2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

canım ne güzel pıtpıtları görmüşsün, seninle bdt lerimiz aynı. ben 5+6 da gitmiştim görememiştik kalp atışlarını. haftaya perş tekrar gidecem, başka bi doktora bu sefer. Rabbim hepimize sorunsuz hamişlikler ve kolay doğumlar versin inşallah...

kızlaaarrr bulantım yok falan diye sakın üzülüp kafanıza takmayın. ben de bu sabaha kadar aynen sizin gibiydim ve bi sorun mu var acaba diye endişeleniyordum. bu sabah yataktan kalkamadım, kafamı kaldırdıgımanda midem bulanıyodu. biraz oyalandım yatakta, sonra mutfaga gittim su içtim, folik aisitimi falan içtim. bikaç dakika sonra kendimi banyoya zor attım, içtiğim bütün sular geri geldi hem de midemdeki acı suyla beraber. gün boyunca da midem bulandı ve ekşi ekşi kaynadı. etimekle falan idare ettim akşama kadar. inşallah bu son olur, sizler de yaşamazsınız umarım, hiç canınız sıkmayın, kendinizzi şanslı hissedin kızlar...

Allah nasip ederse tahmini doğum tarihim 14.03.2014 beni de eklerseniz sevinirim.

bitanemmmmmmmmm hoşgeldinnnnnnnnnn
kuzey28e de söyleyelimde oda gelsin onsuz olmaz
inş sonuna kadar burda devam ederiz bebişlerimizle konuşmaya

canım kıyamam ben sana nekadar erkek başlamış senden...
çok şükür bende hiç bulantı yok
hep böyle devam eder inş...
görümcem 17 haftalık ilk öğrendiğinden beri bulantı kusma eksik olmadı...
çok zor o sıkıntılar içinde bide melek kızınla ilgilenmek
allah kolaylık versin tatlım öpüyorum sizi

canım çok geçmiş olsun bian evvel şifa bulursun inş...
benim görümcemde hamile 17 haftalık...
onda da hamileliğini öğrenmeden idrar yolu enfaksiyonu olduğu anlaşılmıştı...
sonra hamilelik çıktı ama tedavisini oldu iğne ve hap kullandı yanlış hatırlamıyorsam :44:
hatta hala tam olarak geçmemiş arada çok ağrısı olunca hapı varmış onu kullanıyormuş...
sonuçta dru biliyor bu durumu...
inş bi problem olmaz...

kızlar benim ağrım sızım yok bugünlerde Aalh korusun bişey mi oldu diye korkuya kapıldım :26: haftaya gitsem mi?

Hamilelikte sik rastlaniyor idrar yolu enfeksiyonuna.bebise bise olmaz merak etme.

Ayaklarinizi iyi koruyun kizlar.bide cisinizi tutmayin oda enfeksiyona sebep oluyor

günaydın hanımlar,

bugün benimde 13.20 de randevum var. istediğim hastane fakat farklı doktordan alabildim.

sizler hangi hastanelere ve doktorlara gidiyorsunuz. paylaşabilirsek fikir olur belki. aynı şehirde olanlarımız var.

ben bornova şifa hastanesinden esra hanıma gitmek istiyorum fakat randevu alamıyorum doluymuş. başka bir alternatif arıyorum tarıyorum ama bir türlü bulamıyorum

Gecmis olsun benim ilk ogrendigim gun fazlaydi bulantim ama benim bir kac gundur sadece gece kalktigimda bulaniyo bende korkuyorum bisemi vardiye .bulanti oglumdada olmamisti benim

kızlar 5.haftamdayım ve karnım baya büyümüş vaziyette böyle olan var mı ?

Sanirim ilk gebeliklerde oyle oluyor canim, ben yarim kilo vermisim simdiden kilo almak istemiyorum ben kilolu kaldim ikinciye .oglumdan 10kilo kaldi ustumde inşallah ilk 3 ay hedefim. kilo almamak .

Medical park merve hn a gidicem bugun.fikrimi solerim gelince
kızlar 5.haftamdayım ve karnım baya büyümüş vaziyette böyle olan var mı ?

Benimde kocaman.ama bebis diil gobis :)

Kızlar bende de hiç bi şi yoktu ama hafif hafif bulantılar tiksinmeler başladı( Dün akşam zorla hoğurt yerken öğürdüm kusmadım ama ramak kaldı. Sabahları çok kötü uyanıyorum. Güne beyaz leblebiyle başlıyorum. Hapur hupır yiyordum bu hafta iştahım küt diye kesildi. Zorlasam öğürüyorum. Çok zormuş. Şükredin halinize ((

Kızlar bende de hiç bi şi yoktu ama hafif hafif bulantılar tiksinmeler başladı( Çok iyiyim diye hoplaya zıplaya geziyordum ortalıkta Dün akşam zorla yoğurt yerken öğürdüm kusmadım ama ramak kaldı. Sabahları çok kötü uyanıyorum. Güne beyaz leblebiyle başlıyorum. Hapur hupır yiyordum bu hafta iştahım küt diye kesildi. Zorlasam öğürüyorum. Çok zormuş. Şükredin halinize ((

Sanirim ilk gebeliklerde oyle oluyor canim, ben yarim kilo vermisim simdiden kilo almak istemiyorum ben kilolu kaldim ikinciye .oglumdan 10kilo kaldi ustumde inşallah ilk 3 ay hedefim. kilo almamak .

ya iştahım baya açık maşallah benim şu an bile açlık hissediyorum.oruçlu olmak da elimim kolumu bağlıyor :44:

ben hala öğürmüyorum çok şükür, ama kokulara karşı pis bir duyarlılığım var benim de oruç tutasım var ama eşim çok pimpirikli yaaa, doktorun tutma dediğini duydu ya, Allah koruusn tutarsam da tesadüfen bişey olursa ömür boyu çenesinden kurtulamam

Benzer durumdayız canım. Hiç bi şeyimiz yok derken derken nazar değdi (

ya iştahım baya açık maşallah benim şu an bile açlık hissediyorum.oruçlu olmak da elimim kolumu bağlıyor :44:

Orucu nasil tutuyorsun ben herhalde tirtir titrerim dayanamam.ilac kullanmiyorsunuz ozaman siz ben progesteron aliyorum gunde 3 kere oda muthis uyku ve basdonmesi yapiyor
Keseyi gormussunuz siz sanirim kacinci haftada gordun birde kana baktimi tekrar .ben keseyi gorunceye kadar rahat edwmiyecemde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…