2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Canim selam bende de var pihtilasma,keseyi gorunce igneyw basliycaz,cuma cagirdi ilk kontrole.5 arti 4 olcam ozaman.suan folbiol ve corasprin aliyom

Slm anneciklerrrr
Oh masallah herkes keseleri gormeye baslamis.bizde cuma gitcez.cok heyecanliyim

Kızlar selamlar herkese
Gittim doktora. Kalp atışı duyduk çok şükür:)) ilk başta duyamadı doktor sonra biraz daha denedi az biraz bastırdı duyduk kısık bi şekilde:)) 6 haftalıkmış 2.6 mm dakikada 100 kez atıo kalbi. Haftaya tekrar gel dedi o zaman 120 kez atması gerekir dedi. İyi bi doktor daha önce de gitmiştim bi kez. Bi sürü tavsiye de verdi. Merak ettiğiniz bi şi varsa belki cevaplayabilirim. Darısı hepinizin başına :)
Hadi gozunaydin kalp atisida tamam

kızlar keseciğimizi gördük tam 5+2 de göründü 2 hafta sonra kalp atışı için gideceğim inşallah ama sabretmek çok zor doktoruna oruç tutmanın bir zararı olur mu diye soran oldu mu aranızda ben heyecandan unuttum sormayı.. Bugün tutmadım ama tutmak istiyorum bebek için bir sakıncası yoksa Eki Görüntüle 752059

Su yukardaki minnacik seymi kese.oyyy kiyamamm

Ben geldim nihyet listeye girmeye hak kazandim ikizmis bebeklerim o gerizekali doktora uysam iki bebegimi birden kaybetcekmisim ve doktor muayenede birinin kalp atisini gordu digerini goremeyince 4lu ultrasona gonderdi ve cok sukur ikisininde kalp atisini gorduk :)))

Bazen dr lar manyak oluyor yaa oh ne guzel ikiz bebek masallah

Kızlar kasıklarınızda hafif hafif ağrılar oluyo muuu?
Şükürler olsun ben bugün daha iyiyim, baş ağrım şimdilik yok.:KK16:

Benim ilk ogrendigim gunden beri oluyor.hatta dun gece uyandim sanki regl olcam o derece agriyodu.geciyo ama hemen

günaydın kızlar bugun doktora gidiyorum insallah kalp atıslarını duyucam dua edin donuste yazıcam

Guzel haberler bekliyoruz

Eki Görüntüle 752140 buda benim bebişimmmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: 5+5 günlükken resmimiz =)

Anamm bi bebis dahaaa.buda ufacik..darisi basimizaa

ohh ne güzel aybüke başlattı iyi haberleri arkası geliyo ben cicada yazsaati herkesten teker teker güzel haberler geliyor darısı herkesin başına ve hepimizin gözü aydın

Evet canım çok şükür:)) Sana da çok sevindim ben de ikizim olmasını çok isterdim. Annem de hep ikiz olsa keşke die dua ederdi. Annemin ikiz kardeşleri var belki senin de olur diodu ama kısmet. Dün doktor ikinciyi gördüm galiba dedi sonra şaka yaptım korkuttum sizi dedi güldü:KK43: Biz nasıl sevinmiştik oysa pis adam:))
Çok sevindim sana canım. Allah güle güle büyütmeyi nasip etsin inşallah:))

kızlarrrr benim bugün aşırı şekilde bulantım varrr
sabahtan beri öğüre öğüree bi hal oldummm
kraker ve 2-3 tane erikten başka hiç bişi yemedim
ne olucak böyle böylee yaaa :S

ben bugün 5+4 oldum hiç mide bulantım olmadı inşallah olmaz da ama bazen hamile olduğumu bile unutuyorum neden olmuyor acaba diye düşünmeden de kendimi alamıyorum :26: var mı benim gibi olan?

Benim de hala bi şeyciğim yok sadece az bi şey iştahım azaldı ilk haftalara göre. Kafaya takmayın doktor bi şi olması gerekmez dedi.

Kan testi sonucumu aldım 5557. Çok mu yüksek acaba 4+3'te? Pazartesi gelsin de ultrasonda göreyim keseyi artık.:KK54:

canım bneim ilk öğrendiimde yani 4+2de 809 çıktı iki gün sonra 4+4te 2001 çıktı ve 4+6'da 5800çıktı vee ikizlerim myolda inş seninde öyledir sorun yoktur doktor olumsuz bişey derse sakın moralini bozma benimkini bozdular sakın tek doktorlada kalma rahat ol canım

yaa becede nolcak böyle bede hiçbişey yiyemiyorum hele peynir ve et düşünmeye tahammül edemiyorum sadece az biraz meyve yiyebiliyorum günlerdir sadece azıcık çorba içiyorum ondada midm tabaklar dolusu yemek yemişim gibi şişiyo

Oluyo cnm panik yok
guzel hbrlerle gel insallah

:) yerimm
gwcen hafa ben de oyleydim..birden titremeler surekli ew soguk diye pencere kapamalar:)) gecti sukur

Hastaneden naklen yayin:)) gozunaydiinnn
zuzu canım yanlış hatırlamıyosam sen 2009 ekim annesiydin değilmi.bende 2009 ekim annesiyim hatırladınmı bilmiyorum:KK49::emir_bebek::nazar:

Allahın izniyle inşallah ben de mart annesi olacağım. Ankara da olan arkadaşlar sizler hangi hastane hangi doktora gidiyorsunuz bilgi paylaşımı yaparsanız sevinirim.

Allah yardımcın olsun canım, bugün mü başladı bulantın? benim 5+3 oldu 6. haftanın içindeyim. hala hiç bulantım yok. bilmiyorum belki de hiç olmıcak ya da henüz erken mi bilmiyorum. pazar günü çok önemli bi sınavım var umarım o güne denk gelmez :KK43:

bire kesesi görünmeyen arkadaşlar telaş yapmayın demin arkadaşımla konuştum ikinci beebğine hamile ilkinde 4+5te felan görmüştük ama ikincide 6. haftada gittim görünmedi 8. haftada görünü dedi şuanda maşallah 21 yada 22 haftalık hamile

Bulantilar 6 da basliyomus.12 de baslayani bile gordum malesef

Dr bulanti ilaci veriyor ama faydasi olurmu bilmiyom

canım bneim ilk öğrendiimde yani 4+2de 809 çıktı iki gün sonra 4+4te 2001 çıktı ve 4+6'da 5800çıktı vee ikizlerim myolda inş seninde öyledir sorun yoktur doktor olumsuz bişey derse sakın moralini bozma benimkini bozdular sakın tek doktorlada kalma rahat ol canım

yaa becede nolcak böyle bede hiçbişey yiyemiyorum hele peynir ve et düşünmeye tahammül edemiyorum sadece az biraz meyve yiyebiliyorum günlerdir sadece azıcık çorba içiyorum ondada midm tabaklar dolusu yemek yemişim gibi şişiyo

şimdi de bi salkım üzüm aldım onu yiyiorum zorluyorum
yoksa enerjim kalmıyor :S
bende yumurtaya tahammül edemiyorum düşününce bile midem ağzıma geliyo
çok fenaa yaa kızımdayken bu kdr erken başlamamıştıı :S
inş. çok uzun sürmezzz
sanada Allah yarıdım etsin :KK43:

Allah yardımcın olsun canım, bugün mü başladı bulantın? benim 5+3 oldu 6. haftanın içindeyim. hala hiç bulantım yok. bilmiyorum belki de hiç olmıcak ya da henüz erken mi bilmiyorum. pazar günü çok önemli bi sınavım var umarım o güne denk gelmez :KK43:

öğrendiğimden beri sabah bulantılarım oluyodu ama bişiler yiyince geçiyodu
ve hiç kusmaya varmamıştı
bu sabah öğürerek uyandım boş mideden safra çıkması da çok kötüü
daha bi miidem bulandıı ahh her şey kokuyoo başım dönüyoo çok kötüyümmm
eşimde aramışş akşama iftara misafir çağırayım mı diyorr hey Allahımmmm
ben ne haldeyim o ne diyorrr

Allahın izniyle inşallah ben de mart annesi olacağım. Ankara da olan arkadaşlar sizler hangi hastane hangi doktora gidiyorsunuz bilgi paylaşımı yaparsanız sevinirim.

hayırlı olsunnn canımm :)

Bulantilar 6 da basliyomus.12 de baslayani bile gordum malesef

Dr bulanti ilaci veriyor ama faydasi olurmu bilmiyom

benimde kızımdayken 10. haftada başlamıştı ama bu sefer erken başladı
ilaç veriliyo aslında ama dayanılabilindiği kdr dayanmak lazım
her ne kdr bulantı içinde olsa gebelikte ilaç minimum düzeyde kullanılmalı
diyor dr.lar

bire kesesi görünmeyen arkadaşlar telaş yapmayın demin arkadaşımla konuştum ikinci beebğine hamile ilkinde 4+5te felan görmüştük ama ikincide 6. haftada gittim görünmedi 8. haftada görünü dedi şuanda maşallah 21 yada 22 haftalık hamile

Kan testi sonucumu aldım 5557. Çok mu yüksek acaba 4+3'te? Pazartesi gelsin de ultrasonda göreyim keseyi artık.:KK54:

Ikiz olmasin canim :))

İnşallah hoşgeldin:) Canım ben özel muayeneye gidiyorum özel saplık sigortam var çünkü. Düşünürsen isim veririm ama pahalı biraz.

Hsst canim insallah haftaya gorruz benim düşük var bir tane ogluma evliligimizin 7.yilinda hamile kaldim simdi 3 yasinda mert adinda oglum var.bu hamilelikte supriZ oldu korunmuyordum ama beklemiyorduk hala şaşkınim

şimdi de bi salkım üzüm aldım onu yiyiorum zorluyorum
yoksa enerjim kalmıyor :S
bende yumurtaya tahammül edemiyorum düşününce bile midem ağzıma geliyo
çok fenaa yaa kızımdayken bu kdr erken başlamamıştıı :S
inş. çok uzun sürmezzz
sanada Allah yarıdım etsin :KK43:

öğrendiğimden beri sabah bulantılarım oluyodu ama bişiler yiyince geçiyodu
ve hiç kusmaya varmamıştı
bu sabah öğürerek uyandım boş mideden safra çıkması da çok kötüü
daha bi miidem bulandıı ahh her şey kokuyoo başım dönüyoo çok kötüyümmm
eşimde aramışş akşama iftara misafir çağırayım mı diyorr hey Allahımmmm
ben ne haldeyim o ne diyorrr

hayırlı olsunnn canımm :)

benimde kızımdayken 10. haftada başlamıştı ama bu sefer erken başladı
ilaç veriliyo aslında ama dayanılabilindiği kdr dayanmak lazım
her ne kdr bulantı içinde olsa gebelikte ilaç minimum düzeyde kullanılmalı
diyor dr.lar

umarım benim de geç başlar en azından 1 hafta sonra. yoksa mecburen ilaç kullancam 1 günlüğüne. ya ben normalde hap yutamazdım dün doktor kan vitamin bissürü hap verdi hiç kullanasım gelmiyo :S hap içmek işkence geliyo resmen yutamıyorum

merhaba mart annelerii ben de yeni katıldım aranıza dün öğrendim bu ikinci hamileliğim bir tane ekimde 3 yaşına girecek bir oğlum var

X