2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
aaaaaaa!!!, evet hatırlıyorum böyle bir konu geçmişti, yaşadığın korkuyla kaldın, cık cık cık,Allah bağışlamış, tüp bebekle mi ikiz oldu, normal yolla mı?

normal yolla canım 4 ay klomen kullandım onun etkiside oldu galiba annemde iğne olun uğraştın çocuk diye tutturdun ondan olu kendi haline bıraksaydın tek olurdu diyo dedim ne iğnesi anne ben bişey kullanmadım diyorum diyoru zor ikna oldu

Ben Osmaniye deyim 0, 4 clexane kullaniyorum ilk gebelligimiz dusuk ikinci oglum 3 yaşında onda da kullandim igne ve aspirin .umarım saglikla sonuclanir hepimizinki .

ben bugün 5+4 oldum hiç mide bulantım olmadı inşallah olmaz da ama bazen hamile olduğumu bile unutuyorum neden olmuyor acaba diye düşünmeden de kendimi alamıyorum :26: var mı benim gibi olan?

ben bugün 5+4 oldum hiç mide bulantım olmadı inşallah olmaz da ama bazen hamile olduğumu bile unutuyorum neden olmuyor acaba diye düşünmeden de kendimi alamıyorum :26: var mı benim gibi olan?

Bende hissetmiyorum keseyide gormeyince arada midem bulaniyor okadar

Atesi olan arkadas doktora gitsene pazartesiyi bekleme en azindan acile git sirkeli su vucuttaki suyu emer onun yerine ilik su ile dusa gir saxalrin islak bekle sakin usuyorum diyip ustune kalin seyler giyme

Günaydınlar,

Yeni gelen herkes hoşgelmiş hayırlı olsun hepimize:)) Gözünaydın diyen herkese de çoook teşekkür ederim. Darısı sizlerin başına. Hepinizden iyi haberleri bekliyorum kızlar. Çok güzel pıtpıtları duymak:))
Bugün sabah kan ve idrar verdim sonuçlar öğleden sonra çıkacak. Haftaya tekrar gidicem doktora sonuçlara ve gelişimine bakacak. Hayırlısı olsun.

bende öyleydim 6. haftamın sonuna doğru bebeğim kendini hatırlatmaya başladı sağolsun günde 3 tane çubuk krakerle duruyorum onu da hemen geri çıkarıyorum bugünlerin değerini bil derim herşeyi ye yiyebildiğin kadar

gözün aydın tebrikler, benim bebiş 6mm di yahuu, şaşırdım seninki daha küçükmüş

sağlık ocağı yapıyor, ben oraya yaptırdım

aaa gözünaydın, tebrikler,doktor ne demişti ki sana, merak ettim?

Valla bilemedim aybukecim. Doktır kağıt üstünde hesap yaptı 5+6 dedi sonra ultrasona girdik bakınca dedi ki oo bu 6 haftalık sandığımdan büyük dedi:)) Ultrason çıktısında 0.265 cm yazıo o da 2.6 mm oluo. Normal dedi. Seninki daha büyüktür belki hafta olarak canım.

ohh ne güzel aybüke başlattı iyi haberleri arkası geliyo ben cicada yazsaati herkesten teker teker güzel haberler geliyor darısı herkesin başına ve hepimizin gözü aydın

Kızlar kasıklarınızda hafif hafif ağrılar oluyo muuu?
Şükürler olsun ben bugün daha iyiyim, baş ağrım şimdilik yok.:KK16:
Oluyo cnm panik yok
günaydın kızlar bugun doktora gidiyorum insallah kalp atıslarını duyucam dua edin donuste yazıcam
guzel hbrlerle gel insallah

Eki Görüntüle 752140 buda benim bebişimmmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: 5+5 günlükken resmimiz =)
:) yerimm
ben böyle bir üşüme görmedim arkadaş, sadece elim ayağım değil, tüm vücudum üşüyor, yaz günü sweetlerle geziyorum , Allah Allaaah
gwcen hafa ben de oyleydim..birden titremeler surekli ew soguk diye pencere kapamalar:)) gecti sukur

Hastaneden yaziyorum :) kesemizi gorduk 8mm cik 10 gun sonra tekrar gelicez ins

Hastaneden naklen yayin:)) gozunaydiinnn

herkese merhaba arkadaşlar ne güzel kalp atışları duyulmaya başlanmış.Darısı bana ve duymayanlara inş.Kaç gündür şifremi yanlış giriyorum yazamadım bi türlü unutkanlık mı başladı ne?:KK1: Ben hala dr gitmedim sabrediyorum şuan 5+1 olmalıyım 7.haftanın içinde gidersem kalp atışını da duyarım diye düşünüyorum.

Similla canım 1 hafta sonra kesinleşsin yazarım benide eklersin listeye..şimdiden tşk:KK34:

Neguzel iste..bu bulanti denen sey insana hamileligini zehir ediyo, hic hewes etne, sesini de cikarma nazar degcek soora baslicaksin bulanmaya:)) ozaman gorursin dunya kac bucak:)sıkıntı yok şansli hamilesin:)

selam bayanlar, dün biz de gördük keseciğimizi :KK70: gerçi ilk bakışta ben onu bebek sandım. kalp atışını duyarız diye gittik ama erkenmiş daha ancak kesesini görebildik 2 hafta sonra gelin dedi kalp atışı için. tam 5 haftası doldu, bugün 6. haftaya girdik gerçi bende hala doğru düzgün bi belirti yok hala, bazen unutuyorum hamile olduğumu :S arada bi kasıklarım ağrımasa hiç anlamıcam

Önce ılık gittikçede soğut suyu hemen git gir duşa. Dayanabildiğin kadar kal altında, ateşini düşürür mutlaka... Geçmiş olsun canım. Değerinde güzel, çok pimpirikli olduk yaaa :KK52:[/QUOTE]

aynen pimpirikliyimdir ben bi de ...vallah hemen dr.a gittim az önce ateşimi ölçtürdüm ( acilde alnıma bi alet dayadılar yeni gördüm bu yöntemi :KK1: 36,6 dedi dr.umun yanına gittim ardından 35.9 çıktı) tansiyon 11.7 ...her iki taraf da normal dedi ....

Kan testi sonucumu aldım 5557. Çok mu yüksek acaba 4+3'te? Pazartesi gelsin de ultrasonda göreyim keseyi artık.:KK54:

Ben geldim nihyet listeye girmeye hak kazandim ikizmis bebeklerim o gerizekali doktora uysam iki bebegimi birden kaybetcekmisim ve doktor muayenede birinin kalp atisini gordu digerini goremeyince 4lu ultrasona gonderdi ve cok sukur ikisininde kalp atisini gorduk :)))

oooo çok güzell yaa ben de ikiz isterdimmm ne güzelll :)
hayırlı olsun sağ sağlim kucağına da alırsın inş. :)

kızlar keseciğimizi gördük tam 5+2 de göründü 2 hafta sonra kalp atışı için gideceğim inşallah ama sabretmek çok zor doktoruna oruç tutmanın bir zararı olur mu diye soran oldu mu aranızda ben heyecandan unuttum sormayı.. Bugün tutmadım ama tutmak istiyorum bebek için bir sakıncası yoksa Eki Görüntüle 752059

keseyi görmüşünüzz hayırlı olsunnn :)
ben dr. a sormadan kendisi söledi oruç yasak diye canım
ama yinede kendi dr. una danış istersen..

günaydın mart anneleriiiiiiii,
dün kontrole gittim, kalp atışlarını belki duyabiliriz demişti doktor. bana çok erken gibi gelmişti çünkü 5+6. günümdeydim dün. haliyle minişimiz kendini ve kalp atışlarını göstermedi. birz canımız sıkıldı tabii, ama doktor daha zaman var dedi. ben de içimden dedim "madem erkendi niye bugüne çağırdın?" neyse kızlar, medipol üniversitesi hastanesine giden var mı, oradan bi doktora gitmek istiyorum isim verebilir misiniz? şöyle hem alanında iyi olsun, hem de insani ilişkileri bakımından anlayışlı, empati sahibi, güleryüzlü, açıklayıcı biri olsun...

gözün aydın canım keseyi görmüşsünüzz :)
ben 4+5 ken gittiğimde kesyi gördük
temmuz 11 e yani yarına çağırdı kalp atışları için
6+0 olmuş oluyoruz o zmn görüzmez mi acaba yaaa
ben kızıma hamileyken 4+3 dü ilk gittiğim gün hem kese hem kalp atışları
görünmmüştü çok garipp..

Hastaneden yaziyorum :) kesemizi gorduk 8mm cik 10 gun sonra tekrar gelicez ins

gözün aydın canımmm :)

X