2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
merhaba arkadaşlar. :)

2014 mart annesi olmaya aday biri olarak bende aranıza katılmaya karar verdim, bana da yer var mı?

Merak etme canım bi şi olmamıştır. Ben de geçen hapşurdum aynı senin gibi çok feci sancı girdi ama geçti. Hiç bi şi olmaz korkma canım.

Gunaydin anneciklerr..

Hapsurmayla oksurukle benimde kasigim agriyo.zaten refleks olarak kasigimi tutup oksuruyorum..hiiicccbisey olmaz allahin izniyle

İnşallah ben de 2014 mart annesi olacağım. aranızda bağırsak problemi çekmeye başlayan var mı acaba

Son düzenleme:

geçmiş olsun canımm inş. sağ sağlim atlatırsın bu dönemlerini

Aksam uzerinden beri beni cildirtan delirten bi tartismanin icindeyim we karnima wurdu agrisi( kiwraniyorum nerdeyse siddetli adet agrisi gibi off nolur bisiy olmasin bebegime(

aman canım ya sakin ol öyle tartışmalara girmee sinir strees zarar verir sonraa

vallla şiddetten beter oluo sinir harbiii :26:

merhaba arkadaşlar. :)

2014 mart annesi olmaya aday biri olarak bende aranıza katılmaya karar verdim, bana da yer var mı?

hoşgeldinnn hayırlı olsunnn

Şimdi ben de bakıyorum da yazılanlara hcg değerim harbiden enteresan.
Aman ikiz demeyin yüreğime inecek 15 aylık kızım var zaten tam curcuna olur.
Bu akşam inşalla anya konya belli olur

ayy var yaa senden çok ben heycanlıyım galibaaa
sonucun ne çıkacak diyee ihihi
hadi hayırlısııı bekliyoruuzzz

İnşallah ben de 2014 mart annesi olacağım. aranızda bağırsak problemi çekmeye başlayan var mı acaba

hayırlı olsun canım hoşgeldin
bende bağırsak problemi ömrü hayatımda olmadı
şimdi de başlamadı ama bilmiyorum
gebelik insanın vücudunu tepetaklak edioo

Gunaydin anneler
Yeni annelerimize hayirli olsun
Baya yazmissimiz ya oku oku bihal ildum telefondan
Kizlar her dr oruca karsimi? Kac kisi sordu? Ben dun sormayi unuttum
Dusuk tehlikesi olanlara mi yasak?
Ben sahurda guzelce kahvaltimi yapiyorum iftardada corba salata yogurt yemegimi yiyorum kayisi yiyorum birde
Oructa zorlanmiyorumda
Dindar bir dergide hamilelikte anneye yada bebege zarari yoktur yaziyor orucun benimde icim rahatti ama yine bi sorayim dedim
Herkes sordumu dr una?

kızlar bugün doktor kontolüm varr hem kese etrafındaki hematoma bakacak
bi değişiklik var mı diye hem kalp atışlarına bakarız demişti
hem de tahlillerim var bugün bakalım
ben ve bütün dr. a gidecekler güzel haberlerle döneriz inş.

Ben sormustum kendin dene demisti :)) ilk gun tut yapabiliyorsan devam et sonucta yedigin sey aninda ona gitmiyor kana karisana kadar zaten saatler aliyor demisti
Sadece ac kalinca sekerin falan dusuyorsa sorun olur demisti

canım ben sordum uzun süre açlık su kaybı yapar tabi ama birşey diyemem dedi... tutma demedi ben de tutuyorum

aman canım ya sakin ol öyle tartışmalara girmee sinir strees zarar verir sonraa

vallla şiddetten beter oluo sinir harbiii o

Haklisin canim..dunaksam bana iyi bi ders oldu..aklim cikti walla bisiy oluyo diye..bugun biraz daha sakinim..

merhaba kızlar inşallah ben de bi mart annesi olacağım allah izin verirse.sat 7 haziran 5temmzuda beta 46,49 8temmuzda 177,26 çıktı sizce değerler nasıl yarın tekrar kan vereceğim. daha doktora gitmedim

merhaba kızlar inşallah ben de bi mart annesi olacağım allah izin verirse.sat 7 haziran 5temmzuda beta 46,49 8temmuzda 177,26 çıktı sizce değerler nasıl yarın tekrar kan vereceğim. daha doktora gitmedim

Hosgeldin cnm

5 inde 50 desek .7 sinde 100 .9 unda 200 olmali.bence gayet normal

bende henüz böyle bir sorun olmadı ama sabahları aç karna 2-3 yaş veya kuru kayısı yiyorum. yaklaşık 3 aydır zayıflamaya çalışıyordum ordan alışkanlık kaldı bırakmadım devam ediyorum. rahatlatıyor dene istersen...

ne güzel testlerini yaptırmıssın en azından :) bende dayanamadım yarına randevu aldım. bakalım ne çıkacak.

senin içinde hayırlısı olsun inşallah...

Kizkar ne cok yazmissiniz cepten bakincayetisekiyorum isimleri akilda tutamiyorum Adanalı bir arkadas var bende osmaniyedeyim. Esim adanali orda ailesi cok sevindim yakin yerde birinin olmasina Allah tamamina erdirsin sağlıklı bir şekilde al bebegini kucağına

ne güzel testlerini yaptırmıssın en azından :) bende dayanamadım yarına randevu aldım. bakalım ne çıkacak.

senin içinde hayırlısı olsun inşallah...

idrarda yanma vardı acile gittim doktor iğne vereyim dedi. dedim durrrrrr benim hamile olabilme ihtimalim var. ertesi gün idrarda test yaptım kıl gibi çıktı o yüzden yaptım testi yoksa bi hafta beklemek istiyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…