içi yumuşak tatlımsı armut... burdan bulamamışlar....

Kızlar ben oruç tutuyorum. Hiçbir sıkıntımda yok. Henüz doktora da gitmedim daha çok erken olduğunu düşünüyorum. keseyi göremezsem çok üzülürüm. Alttan muayene kesinlikle istemiyorum. tuttuğum oruç bebişime zarar vermez demi? akşam çok güzel yiyorum. meyve bolca tüketiyorum. folik asidimi alıyorum. Şimdilik oruca devam bakalım. Rabbim kolaylaştırsın güçleştirmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…