2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Siskinlik ve gobus cikmasi sizdede var mi?
Ben kiloyu cok takan kendine sert eden biriyim malesef goruntuden ziyade rakamlar canimi sikar
Hickimse 63 olduguma inanmaz 55 ancak derler iyisin derlet ama ben hic sevmem kilomu okulun yemekleri cok yagli galiba okulda aldim bikac kilo hep 59 dum bu zamana kadar
İnsallah hepimuz saglicakla az kilo alarak bebisimize kavusuruz :)

arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım. inşallah mart annesi olacam. sat 29 mayıstı. 3 gün geçince idrar testi yaptım pozitif çıktı ve çok netti. bugün de dayanamadık doktora göründük. herşey yolunda görünüyor. 5mm olmuş bebişimizin boyu:) doğum tarihini 5 mart olarak verdi doktor. allah isteyen herkese kısmet etsin çok güzel bi duyguymuş... biz hala şoktan kurtulamadık ama:)

bende 6.haftanın sonunda gidiyorm sanırım dr a.ama kalp atışının duyulacağını sanmıyorum.Çünkü HCG m düşüktü yani bebiş daha küçük

Senin hangi gün kaçtı? Benim de düşüktü canım. Haftaya gideyim diyorum ama kalp atışı duyamaz mıyız ki?

hayırlı olsn.o şok 2-3 gün sürüyor

Senin hangi gün kaçtı? Benim de düşüktü canım. Haftaya gideyim diyorum ama kalp atışı duyamaz mıyız ki?

geçen ptesi 46 cuma ise 258 di..haftaya hafta başı gidecektim randevu alamadığım için cumaya aldım.kalp atışı 8 den itibarenmiş daha erken.biz önce bi keseciği görelimde

oyyy oyyyy maşallah topikimiz bugün pek bi hareketli yetişemiyorum yaww...

canım mahsuru yoksa hangi doktora gidiyorsun sorabilir miyim??

bende de oluyor hatta dün bi ara panikledim lekenmemi oldu diye ama şükür ki akıntıymış..

ahh canım ben de acayip şişkinim.. benim kızımda da böyle olmuştu.. 2 ayda hamile pantolunu almak zorunda kalmıştım..

Ohhhh kizlar dun kimse yok diyodum bugun hiziniza yetisemedim valla :)
masallah kalabaliklasmis topik hamisligini yeni ogrenipte gelen arkadaslarim hepinize hayirli olsun saglicakla alin kucaginiza :)
Ne guzel burda herseyi paylasiyosunuz yadadiklarinizi bulantilar bas donmeleri cok yemeler az yemeler kilolar vs :) yerinizde olsam bunlari hic kafama takmazdim hepsi gelip gecici kusmalariniz gecer istahiniz duzelir kilolari verirsiniz onemli olan su anda icinizde caninizdan bir parca tasiyor olaniz :) birakin herseyi onunla olmanin keyfini cikarin :) su anda sizin yerinizde olmak icin nelerimi vermexdimki yeterki benimde bi melegim olsun hepsine onun icin katlanirdim. Hic bisey ondan daha onemli degil keyfini cikarin ve bol bol konusun onunla :)
Not: acizane fikirlerimdi lutfen yanlis anlanmayin :)

geçen ptesi 46 cuma ise 258 di..haftaya hafta başı gidecektim randevu alamadığım için cumaya aldım.kalp atışı 8 den itibarenmiş daha erken.biz önce bi keseciği görelimde

Benim 23ünde yani geçtiğimiz pazar değil ondan önceki pazar 38.49du. Haftaya pazartesi gideyim doktora diyorum. Sadece kese mi görünür canım?

Hayirli olsun arkadasim gule gule al kucagina insallah :)

Ya o şok bizde hala devam ediyor. Bi haftayı geçti öğreneli:)) Doktora gitmedim henüz o yüzden heralde inanamadık hala:)) Ne güzel bi duyguymuş. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Benim 23ünde yani geçtiğimiz pazar değil ondan önceki pazar 38.49du. Haftaya pazartesi gideyim doktora diyorum. Sadece kese mi görünür canım?

aynı gibi değerlerimiz.bana 8 inde gel demişti.ptesi gitsen görürsün inş keseyi.evet sadece keseyi görücez.bebiş daha inşaat aşamasında

aynı gibi değerlerimiz.bana 8 inde gel demişti.ptesi gitsen görürsün inş keseyi.evet sadece keseyi görücez.bebiş daha inşaat aşamasında

:)) merak ediyoruz ama biz onun pıt pıtlarını atsın bi an önce :) evet canım bizim senle herşeyimiz çok benziyor:) yaşasın:) topik hareketlenmiş oh ya içim bayılmıştı valla girmiodum o yüzden kaç gündür...

hayurlı olsun canım seninde gebeliğin aramızda sat olarak ve tahmini doğum tarihi olarak 1 gün var :)

evet çok haklısın anın tadını çıkarmak lazım ama insan herşeyi düşünür hale geliyo bo donemlerde

Allah sana ve bütün isteyenlere nasip etsim hamileliği herr zaman dua ederim bebek isteyenlere

tez zamanda hayırlısıya Allah'ım sizlerede versin inş..

evet atsında duyuralım herkese.çatlıyorum resmen.gerçi ağzım durmadı benim..yaklaşık 10 kişi biliyor.Daha var söylemek istediklerim

canım evet merak ediliyo ama ilk gebeliğinizde 20. haftadan önce hareket hissedilmio
ama 2. ve sonralarında daha erken hissediliyomuşş bakalım görücezz benim 2. gebelik
ne zaman hissedicez bakalımm daha önümüzde uzzuuun zaman varr

eline sağlık canım benide eklersin vaktin olunca
yaş 25
ilk gebelik
izmir
sat 27 mayıs
04.03.2013
bu arada bende izmirliyim sen neresinden

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…