2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Bugün bende kana zorunlu gittim, lekelenmem olunca korktum gittim dr.a. Şu an 4+2yim değerim Beta HCG 645.5 çıktı. Progestan verdi günde 3tane. 3 günde rapor, bol bol dinlenme verdi. Cumaya tekrar çağırdı, keseyi görürüz dedi. Seninle aynı gün doğurucaz inşallah...:KK16:

aman dikkat et kendine...ben ,eşim eczaneden aldığı teste inanmadığı için gittim bugün :) nihayet emin oldu :)
daha çok yeni olduğu için beni 2 hafta sonra çağırdı Dr. ama zaten kendi Drm değil.benimki yurtdışında.mail atıcam şimdi.o yönlendirir artık.

aynı gün doğurucaz inşallahh sağlıkla .... :))

böyle tarih fln hesaplıyoruz ama bakalım bizim bebişler nezaman gelecek..şubat bile olabilir . sağlıklı olsunlarda nezaman isterlerse gelsinler:nazar:

Son düzenleme:
SAT'ım 9haziran. Allah tamamına erdirsin tüm anneler için dileğim sağlıkla alırız umarım bebişlerimizi kucağımıza. :)
4+3 biraz daha sabretmeli miyim yoksa bi kadın doğumcuya gitmeli miyim? ne zaman gitsem en uygun zaman olur?
Bu arada 4+1 de B HcG 130 ÇIKMIŞTI. Normal mi sizce?
Anne adayımız: Cankokum
Yaş= 30
Kaçıncı bebiş= İlk
Şehir= Adana
Son Adet Tarihi= 9 haziran
BDT= 16 mart

Kizlar 1 haftadir yoktum ya yavas yavas ekliyorum.sitem etmeden once bi bakin bakalim kolaymi oluyor ?
Canim benide eklermisin 36 yaş, ikinci bebek Osmaniye .son adet tarihi 4 haziran
Aksam uzerinden beri beni cildirtan delirten bi tartismanin icindeyim we karnima wurdu agrisi:KK43:( kiwraniyorum nerdeyse siddetli adet agrisi gibi:KK43: off nolur bisiy olmasin bebegime:KK43:(

Aa dikkat et kendine .

Yeni katilan gelen arkadaşlar hepinizin bebegi hayirl olsun çok bereketli bir ay olacak Mart ayi :)) inşallah hepimiz saglikla aliriz kucagimiza

böyle tarih fln hesaplıyoruz ama bakalım bizim bebişler nezaman gelecek..şubat bile olabilir . sağlıklı olsunlarda nezaman isterlerse gelsinler:nazar:

öyle tabi yazılanlar planlanan beklenen tarihler, ama onların isteğine kalmış :) sağlıklı olduktan sonra kapımız her daim acık...

SAT'ım 9haziran. Allah tamamına erdirsin tüm anneler için dileğim sağlıkla alırız umarım bebişlerimizi kucağımıza. :)
4+3 biraz daha sabretmeli miyim yoksa bi kadın doğumcuya gitmeli miyim? ne zaman gitsem en uygun zaman olur?
Yaş= 30
Kaçıncı bebiş= İlk
Şehir= Adana
BDT= 16 mart

SAT tarihim 2 haziran. doğum tarihimiz aynı olabilir. benim yumurtlama dönemim biraz geç 36 günde bir regl oluyordum. henüz doktora gitmedim tahlilde yaptırmadım ama sizlerin böyle tahlil sonuçlarını görünce kendimi fazla rahat gördüm :) yarın biryerlerden randevu alıp gideyim bari :)

Yaş= 30
Kaçıncı bebiş= İlk
Şehir= Adana
BDT= 16 mart

Normal canim benim dort arti bir iken 105 idi 2 gun sonra 290 oldu

SAT tarihim 2 haziran. doğum tarihimiz aynı olabilir. benim yumurtlama dönemim biraz geç 36 günde bir regl oluyordum. henüz doktora gitmedim tahlilde yaptırmadım ama sizlerin böyle tahlil sonuçlarını görünce kendimi fazla rahat gördüm :) yarın biryerlerden randevu alıp gideyim bari :)

İdrar testi yaptın evde ama dimi?
Ben normalde de çok sabırsızım aslında :) Cuma randevumu alsam....
Ne kadar beklemeliyim bilemedim.
Ama sen çok sabırlıymışsın gerçekten :)))

selam kızlar bende kısmet olursa 2014 mart annesı olacagım sat ım 26 mayıs buna göre hesaplarsam 7 haftalık olmalıyım ama dr cuma gunu gıttıgımde 4 haftalıksın demişti sizce neden ve ne zaman ultrasonda görürüm ?..

Merhaba canim sanirim durumlarimiz seninle ayni ben de sat 26 mayis gecen hafta carsamba gunu doktora gittim ultrasonda goremedi normalde sat a gore gorulmesi lazim ama döllenme gec oldugu icin geriden geliyorsun dedi bu cumaa randevu vermisti ama ben garanti olsun biraz daha buyusun diye haftaya gitmek istiyorum

evet canım idrar testinde çıktı. planlı olduğu içinde bekliyordum zaten.

bakma sen bana :) ben randevu alabilsem ilk fırsatta gitcemde randevu alamıyorum, nereye gideceğimi bilemiyorum. sıcaklardanmıdır nedir evden çıkasım gelmiyor. hemşireler gelsede evden alıverseler kanımı :p

iyi akşamlar kızlar herkesin içinde bi korku var Rabbim bebişleri korusun.Bende 7 haftada ilk kez gitmeyi düşünüyordum ama akşamdan beri sağ kasığımda bi batma ağrı da değil tam ama rahatsız ediyo korktum ve yarın dr gitmeye karar verdim sadece keseyi görsemde rahat edicem heralde..ilk gebeliğim düşük olduğu için içim rahat değil inş.herşey yolunda gider.

iyi akşamlar kızlar herkesin içinde bi korku var Rabbim bebişleri korusun.Bende 7 haftada ilk kez gitmeyi düşünüyordum ama akşamdan beri sağ kasığımda bi batma ağrı da değil tam ama rahatsız ediyo korktum ve yarın dr gitmeye karar verdim sadece keseyi görsemde rahat edicem heralde..ilk gebeliğim düşük olduğu için içim rahat değil inş.herşey yolunda gider.

inşallah canım Allah korusun seni ve bebişini kendini üşütmemeye çalış özellikle ayaklarını ben akşamları çorapsız duramıyorum hemen kasıklarım batmaya başlıyo çorap giyince geçiyo

Aksam uzerinden beri beni cildirtan delirten bi tartismanin icindeyim we karnima wurdu agrisi:KK43:( kiwraniyorum nerdeyse siddetli adet agrisi gibi:KK43: off nolur bisiy olmasin bebegime:KK43:(

amaaaan dikkat et, girme öyle tartışmaya falan, benim de hemen karnım ağrıır sinirlendiğim zaman, baktınız ortam geriliyor uzaklaşın ordan, bebişlerden kıymetli ne var ki

inşallah canım Allah korusun seni ve bebişini kendini üşütmemeye çalış özellikle ayaklarını ben akşamları çorapsız duramıyorum hemen kasıklarım batmaya başlıyo çorap giyince geçiyo

Amin canım..Sanırım o yüzden oluyo ayaklarım yanıyo diye bütün gün çıplak ayakla dolaşıyorum evde.. Çorap giyineyim bundan sonra sağol canımm..:KK16::KK16:

Bende sanki cayır cayır yanıyorum, zaten üşüme özürlüydüm tam oldu. Çorap giymesem bile, terliksiz gezmiyorum evde en azından :)
Bende gerildiğim zamanlarda, kahverengi akıntı geliyo hafifte olsa.

Bu arada bu zamanda baş ağrılarımız olabilir, sizlere tavsiyem muz yemeniz tabi aşırıya kaçmadan baş ağrısını kesiyo ya da baya hafifletiyo ağrının şiddetine göre.

Ceviz, fındık, badem, haşlanmış yumurta, en az bir bardak süt çok önemli bu zamanlarımızda bebeklerimizin beyin gelişimleri için, hergün tüketmeye çalışmalıyız. Birde yeşil mercimek çok yararlıymış :KK49:

Bazı arkadaşların ki çok yüksek olunca tedirgin olmuştum. teşekkür ederim. şimdi ne kadarlık ?

Sat 3 haziran benim,suan 5 arti 3 um,yarin ilk kez dr a gitcem.bhcg degerlerimi soyledigimde normal demisti dr.yarin da kismetse kese gorcez

günaydın annişleerrr...
inşallah her şey yolunda gidiyordur. kızlar ben dün feci şekilde hapşırdım ve kasığıma acayip bir sancı girdi. sandım ki içimde bişeyler patladı. acısı 1-2 dakika sürdü sonra geçti. akşamdan beri de sol kasığımda hafiften hafiften ama sürekli bi sızı var. acaba bişey olmuşmudur? olmamıştır dimi kızlar yaaaa????? çok tedirginim, korkuyorum bebişim beni bırakacak diyeee...

amaaaan dikkat et, girme öyle tartışmaya falan, benim de hemen karnım ağrıır sinirlendiğim zaman, baktınız ortam geriliyor uzaklaşın ordan, bebişlerden kıymetli ne var ki
haklisin hayatim ama telde tartistim yakin biriyle..aksam 8den 11e kadar fena sancim.qardi..hamdolsun leke filan gelmeci cok korktum..simdi biraz sakinim we ewet dunya umrumda diil kim napasa yapsin..yawrularimdan onemlimi..

günaydın annişleerrr...
inşallah her şey yolunda gidiyordur. kızlar ben dün feci şekilde hapşırdım ve kasığıma acayip bir sancı girdi. sandım ki içimde bişeyler patladı. acısı 1-2 dakika sürdü sonra geçti. akşamdan beri de sol kasığımda hafiften hafiften ama sürekli bi sızı var. acaba bişey olmuşmudur? olmamıştır dimi kızlar yaaaa????? çok tedirginim, korkuyorum bebişim beni bırakacak diyeee...
Daha erkwn haftalarda aynisi banada olmustu..kolruktan ani kalkinca filan sag tarafuma bicak giriyo gibi oluyodu..b

İgun hapsirdim nasi bi aci aglamistim.bisiy yoktur insallah..icini ferah tut..

X