2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

canım inş korktuğunuz gibi olmaz herşey düzene girer...
allahın izniyle inş 3 hafta sonra güzel haberler alırsınız

inş görürsünüz canımmm
sanırım bende aynısını yapıyorum korkuyorum napıyım :26:
tamam canım onuda deniycem işye yararsa yazarım

merhaba canım hoşgeldin aramıza
sanki yukarıdaki yazıyı ben yazmışım gibi
bulantı yok, iştahsızlık var, gaz var, şişkinlik var
kabızlık için dikkat ediyorum bol bol su içip kayısı yiyorum ama niye böyle oluyor anlamıyorum :44:
sende cumartesi hayırlısıyla görürsün keseyi inş

canım bence normal artışların geç döllenme olmuş demekki sürpriz yapmış anneciğine bence kese için hemen acele etme satına göre bugün 6+3sün bide geç döllenme durumu varsa göremeyince doktorlar hemen kesip biçme merakındalar sende boşu boşuna strese girmiş olursun yinede sen bilirsin ama bence diğer haftayı bekle

Bendede 2 tane çıktı sanki ergenlik gibi , normalde hiç çıkmazdı :44:

çok teşekkürederim canım cevap için.bir düşüğüm var oyüzden çok korkuyorum bekleyemiyorumda onun için :)

valla sormayin kizlar yaa bu sivilceleri ... normalde bu kadar cikmazdi ... hamile insanda okadar sivilce cikarmi
biri bitiyo digeri geliyo

Ben baktım netten normalmiş

Hamilelik bir takım hormonlarda artma görülmesinden dolayı ve ciltte yağlanma artışından dolayı ciltte sivilcelenmeye veya var olan sivilcelerde artmaya neden olabilir yazıyor.

canım inan hepımız oyle dusunuyoruz.buarada avrupa yakasında netaraftasın beylıkduzune yakınsan orada bı hastane onerebılırım seve seve.bende anadolu yakasında arıyorum delı gıbı bir dr
banada geç döllenme gibi geldı canım.geç döllenme yaşayan cok fazla kişi var ve onların yorumlarından hatırrladm ve inşallah sağlıklı bir hamılelık yaşarsın canım.

Ben baktım netten normalmiş

Hamilelik bir takım hormonlarda artma görülmesinden dolayı ve ciltte yağlanma artışından dolayı ciltte sivilcelenmeye veya var olan sivilcelerde artmaya neden olabilir yazıyor.

evettttt bendede var çenemde dudak ustunde 4-5 tane çıktı anlayamamıştım ama normalmış hee sevındım

kızzlar bende anadolu yakasında doktor arıyorum , tavsiye edebileceğiniz gittiğiniz bir doktor var mıdır ? Üsküdar tarafında oturuyorum ...

Son düzenleme:
banada geç döllenme gibi geldı canım.geç döllenme yaşayan cok fazla kişi var ve onların yorumlarından hatırrladm ve inşallah sağlıklı bir hamılelık yaşarsın canım.

İNŞALLAH CANIM YAA İNŞALLAHH.YORUMLAR NASILDI HATIRLADIĞIN İYİYMİ KÖTÜMÜ

Aybüke bence senin oğlın olucakkk..bu arada bişey duydum sağ kasık ağrırsa oğlan sol kasık ağrırsa kız olurmuş:)))))))))

canım Allah yardımcın olsun inşallah hersey yolunda gider,pozitif düşünmeye çalış.
İNnşallah canım tşkler Rabbim hayırlısı ne ise onu versin.

canım inş korktuğunuz gibi olmaz herşey düzene girer...
allahın izniyle inş 3 hafta sonra güzel haberler alırsınız
canım kan değerimi bana söylemedi ama herşey yolunda dedi inşallah kalp atışlarını beklicez olmazsa zaten kısmet değilmiş dicez.Allah hepimizin yardımcısı olsun

Aybüke bence senin oğlın olucakkk..bu arada bişey duydum sağ kasık ağrırsa oğlan sol kasık ağrırsa kız olurmuş:)))))))))

ne zaman ağırısa ? ya benim karışık da bir sağ bir sol gibi....gerçi fazla kasık ağrım olmuyor bel ağrım oluyor benim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…