2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Allahın izniyle inşallah ben de mart annesi olacağım. Ankara da olan arkadaşlar sizler hangi hastane hangi doktora gidiyorsunuz bilgi paylaşımı yaparsanız sevinirim.

Ben henuz gitmedim ama haftaya 29 mayis hastanesinden nesrin hnma randewum warr..

merhaba mart annelerii ben de yeni katıldım aranıza dün öğrendim bu ikinci hamileliğim bir tane ekimde 3 yaşına girecek bir oğlum var

Hoşgeldin canım, Allah bağışlasın oğlunu, inşallah 9 ay sonra da hayırlısıyla ikinci bebeğini de alırsın kucağına :)

zuzu canım yanlış hatırlamıyosam sen 2009 ekim annesiydin değilmi.bende 2009 ekim annesiyim hatırladınmı bilmiyorum:KK49::emir_bebek::nazar:

Ewettt:)) nickin tanidik geldi, ben de ayni soruyu sbh sordum sana gormedin sanirsam:) şansa bak, yine yeniden:))

merhaba mart annelerii ben de yeni katıldım aranıza dün öğrendim bu ikinci hamileliğim bir tane ekimde 3 yaşına girecek bir oğlum var

Benim oglumda 3 yasina haziran 28 de girdi .bende pazartesi ogrendim dun gotemedik kese haftaya kaldi .burdaki tum arkadaslar umarim saglikla kucaklarina alirlar

kızlar ben 4 haftanın içindeyim beta hcg 6228 yani yüksek çıkıyo ikiz gebelik olabilir mi 4. hafta içinde sizin kaç çıktı

kızlar ben 4 haftanın içindeyim beta hcg 6228 yani yüksek çıkıyo ikiz gebelik olabilir mi 4. hafta içinde sizin kaç çıktı

ben 4 haftalık olmasına 3 gün kala yaptırmıştım 220 çıkmıştı ama ben erken fark ettiğim için biraz düşüktü adetin üstüne 1 hafta, 10 gün falan geçmesini beklememiştim. şimdi 6 haftalık oldu ama değer ne alemde bilmiyorum. seninki baya yüksek. ikiz diyolar yüksek olunca ama bakalım hadi hayırlısı. güzel haberlerini bekliyoruz :KK66:

Kan testi sonucumu aldım 5557. Çok mu yüksek acaba 4+3'te? Pazartesi gelsin de ultrasonda göreyim keseyi artık.:KK54:

Selam, eğer iş veya başka bir programınız yoksa keseyi her istediğiniz an görebilirsiniz 1500 den itibaren gözüküyor, beklemenize gerek yok.

Allahın izniyle inşallah ben de mart annesi olacağım. Ankara da olan arkadaşlar sizler hangi hastane hangi doktora gidiyorsunuz bilgi paylaşımı yaparsanız sevinirim.

canım ben pazartesi gününe randevu aldım akropol hastanesi bülent hocadan.iyi bir doktor banada arkadaşlarım tavsiye etti çok zor randevu almak doktordan.Allahtan tanıdık soktumda aldım biraz zor oldu ama oldu...:KK1:

canım bneim ilk öğrendiimde yani 4+2de 809 çıktı iki gün sonra 4+4te 2001 çıktı ve 4+6'da 5800çıktı vee ikizlerim myolda inş seninde öyledir sorun yoktur doktor olumsuz bişey derse sakın moralini bozma benimkini bozdular sakın tek doktorlada kalma rahat ol canım

yaa becede nolcak böyle bede hiçbişey yiyemiyorum hele peynir ve et düşünmeye tahammül edemiyorum sadece az biraz meyve yiyebiliyorum günlerdir sadece azıcık çorba içiyorum ondada midm tabaklar dolusu yemek yemişim gibi şişiyo

canım benim 4+3 te 246 çıkmıştı döllenmeyle alakalı olabilir
ayrıca ikiz bebeklerdede hcg yüksek çıkabiliyo diye duymuştum

Amanıın ailemde de ikiz var:26:
Tekrarlamayacağım testi şimdilik.Pazartesi günü bir doktora gideyim de, o zaman belli olur durumlar.

Selam, eğer iş veya başka bir programınız yoksa keseyi her istediğiniz an görebilirsiniz 1500 den itibaren gözüküyor, beklemenize gerek yok.

Ben de randevuyu erkene mi alsam diye düşünüyordum tam mesajınızı gördüm?:KK17:
ve randevuyu erkene aldım yarın göreyim şu keseyi inşallah:)

Son düzenleme:
Bende dün 5+4 de keseyi ve yolk sac'ı gördüm haftaya da inşallah kalp atışı.

Son düzenleme:
X