2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
kızlar ben 4 haftanın içindeyim beta hcg 6228 yani yüksek çıkıyo ikiz gebelik olabilir mi 4. hafta içinde sizin kaç çıktı

canım beta hcg bayaa yüksek çıkmışş ya erken döllenme ya da ikiz
ama ne kadar erken döllenmiş olabilir ki acep :)
hadi hayırlısı bakalımmm

ve kesinleşti :))) Beta HCG 227. 2 hafta sonra ultrasona gideceğim.

gözün aydın hayırlı olsunn inş. :)

Arkadaşlar benim sat 28 Mayıs 18 Haziran'da kan testi yaptırdım 0,28 çıktı adetim gecikince gebelik testi yaptım Yıldırım hızıyla çift çizgi çıktı şimdi köye geldim tatile doktorada gidemiyorum 7. Haftada gideyim diyorum.bu konuda fikri olan varmı neden kanda çıkmadı acaba

ZuZuu ve melojj teşekkürler iyi dilekleriniz için.İnşallah hepimiz bebişlerimizi sağlıkla alırız kucaklarımıza...

ewett :)) ankda oldugunu unutmusum ama.. sen ozamanki ankara bulusmalarina gelmemistin..

:)) gozunaydin

canım ben çalışıyorum ya mutlaka denk gelememişimdir:KK49:yoksa gelirdim.senin gebeliğin planlımı benimki plansız olduda.birde listeye niye beni eklemiyolar anlamadım

slm kızlar ben sabah msj atmıstım gittim doktora sabah kalktıgımda kahverengi lekem geldi baktı dusuk tehlkikesi var dedi.ondan leken gelmiş dedi ama korkma dedi bugunde dahil 3tane toplam igne verdi dusuk tehdidi için 2hafta daha vurunucam.bide kan uyusmazlıgı vardı onun içinde bi igne yaptırdım.ama kalp atışlarını duydum sukur kesede iyi dedi pıt pıt sesini duydum sukur rabbim hepinize nasip etsin bu guzel duyguyu:)dinlen agar kaldırma dedi 3hafta sonra gelcen kontrole dedi.iliskiye girmek yok deniz yok maydonoz nar ada cayı fas food konserve gıda cay asitli içicekler kahve yasak dedi.bunlar dusuk tehdidi dedi.72kiloyum bakalım allah sonumu hayır etsin umarım çok kilo almam.bukadar kızlar.....

slm kızlar ben sabah msj atmıstım gittim doktora sabah kalktıgımda kahverengi lekem geldi baktı dusuk tehlkikesi var dedi.ondan leken gelmiş dedi ama korkma dedi bugunde dahil 3tane toplam igne verdi dusuk tehdidi için 2hafta daha vurunucam.bide kan uyusmazlıgı vardı onun içinde bi igne yaptırdım.ama kalp atışlarını duydum sukur kesede iyi dedi pıt pıt sesini duydum sukur rabbim hepinize nasip etsin bu guzel duyguyu:)dinlen agar kaldırma dedi 3hafta sonra gelcen kontrole dedi.iliskiye girmek yok deniz yok maydonoz nar ada cayı fas food konserve gıda cay asitli içicekler kahve yasak dedi.bunlar dusuk tehdidi dedi.72kiloyum bakalım allah sonumu hayır etsin umarım çok kilo almam.bukadar kızlar.....

Hayırlı olsun canım. Kalp atışı duyanlara bir kişi daha eklendi yuppiii:)

merhaba bayanlar,

kk ya sürekli takılıyorum ve güzel haberi aldığımda acaba acılmışmıdır sayfası bakayım yoksa açayım derken birde ne göreyim bırakın açılmayı 100 sayfayı devirmissiniz bile :) çok güzel...

ilk sayfayı ve birkaç mesajı okudum sadece hepsini okuyamadım. hepinizde hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle kucağınıza alırsınız bebişlerinizi inşallah.

kendimden bahsedecek olursam 33 yaşındayım. 4 yaşında bir kızım var. 2 inci olacak inşallah hayırlısıyla. henüz doktora gitmedim sabah testte çıktı :) muhtemelen 15 mart diye hesaplıyorum. ilk doktorumdan randevu alamıyorum ne yapacağım bilmiyorum. hem yeni bir doktor arayışındayım aynı zamandada eski doktorumdan randevu koparabilirsem ona devam edeceğim. böyle işte tazecik henüz :) kan testi felan yok :)

umarım güzel paylaşımlarla kaynaşırız.

arkadaşlar,

izmirde hastane ve doktor tavsiyesi olanlar varmııı?????? kızımın doğumu bornova şifa hastanesinde olmuştu. doktorum esra hanımdı fakat randevu alamıyorum. temmuz ayı dolu diyorlar, ağustos ayı içinse henüz randevular açılmamış :KK43: ne yapacam bilmiyorum....

canım ben çalışıyorum ya mutlaka denk gelememişimdir:KK49:yoksa gelirdim.senin gebeliğin planlımı benimki plansız olduda.birde listeye niye beni eklemiyolar anlamadım
Planli degil cwnim..kim wurduya gittim:)) iyiki de gitmisim ama:))
Liste icin de yapan arkadas ozel msjla bilgi yollamamizu rica etti surekli takip edemiyo sanirsam, arada kayniyabikiyo..biz yazdirana kadar govegimuz catladi:))))
hwm gozun aydin hem gecmis olsub..dinlen iicene ii bak kuzuya:)

merhaba bayanlar,

kk ya sürekli takılıyorum ve güzel haberi aldığımda acaba acılmışmıdır sayfası bakayım yoksa açayım derken birde ne göreyim bırakın açılmayı 100 sayfayı devirmissiniz bile :) çok güzel...

ilk sayfayı ve birkaç mesajı okudum sadece hepsini okuyamadım. hepinizde hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle kucağınıza alırsınız bebişlerinizi inşallah.

kendimden bahsedecek olursam 33 yaşındayım. 4 yaşında bir kızım var. 2 inci olacak inşallah hayırlısıyla. henüz doktora gitmedim sabah testte çıktı :) muhtemelen 15 mart diye hesaplıyorum. ilk doktorumdan randevu alamıyorum ne yapacağım bilmiyorum. hem yeni bir doktor arayışındayım aynı zamandada eski doktorumdan randevu koparabilirsem ona devam edeceğim. böyle işte tazecik henüz :) kan testi felan yok :)

umarım güzel paylaşımlarla kaynaşırız.

Hosgeldiinn..senden de guzel hbrler gelsin hep insallah

gözün aydın, bende de benzer durum var belki biliyorsundur, çok şükür artık kahve lekem gelmiyor ama kasık ağrımdan dolayı yine iğne vuruldum, ve progestan kullanıyorum:KK37: verdiği iğne pruloktan değil mi? bana bir tane verdi, hemen kesti, senin de kesilir inşallah, ilişki bize de yasak:KK17::KK17: nar zaten bulamayız bu mevsimde de nar ekşisi çok tüketiyorum, zararı olur mu ki?

bir de akarından muayene ettiyse eğer, senin de baya alt karına mıı baktı? benim baya bir bikini bölgeme doğru bastırdı da acaba baktığı yer normal mi diye aklımda bir soru işereti kaldı?

Kizlar 1 haftadir yoktum ya yavas yavas ekliyorum.sitem etmeden once bi bakin bakalim kolaymi oluyor ?

Eklentiler

• $Screenshot_2013-07-10-18-56-27.jpg
    $Screenshot_2013-07-10-18-56-27.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 30

DIkkat et kendine cnm.benim ilk gunler kan gelmisti birazcik.yerlesme kanidir die dusunmustum.dusuk tehlikesimiydi acaba bak bende suphelendim simdi :KK43:

merhaba arkadaşlar bende katıldım aranıza :KK16:
geçen perşembe öğrendim kan testi sonucumu ama keseyi görmeden yazmak istemedim...
aslında hemen gelip baktım topiğe ama dediğim gibi keseyi bi göreyim öyle dedim...
çok şükür pazartesi kesemizide gördük 5+4 haftalık :KK49: :nazar:
bu sıralar il içi atamalarla uğraşıyorum tercih yapma sürecindeyim...
hayırlısıyla bunuda atlatayım daha çok bulunurum aranızda...
tabloya uygun bi zamanınızda beni de eklerseniz sevinirim :KK16:

Anne adayımız= Bahar85
Yaş= 27
Kaçıncı bebiş= İlk
Şehir= Balıkesir
Son Adet Tarihi= 1 haziran
BDT= 9 mart

ve kesinleşti :))) Beta HCG 227. 2 hafta sonra ultrasona gideceğim.

Bugün bende kana zorunlu gittim, lekelenmem olunca korktum gittim dr.a. Şu an 4+2yim değerim Beta HCG 645.5 çıktı. Progestan verdi günde 3tane. 3 günde rapor, bol bol dinlenme verdi. Cumaya tekrar çağırdı, keseyi görürüz dedi. Seninle aynı gün doğurucaz inşallah...:KK16:

Aksam uzerinden beri beni cildirtan delirten bi tartismanin icindeyim we karnima wurdu agrisi:KK43:( kiwraniyorum nerdeyse siddetli adet agrisi gibi:KK43: off nolur bisiy olmasin bebegime:KK43:(

X