2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Canım sende hamıle kalmadan once reflu yada mide rahatsızlıgın var mıydı bendede var yanma çünkü

benim de yanma oluyor çok önceden de böyle bir sorunum yoktu hamile kaldığımı daha bilmeden yani demek ki döllenmeden hemen sonra başladı, hazımsızlık yanma gaz, arada da bulantı, geçsin şu günler....ama takip edip belirledim özellikle salçalı domatesli yemekler yanmayı arttırıyor 2-3 gündür yemiyorum öyle şeyler azaldı biraz bi de soda içiyorum...

ay ne güldümmmm

aklıma bir şey geldi kızlar
günlük tutma alışkanlığını geliştirelim ne dersiniz.
lisedeyken günlük tutardım.üniversite sınavına hazırlanırken günlük tutmuştum,üniversitede yurt hayatının zorluklarını yaşarken.bunların gelip geçici olduğunu,hatta ne komik durumlar için üzüldüğümü sonradan okuduğumda gülmüştüm.şimdi de hamile günlüğü tutmayı düşünüyorum.Allah nasip ederse acemiliklerimi yazdığım günlüğü ikinci hamilelik olursa o zaman okur moral bulurum.hem de bebiş için de çok tatlı bir armağan olur.aklı kemale erip genç birisi olduğunda okuduğunda ne kadar duygulanacağını bir düşünsenenize

Kızlarrr 2 sene önce bugün düğünümüzz vardı Bu saatlerde kuafördeydim zaar

Canım sende hamıle kalmadan once reflu yada mide rahatsızlıgın var mıydı bendede var yanma çünkü

canım ya bildiğim kadarıyla bi mide rahatsızlığım yok ama belkide var ben bilmiyorum işte :) sende vardı sanırım devamlı yanıyormu seninde??

kıslar selam daha önce boş gebelik geçirdim malesef :2: aynı durumda olan var mı suan bebeğini görmüş olan?? 6 haftalıkken doktor amcamız çağırdı.acaba duyulur muu

canım bende boş gebelik geçirdim ama sadece keseyi görebildim şuan oyüzden bende aynı tedirginliği yaşıyorum. inşallah görmeyi, kalp atışını duymayı Allah bizede nasip eder.

hahahahahahhah çok güldüm yaaa :)) Allah iyiliğini versin

Evet evettt evett günlük tutmalıyızzzz

ay bende aynıyım baktırmadım alttan zaten dr.umda teklif dahi etmedi sağolsunnn
aminnnnnnn

canım Rabbim geçmiş etsin inşallahhh bir daha göstermesin bu sefer kucağına al hayırla inşallahhhhhh

Benim doktorum ilk gittiğimde çok erken , hiç karından bakmaya gerek yok , vajınal bakalım dedi.ben önce bir karından bakalım dedim, kese görüldü.2 hafta sonra gel kalp atışlarını duyalım dedi.sen kalp atışlarını ne zaman duymuştun?inşallah bende duyarım.

aynen bende kocaman boş bi kese Allahım bir daha göstermesin.inşallah bu sefer kalp atışını da bebeğimide görürüm.o yüzden bu hafta bana geçmek bilmiyor...ne zaman kalp atışına gideceksin?

Kızlarrr 2 sene önce bugün düğünümüzz vardı Bu saatlerde kuafördeydim zaar
Rabbim hayırlı huzurla sağlıkla daim etsin evliliğinizi inşallahhhhh
canım sen 9.haftalıksın artık duyulması lazım seninkinin biz daha 6.haftadayız haftaya salı gideceğiz pıt pıt duymaya Allahımın izniyle
sen ne zaman gideceksin kalp atışlarına canım bir de keseyi kaç haftada gördünüz bizim daha ölçüm yapılmadı ama sata göre 4+6da gördük kesemizi
evetttt :) yok ben okumadım canım.:26:
o zaman seninle bir topicte konuştuk hiç yabancı gelmiyor nickin canım
sen kalp atışına ne zaman gideceksin ne zaman çağırdı canım dr.

:)) bende çok güldüm Allah iyiliğini sağlıgını ve bebişini kucağına almayı nasip etsin inşallah amin,
Evet benım reflu rahatsızlıgım var hamıle kalmadan öncede vardı,
özellıkle ramazanda oruç tutarken mıdemden sankı ejderha alev saçıyordu,
bir kaç gündür niyetli değilim öncesinde tutmaya çalışıyordum ama çok sıkıntı oluyor,
boğazıma sankı birşey takılıyor ne aşağı ne yukarı
ama serum almanı tavsiye ederim serum bitmeden bende eşime doygun doygun böyle sırf çikolatalı birşey al bana kan şekerim fena yerlerde dedım nasıl yemişim nasıl yemişim anlatamam renıe duo kullanıyorum birde mide yanması için alışkın oldugum bir tat hiçbir zararı yok annemın ve gelınımızın hamıleliği renıe duo içerek geçirmişlerdi, Allah yardımcımız olsun:26::26:

kızlar bu aralar çok fena duygusalım kötüyüm,
tatlı göresim gelmiyo, normalde tatlı manyağı olan ben şimdi bakınca midem bulanıyo
hemen yoruluyorum
eşimle ufak bi tartışmamız bile canımı çok yakıyo
çok kötüyüm zaten yeni evliyim daha evliliğe alışamadım
ev hanımlığı çok kötü ev sürekli kirleniyo
benim hiçbişey yapasım gelmiyo
heryer heryerde

tatlıdan iğrenmek benimde çok canımı sıkıyor bayılırım ben tatlıyaaaaa

canım bende boş gebelik geçirdim ama sadece keseyi görebildim şuan oyüzden bende aynı tedirginliği yaşıyorum. inşallah görmeyi, kalp atışını duymayı Allah bizede nasip eder.

n

peki sat ın kaçtı senin??

belkide konuştuk :) senle aynı gidiyoruz.ben de 4+7 de kesemi gördüm.benim de ölçülmedi merak etme.önemli olan bebek görününce inş.ben cts gidicem o zaman dan tam 6haftalık oluyo korkuyorum yaaa

hahah harikaydı

Kizlaaar bebisimin pitpitlarini duyduk:)) cok sk atiodu fakat cok kuvvetli degildi. Neden ciliz dedim daha kucuk annesi dedi doktor 7+5 haftadayiz 1.4 cm olmus benim melegim )

maşallahhhhhhhh

hamilelik hormonları devrede. bu duruma da alışıcaksın arkadaşım heryerin heryerde olmasına. birazcık sabret. her şey güzel olucak. sonra ben bunlara mı üzülmüşüm diye dövünüceksin güven bana. eşin de sana yardımcı olucaktır.

kızlar iyi akşamlar. bir mesaiyi daha birlikte bitirdik. yarın sabah doktor kontrolümüz var. benim bulantısız çocuum inşallah akıllı uslu duruyodur yerinde. öptük hepinizi. midesi bulananları öpmeyedebiliriz hehe

Allaha emanet olunuz

aha! masalın da midesi bulanmıyomuş. yaşasın :)))) :13: ben 6. haftada duymuştum kalp atışını ama vajinal. neden baktırmak istemiyosun özel değilse öğrenebilir miyiz

valla hanımlar,anneler,bendede hiç bulantı yok.7+3 haftalık ama tık yok.bende kızkardeşimi arıyorum hergün oda 4,5 aylık maaşallah.onun kafasının etini yiyorum.niye bulantım yok niye kusmuyorum hiç belirtim yok bişey mi var.doğru söyle sende nasıldı falan diye bi harap konuşuyorum.oda bana gülüyor manyak aynı bensin diyor bende arkadaşlara derdim bende hiçbişey yok sapasağlamım hatta hamile kalmadığım halden daha sağlamdım dermiş 8+2 de başlamış kardeşiminde bana çektiysen sende öylesindir diyor rahatlıyorum biraz.yani kızlar daha vaktimiz varmış kusmayane meraklıymışız ya çıkarmaya hayırlısı bakalım.inş herşey yolunda gider.benimde daha 1 haftam var.doktor.8.haftada gel bakalım dedi kalp atışlarına 5+3 de kese görmüştük geçmiyor haftalar..Allahım hepimizin yardımcısı olsun inş.

Kızlar benimde yarın sabah randevum var. Hayırlısıyla ilk kontrolüm olacak. SAT'a göre 6+3 oluyorum yarın. Bakalım keseyi ve kalp atışlarını görebilecek miyim. :18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…