2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
ben olsam gitmezdim, bebişe zararı var diye ultarsona bile sık girmek istemiyorum

Bulantı olmamasına niye şaşırıyorsunuzki :KK1: bendede şimdilik yok,dua ediyorum inş ta olmaz..annem çok kötü geçirmiş ona benzemekten korkuyorum.

lazer epilasyon içinde dr tavsiye etmiyo diye biliyorum.yaptırmadan önce mutlaka danış.ama bence yaptırma.

Yarın benim günümmmmm :KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62:

13.40 ta randevum var.inş güzel haberlerle gelirim.

aybuke ve similla evet canlar gitmemeye karar verdim lazer uygulayanlar hamileyken yapıyorlarmış ama dr lar tavsiye etmiyormuşş..similla kaçıncı haftadasın canım güzel haberlerini bekliyoruz inşallah.:emir_bebek::emir_bebek:

Bulantı olmamasına niye şaşırıyorsunuzki :KK1: bendede şimdilik yok,dua ediyorum inş ta olmaz..annem çok kötü geçirmiş ona benzemekten korkuyorum.

lazer epilasyon içinde dr tavsiye etmiyo diye biliyorum.yaptırmadan önce mutlaka danış.ama bence yaptırma.

Yarın 14:00te benimde randevum var, Allahım sen bebelerimizi koru...:KK16:

aybuke ve similla evet canlar gitmemeye karar verdim lazer uygulayanlar hamileyken yapıyorlarmış ama dr lar tavsiye etmiyormuşş..similla kaçıncı haftadasın canım güzel haberlerini bekliyoruz inşallah.:emir_bebek::emir_bebek:

Bebis dogunca gidersin.hem hormonlar degistigi icin killarinda huyu suyu degisiyor :)

6+0 dayim bugun.bakalim keseye gore baska bisey dicekmi

Yarın 14:00te benimde randevum var, Allahım sen bebelerimizi koru...:KK16:

Hadi bakalim yarin ayni saatlerde giriyoz.

merhaba bende 2 gün önce tüm tahminlerimin yerinde oldugunu doktorun istediği kan tahlilinde anladım b hcg değerime göre 4-5 haftalık hamileyim 10 mart 2014 tahmini doğum tarihi.tarifsiz duygular içindeyim yeniden anne olmak yeniden minik bir kalp tasımak herşeye ragmen çok güzel.aynı zamanda 2011 aralık annesi olmayı beklerken minik kusumun 29 kasımda doğmasıyla kasım annelerine son günde yetiştik.bulantılarım başladı ve giderek artıyor ben oruc tutuyorum inşallah tamamlayacagım 2 yıldır tutmuyordum biri hamileliğin ilerlemiş aylarına denk gelmişti 6-7 aylıktım ozaman biri emzirme nedeniyle.şimdi bebeğim çok küçük depodan kullanıyor diyerek niyet ettim inşalllah ikimizde saglıklı bir şekilde tamamlarız Allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın kucagımıza almayı nasip etsin diyerek hamiş hamiş amin diyorum:):nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ya arkadaşlar çoğunuzun hemen miğde bulantısı başlamış.bende daha tık yok sanki hamile değilim herşeyim önceki gibi aynı ne bulantı ne uyku ne yorgunluk ne ağrı hiçbişey yok bende bi gariplik var.benim gibi olan arkadaşlar varsa lütfen yazsın herkesin hamileliği nasıl gidiyor ne gibi değişiklikler yaşadınız ve bu değişiklikler kaçıncı ayda başladı arkadaşlar yazında içimiz rahatlasın bari..inş.Allahım hepimizin kucağına sağlıklı sıhhatli bebeklerimizi almayı nasip eder.

cnım ben de pek bişe anlamıyorum şimdilik.geçen haftaya kadar uyku vardı da artık pek olmuyor gibi.yani sahura kalktığım için oluyor azcık

çok acıkıyorum ben ya :26:

selam kızlaaar ben geldiiim :KK42: bugün kontrole gittim.her şey yolunda çok şüküüürr bebişim tam 6 hafta 4 günlükmüş :KK49:
pıt pıtları gördük duyamadık hanüz ama bu bile çok heyecan vericiydi.orda bişey kalp gibi atıyodu sanki.minicik ama yaaaaa çok küçük daha...o büyüyecek de adam olucak Allahııım Allahım :emir_bebek: rabbim iseyen herkese yaşatsın bu güzel duyguları.sizlerden ne haber?geçmişi okuyamadım maşallah 2 günde 50 sayfa yazmışsınız.umarım her şey hepinizin istediği gibi gidiyodur.öpüyorum hepinizi.

ha kzılar bir de arada karnımda kasığıma doğru hareketlenme oluyor.acaba kesem oluşmuş mudur artık ?

Benim de lazer randevularım var ve hatta parasını peşin verdiğim için hepsi yanacak kullanamıcam ilerde ama önemsemiyorum. Doktorum gitme dedi ayrıca gittiğim yer hamilelere kesinlikle yapmıyoruz diodu hep. Amaaaan zaten çok faydasını göremedim :)))

canım çok saol tabloya eklemişsin hamen :KK70:
bende de hiç bulantı yok çok şükür :nazar:
seninde dediğin gibi inş hiç olmaz...
benim geçen hafta acayip iştahım açıktı ama bu haftada tam tersi pek bişey yiyesim gelmiyor...
daha çok başındayız bakalım nasıl değişecek herşey...
yarın kontrolün varmış inş güzel haberlerle dönersin :KK16::KK16::KK16:
bende 23 temmuzu bekliyorum kalp atışı için :KK16:

ya ben ilçede yaşıyorum özel hastane yok devlet hastanesi var sadece acaba orada da öyle söyleyince dr gitmeden yaparlar mı

canım devlet hastanesinde yaptırabilirsin gebelik testini bende geçen hafta yaptırdım :KK34:
aile hekimliğinden sadece girişin yapılıp kan almaya yönlendiriliyorsun okadar...

doktordan ciktim.keseyi gorduk, tek bebek goruyorum dedi doktor.hcgyi yuksek buldu o da hatta sasirdi biraz.10 gun sonra kalp atisi icin cagirdi ama ben pek tutmadim doktoru ya.

gözün aydın canımmm :nazar:
dr içine sinmediyse bi başka dra daha gidersin...
arkadaşların dediği gibi diğer kese sonradan görünür belki :KK16:

cts benimde randevum var hayırılısı bakalım şuan için herşey iyi gibi ama yiyemiyorum herşey kokuyor ya da tadı değişik geliyor
çabucak geçerde bebeklerimizi sağlıklı besleriz inşallah

merhabalar bende mart ayı anne adayıyım muhtemel tarih 14.03.2014 gözüküyor hayırlısı inşallah....

Hayırlı olsun kuzum, 2. kese bazen daha sonrada gözükebiliyo. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin.:KK16:

gözün aydın canımmm :nazar:
dr içine sinmediyse bi başka dra daha gidersin...
arkadaşların dediği gibi diğer kese sonradan görünür belki :KK16:

Tek bebekte kalırız inşallah:)

Doktor çok enteresandı ya, bu kadar üstünkörü bir muayene görmedim.Smear testine gitsem daha ilgili davranılardı. Nedir benim bu jinekologlardan çektiğim?

Yarın randevusu olanlar için duacıyım inşallah iyi haberler alırılar. Şimdi sıra bekleyip kalp atışını dinlemekte

Allah nasip ederse tahmini doğum tarihim 14.03.2014 beni de eklerseniz sevinirim.

ben bugün 5+4 oldum hiç mide bulantım olmadı inşallah olmaz da ama bazen hamile olduğumu bile unutuyorum neden olmuyor acaba diye düşünmeden de kendimi alamıyorum :26: var mı benim gibi olan?

canım ben de öyleyim aynen senin gibi.ne bulantı ne tiksinme ne baş dönmesi.unutuyorum neredeyse.bu normalmiş ama.bazılarında olmazmış bunlar.çoğunlukla da 8.haftadan itibaren başlyomuş.inşallah hiç yaşamayız ama 8den sonrası korkutuyo beni biraz :18:

canım ben de öyleyim aynen senin gibi.ne bulantı ne tiksinme ne baş dönmesi.unutuyorum neredeyse.bu normalmiş ama.bazılarında olmazmış bunlar.çoğunlukla da 8.haftadan itibaren başlyomuş.inşallah hiç yaşamayız ama 8den sonrası korkutuyo beni biraz :18:

:nazar: maşallah deyin kızlar ben bugün hiç birşey yiyemedim sanki ağzımda sirke tadı vardı ve ağrı vardı.bir taraftan uykum vardı kızım uyutmadı,karnımda şişlik,yüzümde sivilceler çıktı ilaçların etkisi mi bilemiyorum inşallah bir an önce toparlanırım

Kızlar idrarımda yüksek miktarda enfeksiyon varmış. Antibiyotik kullanmam gerekliymiş. Yarın k.doğumdan ilk randevuma gidicem. Bu konu da bilgisi olan var mı bebeğim için bi problem oluşturur mu?? olmazzz deyinnn :KK43: 4+4 üz.

X