2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
idrarda yanma vardı acile gittim doktor iğne vereyim dedi. dedim durrrrrr benim hamile olabilme ihtimalim var. ertesi gün idrarda test yaptım kıl gibi çıktı o yüzden yaptım testi yoksa bi hafta beklemek istiyordum

evet artık hastalanmak yok, hastalanırsakta ayakta atlatacağız inşallah. ilaçlara son :)

bence bir şey olmamıştır, ben ilk hamileliğimin 6. ayındaydım çok fena hapşırmıştım, aynı seninki gibi kasılmıştım, bebeğime bir şey oldu mu diye çok korkmuştum, doktor bir şey olmaz, demişti, şimdi erken bir dönem senin için ama bence içini rahat tut, olmaz bir şey, hamileyiz diye hapşırmayacaz mı ayol

teşekkür ederim deneyim bakalım inşallah kurtulurum

Bende normalde kabizlik vardir.ama bu hamilelikten sonra tam tersi gazim artti ve wc ye daha cok cikiyorum

selam kızlar bende aranıza yeni katıldım inşallah 5 martta bebeğimi kucağıma alıcam kızlar benim midem çok bulanıyo sizce ne yapmalıyım sizlerde ne gibi değişiklikler oldu...

kızlar ya aranızda lazer epilasyon yaptıran var mı?Benim koltuk altı seansı günü geldi ama gitsem mi gitmesem mi bilemedim.

oo kötü olmuş canım ya... Alalh yardımcın olsun.benim bulantım henüz başlamadı.karnım kaşınıyor sanki

ya arkadaşlar çoğunuzun hemen miğde bulantısı başlamış.bende daha tık yok sanki hamile değilim herşeyim önceki gibi aynı ne bulantı ne uyku ne yorgunluk ne ağrı hiçbişey yok bende bi gariplik var.benim gibi olan arkadaşlar varsa lütfen yazsın herkesin hamileliği nasıl gidiyor ne gibi değişiklikler yaşadınız ve bu değişiklikler kaçıncı ayda başladı arkadaşlar yazında içimiz rahatlasın bari..inş.Allahım hepimizin kucağına sağlıklı sıhhatli bebeklerimizi almayı nasip eder.

mart anneleri bende 7 haftalık hamileyim ve akropol hastanesinde ebru yüce doğrultusunda kontrollare başladım siz hangi doktoru tercih ettiniz ve ebru hanım hakkında bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim

ben de miğde bulantısı yaşamıyorum gayet iştahlı yiyorum herşeyi fakat kasık ağrılarım ilk günden beri var ve uyku moduna hemen geçebişliyorum gündüzleri :)

Bende normalde kabizlik vardir.ama bu hamilelikten sonra tam tersi gazim artti ve wc ye daha cok cikiyorum

:) similla ilk hamileliğimde hiçbir sıkıntı çekmedim wc dışında :) ne bulantım oldu ne kusmam. tek sıkıntım durmadan idrarımın gelmesiydi. izmirde çarşı, pazar, avm ne kadar wc varsa öğrendim diyebilirim :) allah kolaylık versin...

Benim de hafif bulantim var ama cikartmiyorum ha bi de yastiga dayanamıyorum gorunce uyuyasum geliyo. Kasiklarimda da agrim var ilk olunca insan her seyden supheleniyor acaba bi aksilik mi var diye

kızlar ya aranızda lazer epilasyon yaptıran var mı?Benim koltuk altı seansı günü geldi ama gitsem mi gitmesem mi bilemedim.

benimde dün cilde rolller uygulamam vardı. gittim orada vazgeçtim bu seferde. bir sakıncası yok dedi uygulayanlar ama içime sinmedi. 2 seansım kalmıştı. ne zaman istersen yaparız hakkın saklı kalır dediler. uygulatmadan çıktım geldim eve canım. emin olamayınca kararsız kaldım bende. birde henüz çok yeni olduğu içinde daha çok mu etkilenir acaba diye düşündüm. doktoruna bir sor istersen...

maşallah diyelim canım sana, korkacak birsey yok. belirtiler herkeste yaşanacak diye birseyde yok merak etme. ilk hamileliğim öyle geçmişti benimde gayet iyiydim. rahat ol :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…