2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Yeni gelen arkadaşlar hepinizinki hayırlı olsun bu ilk stresli zamanları hep beraber daha çok bi şekilde geçiririz inşallah

galiba hamileyim

son adetim 19mayıs
yumurtlama günüm 2haziran
15haziranda adet olmam gerekiyordu ama olmadım
18haziranda kan testi yaptırdım 72 çıktı
doktora gittim 29haziranda gelmemi söyledi değerler 1500lü seviyelere çıkmalı ki hamilelikten bahsedelim henüz kese oluşmamış dedi

heyacanlı bir bekleyişteyim
bu ikinci hamileliğim ilkini 6aylıkken kaybetmiştim benimkisi riskli gebelikti umarım şimdi herşey çok güzel olur

Bu sefer herşey çok güzel olcak inşallah bende ilk bebeğimi 6 aylıkken kaybettim maalesef benimkide riskli gebelik.Ama gayet huzurluyum sende öyle ol

Bu sefer herşey çok güzel olcak inşallah bende ilk bebeğimi 6 aylıkken kaybettim maalesef benimkide riskli gebelik.Ama gayet huzurluyum sende öyle ol

nedeni bilmediğim büyük bir huzur var içimde
hamile kalana kadar korkuyordum ama şimdi hiç o korkular yok acayip rahatım hayırlara gelsin birde ultrasonda görebilseydik
ohhh değme keyfimize
seninki neden riskliydi merak ettim

nedeni bilmediğim büyük bir huzur var içimde
hamile kalana kadar korkuyordum ama şimdi hiç o korkular yok acayip rahatım hayırlara gelsin birde ultrasonda görebilseydik
ohhh değme keyfimize
seninki neden riskliydi merak ettim

aynen canım bende aynı durumdayım hatta psikolog bulmayı düşünüyodum korkular endişeler takıntılar ama şükürler olsun korktuğum gibi değilim şu an allaha emanetiz neticede onun farkında olmakla ilgili belkide naparsak yapalım kaderimizde varsa kucağımıza alıcaz değil mi ? benim ilk gebeliğim riskli değildi 21 haftada enfeksiyon yüzünden erken doğum yaptım.Doğduğunda kaybettim kilosu yeterli değildi çok erkendi.

aynen canım bende aynı durumdayım hatta psikolog bulmayı düşünüyodum korkular endişeler takıntılar ama şükürler olsun korktuğum gibi değilim şu an allaha emanetiz neticede onun farkında olmakla ilgili belkide naparsak yapalım kaderimizde varsa kucağımıza alıcaz değil mi ? benim ilk gebeliğim riskli değildi 21 haftada enfeksiyon yüzünden erken doğum yaptım.Doğduğunda kaybettim kilosu yeterli değildi çok erkendi.

benim sürekli kanamalıydı ilk öğrendiğim günden itibaren kanamam hiç durmadı
24 haftada karnımda öldü suni sancıyla normal doğum yaptım ama şuan aklıma hiç o günler gelmiyor
dikkat ederek geçirirz hep birlikte günlerimiz alırız kucağımıza bebeklerimizi

hamilelik takvimi yazıyor iletilerin altında nasıl yapılıyor o anlatabilirmisiniz

Son düzenleme:
benim sürekli kanamalıydı ilk öğrendiğim günden itibaren kanamam hiç durmadı
24 haftada karnımda öldü suni sancıyla normal doğum yaptım ama şuan aklıma hiç o günler gelmiyor
dikkat ederek geçirirz hep birlikte günlerimiz alırız kucağımıza bebeklerimizi

hamilelik takvimi yazıyor iletilerin altında nasıl yapılıyor o anlatabilirmisiniz

teşhisin ne peki ? Kanamalarına sebep göstermedi mi doktorun ? Aynı doktora mı devam ediyosun ?

Ben Mart annesi olcam saniyodum ama az once hesaplayicilara baktim 25 subat diyo...ama şubat cok kış yaa..banane ben mart annesi olcam:-D

Profil bilgilerinde hakkımda diye bi yer var ordan tahmini doğum tarihini yaz

oradaki hesaba göre ben 5haftalık hamileyim tahminide 23 şubat da doğum yapıyorum
ama doktorun dediğine göre 29 haziranda aşağı yukarı 4haftalık hamile oluyormuşum

direk netten hamilelik hesaplamadan girince bu şekilde çıktı
eeee şimdi ben neyim ki :)

Herkese merhabalar,

Ben de dün öğrendim hamile olduğumu çok mutluyum:)) genüz doktora gitmedim ancak hem evde yaptığım idrar testinde hem de kan vermeye gittim acile orada çıktı. Cumartesi günü doktora gitmeyi planlıyorum. BATım 28i ama ben 5 gün önce öğrendim. Hiç bir belirtim yoktu hala da yok. Allahım tamamına erdirmeyi nasip etsin hepimize:)) Hepinizi öpüyorum...

tebrikler canım.inşallah er şey yolunda gider de sağlıkla kucağına alırsın bebişini.ne güzel gittikçe çoğalıyoruz :21: sen 5.sin heralde bu topikte.

oradaki hesaba göre ben 5haftalık hamileyim tahminide 23 şubat da doğum yapıyorum
ama doktorun dediğine göre 29 haziranda aşağı yukarı 4haftalık hamile oluyormuşum

direk netten hamilelik hesaplamadan girince bu şekilde çıktı
eeee şimdi ben neyim ki :)

5. Haftanın içindesin diyo zaten.Aslında doğru . daha doldurmadın .bende 4+2 yim 5. hafta görünüyorum sonuçta muhtemelen şubat annesi olucaz allah nasip ederse

Selam arkadaşlar..

benim sat 26 mayıs, bat 23 hazirandı bugün test yaptım koyu kırmızı çizgi belirdi...:KK16::KK16: kan verdim yarım saat sonra alacam sonucu... :18::18: aralık 2010 annesiydim, şimdi hayırlısıyla mart 2014 annesi de olacam... doğum 2 mart görünüyor.. :KK17::KK17:

hepimize yeni yolumuz hayırlı olsun inş. evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza alırız umarım... :KK49:

Merhaba arkadaslar oncelikli olarak herkese hayirli olsun benim de batim 20-23 haziran arasiydi ama ben 17 haziranda evde test yaptim ve silik cift cizgi gordum hemen acile gidip kan verdim ve 45.25 cikti iki gunde bir kan verdim degerlerim su sekilde
17 haziran 45.25
19 haziran 99.10
21 haziran 194.40
23 haziran 398.40 cikti.ben henuz doktora gitmedim cunku batim bugun itibariyle gecikmeye girdi bir de ilk onceleri vajinal ultrasonla gorilebiliyormus ve bunun riskli oldugunu okuyorum burdan o yuzden beta hcg degerim 6000 i gecince yani haftaya gidicem Allah izin verirse cunku 6000 den sonra karindan bakilabiliyormus.ama bu bilgi forumlardan okuduklarim net degil eger sizin net bilginiz varsa ya da foktora gittiyseniz tecrubelerinizi yazabilir misiniz

slm canım.benim de bat 1 hazirandı.19unda öğrendim.3 kez test yaptırdım 2şer gün arayla.benim de değerlerim ilkinde 104 çıktı.2gün sonra 301 çıktı.ondan 2 gün sonra da 612 ıktı.bana da dr.um 1 temmuzda gel dedi.yani batımdan 12-13 gün sonra.alttan bakıcak heralde.dr.lar ilk 3 ay ultrasondan bakılabildiğini söylüyolar.bak şimdi benim de kafam karıştı.ama dr.dan iyi mi bilicez canım bişey olmaz heralde

canım sen neden sürekli kan testi yaptırıyorsun yaptırma bence ben bir kere yaptırdım en başında 55 çıktı dahada yaptırmadım doktorlarda istemezler zaten extra bi durum olmadığı takdirde idrar testi yeterli bi sonuç boşuna kendini geriyosun

canım ben de 3 kez yaptırdım.ilki 104 çıkmasına ragmen.bizim dr.lar biraz pimpirikli heralde.pazar günü bile test yaptırmaya gittim sırf o istedi diye

galiba hamileyim

son adetim 19mayıs
yumurtlama günüm 2haziran
15haziranda adet olmam gerekiyordu ama olmadım
18haziranda kan testi yaptırdım 72 çıktı
doktora gittim 29haziranda gelmemi söyledi değerler 1500lü seviyelere çıkmalı ki hamilelikten bahsedelim henüz kese oluşmamış dedi

heyacanlı bir bekleyişteyim
bu ikinci hamileliğim ilkini 6aylıkken kaybetmiştim benimkisi riskli gebelikti umarım şimdi herşey çok güzel olur

hayırlı olsun canım senin de bebişin :nazar: ne güzel yaaa.2 gündür girmedim 2 günde iki bebiş haberi çok güzel.inşallah bu bebiş sağlıklı sıhhatli olur canım.

X