2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Teşekkürler senin de hayırlı uğurlu olsun:) O zaman ben bu haftasonu gidersem çok erken oluyor. Bir dahaki hafta mı gitsem? Sen ne zaman gideceksin?

sağol canım benim c.tesi günü hasta olmam gerekiyordu olmadım ama ben zaten önceki çarşamba test yapıp öğrenmiştim. doktoru aradım c.tesi gel dedi. yani senin bugün hasta olman gerekiyosa haftaya p.tesi gitmen lazım doktora 1 hafta sonra görünüyormuş

Sana da hayırlı olsun canım. Ben bir kere kan verdim sürekli vermeyi düşünmüyorum açıkcası. Doktora gidince doktor isterse veririm diyorum. Bana da annem hemen gitme doktora dedi nolur nolmaz diye. Benim BATım 28 haziran yani bu cuma hemen cumartesi doktora gideyim diyordum. Vaz mı geçsem?

Anladım canım çok teşekkür ederim. O zaman benim doktora gitmem çok var daha çünkü benim önümüzdeki cuma hasta olmam gerekiyor diğer cuma gideyim ya da cumartesi :))) Ooo çatlarım ben o zamana kadar :) taa temmuzun ilk cuması oluooo

Son düzenleme:

canım sen neden sürekli kan testi yaptırıyorsun yaptırma bence ben bir kere yaptırdım en başında 55 çıktı dahada yaptırmadım doktorlarda istemezler zaten extra bi durum olmadığı takdirde idrar testi yeterli bi sonuç boşuna kendini geriyosun

O zaman kızlar BAT'ımızı 1 hafta geçince doktora gidiyoruz ve karından bakınca görüyor. Doğru mu?

sundan dolayi baska bir forumda okumustum 1 hafta takip etmek gerekiyormus iki gunde 2 katina cikmaliymis

sundan dolayi baska bir forumda okumustum 1 hafta takip etmek gerekiyormus iki gunde 2 katina cikmaliymis

boşver sen evet iki katına çıkmalı hergün ama bunu takip etmeye çalışma hiç.Bak hamilelikte rahatlık en önemli şey çıktımı çıkmaddımı diye kendini strese sokmaya hiç gerek yok. İdrardada çıkmış kanda da zaten senin bundan sonraki adımın doktor muayenesi

O zaman kızlar BAT'ımızı 1 hafta geçince doktora gidiyoruz ve karından bakınca görüyor. Doğru mu?

ilk haftalarda alttan muayene gerekebiliyor.Çünkü daha net bilgi sahibi olunuyor. doktor gerek görürse alttan muayene edebilir Ama bunda korkulacak bişey yok bebeğe hiç bir zararı yok.

ilk haftalarda alttan muayene gerekebiliyor.Çünkü daha net bilgi sahibi olunuyor. doktor gerek görürse alttan muayene edebilir Ama bunda korkulacak bişey yok bebeğe hiç bir zararı yok.

Öyle mi diosun canım? Ne billim damla bi şi olurdiye duymuş ben de öyle duydum da insan korkuo ister istemez alttan muayeneden.
Ne güzel sen herkesi rahatlatıosun. Çok iyi geldi seninle yazışmak:)) senin ilk bebeğin mi canım?

:) sağol canım.kesinlikle için rahat olsun hiçbişey olmaz artık bu konularda cidden tecrübeliyim maalesef 2. bebeğim ilk bebeğimi 6 ay önce kaybettim

:) sağol canım.kesinlikle için rahat olsun hiçbişey olmaz artık bu konularda cidden tecrübeliyim maalesef 2. bebeğim ilk bebeğimi 6 ay önce kaybettim

Ay üzüldüm canım çok çok geçmiş olsun Allah buna iyilik sağlık versin inşallah. Ben şu internetteki hesaplayıcılarda hesapladım da 2 mart çıkıo doğum tarihi. Seninkinin kaç?:))

galiba hamileyim

son adetim 19mayıs
yumurtlama günüm 2haziran
15haziranda adet olmam gerekiyordu ama olmadım
18haziranda kan testi yaptırdım 72 çıktı
doktora gittim 29haziranda gelmemi söyledi değerler 1500lü seviyelere çıkmalı ki hamilelikten bahsedelim henüz kese oluşmamış dedi

heyacanlı bir bekleyişteyim
bu ikinci hamileliğim ilkini 6aylıkken kaybetmiştim benimkisi riskli gebelikti umarım şimdi herşey çok güzel olur

İnşallah iyi haberlerini alırız. Allah korusun hepimizi.

Herkese merabalar..ben de geldim..bugun ewde test yaptim pozitif..sat 21 mayis..

Aramiza yeni katolanlara da hayirli olsun diyorum.hosgeldiniz yavas yavas cogaliyoruz ve topic hareketleniyor:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…