2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
inşallahhh dediğin gibidir canım :18:

öle mi tamam. :nazar::nazar: bulanıyo benim midem. çok kustum demin :KK53: :KK1::KK1:

kiz kac defa dedim bnm midem bulanmiyo diye...
sen gormemissin.. hatta bende istahsizlik var..
acim ama yiyemiyorum canim istemiyor..
yemege calistigimda ise birkac kere ogurdum sadece...
ama oyle bulanti kusma yok :)
doktora sordum 8 hafatdan sonra baslar baslamazda olmayabilir dedi.. %70inde oluyor kadinlarin dedi...
sakin kendini sIkma yani bu konuda stres yapma.

benim de yanma oluyor çok önceden de böyle bir sorunum yoktu hamile kaldığımı daha bilmeden yani demek ki döllenmeden hemen sonra başladı, hazımsızlık yanma gaz, arada da bulantı, geçsin şu günler....ama takip edip belirledim özellikle salçalı domatesli yemekler yanmayı arttırıyor 2-3 gündür yemiyorum öyle şeyler azaldı biraz bi de soda içiyorum...

kizlar SODA yok. benm doktorum mide durumumu sordu ve gunde 1 tane max. icebilirsin dedi...
aciklama yapmadi ama direk kendi sordu ve soyledi yani...
sizde danisin derim...

Kizlaaar bebisimin pitpitlarini duyduk:)) cok sk atiodu fakat cok kuvvetli degildi. Neden ciliz dedim daha kucuk annesi dedi doktor :KK66: 7+5 haftadayiz 1.4 cm olmus benim melegim :KK66:)

Gozun aydin canin bende bugun duydumm.cok guzeldi 1cm di pitircigim minnacik vucuttan o kalp atislari mucize ya

ben de epeydir yazamadım. listemiz kabarmış maşallah.

kalp atışlarını çarşmaba duymaya gideceğiz inşallah. ilk çocuğum kadar heyecanlıyım bunda da.

merhaba hanımlar. bugün duyduk pıtpıtları şükür. ama düşük tehlikesi var dedi. içerde kanama alanı var. progestan başladı günde 2 tane. inşallah tez zamanda dağılır o alan ve bebişime bişicik olmaz dua edin bize lütfen:)

slm güzel annişler:KK3:
bugün bende bebişimi görmeye gittim kesemiz oluşmuş 2 hafta sonrada kalp atışlarımızı görmeye gitcez inşallah:KK76:
kalp atışlarını duyan anneler gözünüz aydın olsun:KK49:
folic asit verdi dktr günde bir defa kullanıcam:KK31:

LISTE ICIN OZEL MSJ ATINIZ..

Anne adayımız:KK49:YaşKaçıncı bebişŞehirSon Adet Tarihi:21:BDT:emir_bebek:Cinsiyetimiz:KK69:
zuzuu30İkinciankara21 mayıs25 subat
amargi36İlkİstanbul24 mayıs1 mart
aybuke0729İkinciAntalya25 mayıs1 mart
çağlardamla27İlkKocaeli24 mayıs1 mart
eliflider23İlkAmasya24 mayıs1 mart
pixieess29İlkK.Maraş22 mayıs1 mart
astar30İkinciDiyarbakır26 mayıs2 mart
cicada0627İlkAnkara26 mayıs2 mart
turuncutosbaa28İlkİstanbul26 mayıs2 mart
pumkin432127İlkİstanbul26 mayıs2 mart
esmerguzel26İlkİstanbul26 mayıs2 mart
joker23İlkİstanbul27 mayıs3 mart
hsst27İlkkonya27 mayıs3 mart
boreas34İlk27 mayıs3 mart
ipekipekipek29İlkİstanbul27 mayıs3 mart
butt28İlkİstanbul26 mayıs3 mart
eftandise28İkinciİstanbul27 mayıs3 mart
ebrk26İlkDiyarbakır27 mayıs4 mart
tombiş1135İlk28 mayıs4 mart
izmirlim8825İlkİzmir27 mayıs4 mart
xbeyaztavsanimx28İlksamsun28 mayıs4 mart
amazon8329İlkİstanbul29 mayıs5 mart
chabliss29İlkİzmir29 mayıs5 mart
rodimood21İlkİstanbul29 mayıs5 mart
melojj24İkinciİstanbul30 mayıs6 mart
similla28İlkİzmir30 mayıs6 mart
ece5728ikinci31 mayıs7 mart
emrahinaski8 mart
yazsaati28İkinciİstanbul2 haziran9 mart
slyv198726ilkkirikkale30 mayis9 mart
bahar8527ilkbalıkesir1 haziran9 mart
birhaziran31ilkankara1 haziran9 mart
ameliee28ilkistanbul10 mart
findikabugu27ilkkocaeli4 haziran12 mart
lonelinessikincikırklarerli8 haziran15 mart
cerensesil29ikinciankara8 haziran16 mart
cankokum30ilkadana9 haziran16 mart
bianka28ikinciistanbul9 haziran16 mart
nazife233ikincibalikesir8 haziran16 mart
handan0624ilk9 haziran17 mart
yxliz36ilkistanbul10 haziran18 mart
zuzumanji34ilkizmir10 haziran18 mart
mavera1928ilkcorum10 haziran18 mart
eyitalenu32ilkankara12 haziran19 mart
darkangel0330ilkankara12 haziran19 mart
cezmut33ikinciizmir12 haziran21 mart
sekercm28ilkistanbul15 haziran23 mart
yliss27ikincieskisehir15haziran23 mart
lizgelal23ikinci20 haziran27 mart

[/tr]

[/tr]
[/tr]

[/tr]

[td] morbasliklikiz [/td]
[td] 27 [/td]
[td] ilk [/td]
[td][Br]eskisehir[/B][/td]
[td] 31 mayıs [/td]
[td] 7 mart [/td]
[td][/td]
[/tr]

[/tr]

[/tr]
[td] zehrayade [/td]
[td] 36 [/td]
[td] ikinci [/td]
[td] osmaniye [/td]
[td] 4 haziran [/td]
[td] 12 mart [/td]
[td][/td]
[/tr]
[/tr]
[td] muntazar [/td]
[td] 29 [/td]
[td] ilk [/td]
[td] izmir [/td]
[td] 4 haziran [/td]
[td] 12 mart [/td]
[td][/td]
[/tr]
[/tr]
[td] pufboregi [/td]
[td] 29 [/td]
[td] ilk [/td]
[td] ankara [/td]
[td] 7 haziran [/td]
[td] 14 mart [/td]
[td][/td]
[/tr]
[/tr]
[td] mormenekse242011 [/td]
[td] 26 [/td]
[td] ilk [/td]
[td] ankara [/td]
[td] 8 haziran [/td]
[td] 15 mart [/td]
[td][/td]
[/tr]

[/tr]

[/tr]

[/tr]

[/tr]

[td] duyhas [/td]
[td] 27 [/td]
[td] ilk [/td]
[td] denizli [/td]
[td] 20 haziran [/td]
[td] 27 mart [/td]
[td][/td]
[/tr]
[td] sazende86 [/td]
[td] 27 [/td]
[td] ilk [/td]
[td] izmir [/td]
[td] 23 haziran [/td]
[td] 30 mart [/td]
[td][/td]
[/tr]
özelden msj atmıştım ama görmediniz galiba sat:23 haziran yaş:33 il:uşak ikinci bebişim:KK23: doğum 31 mart:21:

Tombis11 maşallah gerçekten zor gelen bebekler bizimkiler o yüzden pek bi tedirginiz tabi. Bende estrofem e devam ediyorum ama iğne hergün benim ah bi bitse şu 12 hafta sağlıkla çok rahat edicem.

Mormenekse hosgeldin benimde sana benziyo kasık batmalarim var ilk zamanlarından beri birde bir haftadır baş dönmesi oluyo çok ama midem rahat şükür. Ama belli olmaz tadını çıkaralım bi anda baslayabiliomus
canım özel mesajların doluymuş, okursun diye buraya yazıyorum.
ben desdemona, daha önce de bu nickimle yazmıştım. 4 yıl önce bu yaz hamile kalmak istiyenler topiğinde tanışmıştık. ara ara takip ediyodum seni, hamiş misin diye, çok sevindim canım, hayırlı olsun. inşallah kucağına da almak nasip olur. benim bir yaşında oğlum var, benim de geç oldu. senin hamileliğini nerden öğrendim dersen, ben de inşallah ikinciye anne olacağım, 2014 mart annesi. yani 4 sene sonra aynı topikte buluşmak varmış. çoğu arkadaş bir kaç ay içinde hamile kalmıştı o topikte. dtberna falan vardı aklımda kalan.
geç olsun güç olmasın demişler. haberleşelim canım, öptüm.

canım ıftara kavun peynır cıgkofte ve lahmacun ıstıyor :KK56::KK56:
lahmacun harıc hepsını edındım :KK1:
lahmacuna guvenemıyorum ne et kullanıyorlar dıye vazgectım ama bugun bıldıgın kokusunu alıyordum ..

gözünaydın canımm, bol bol dinleniyorsun artık dimi :)

ya bendede bulanmadan ziyade acayip yanma var yaaaaa..midem çok yanıyor. benden başka kimsedede duymadım bu şikayeti

evet elimden geldiğince dinleneceğim.işe gitmek mecburen tabii:)

bende mide bulantısı da yok yanma da.geçen sefer de olmamıştı

kızlar benide alın aranıza bende hamileyim eklerseniz sevinirim sat 19 haziran tahmini doğum 26 mart nasip olursa tabi.
bendede hiç bir belirti yok ne mide bulantısı ne başka bişey gayet normalim hiç bişeyim yok bu normal mi :)

kızlar 5 haftalık gebeydim kan değerim 7276 çıkmıştı normal mi sizce haftaya perşembe randevu aldım doktor için bakalım ne olacak...
ama şu 4 gündür felaket stresdeyim .....inş. bişey olmaz....

kızlar 5 haftalık gebeydim kan değerim 7276 çıkmıştı normal mi sizce haftaya perşembe randevu aldım doktor için bakalım ne olacak...
ama şu 4 gündür felaket stresdeyim .....inş. bişey olmaz....
2 gun arayla kan verdin mi? 5 hafta icin oran baya yuksek cıkmıs erken yumurtlama ya da ikiz olabilir bence. Hayırlı olsun gebeligin.

2 gun arayla kan verdin mi? 5 hafta icin oran baya yuksek cıkmıs erken yumurtlama ya da ikiz olabilir bence. Hayırlı olsun gebeligin.
gerçekten mi canım ebe dedi değerin tam 5 haftalık dedi ama bilemiyorum ben görmeden rahat edemeyeceğim galiba :KK9:
perşembe günü dr randevumuz var bakalım inş. bebeğimi yerleşmiş bi şekilde görürüz teyzeleri:KK9:

:KK9::KK9::KK9: hahah :KK1::KK1::KK1: harikaydı :KK24::KK24::KK24::KK24:

maşallahhhhhhhh :nazar::nazar::nazar::KK16:

hamilelik hormonları devrede. bu duruma da alışıcaksın arkadaşım heryerin heryerde olmasına. birazcık sabret. her şey güzel olucak. sonra ben bunlara mı üzülmüşüm diye dövünüceksin güven bana. eşin de sana yardımcı olucaktır. :KK34:

kızlar iyi akşamlar. bir mesaiyi daha birlikte bitirdik. yarın sabah doktor kontrolümüz var. benim bulantısız çocuum inşallah akıllı uslu duruyodur yerinde. öptük hepinizi. midesi bulananları öpmeyedebiliriz hehe :KK53: :KK1::KK35:

Allaha emanet olunuz :KK66:
canım bebişin hayırlı uğurlu olsunn.. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn

Ben geldimmmmmmmmm :KK16: Hastaneden geliyorumm bebişiminn kesesini görmemiştik ilk gittiğimde şimdi gördükkk :21: Arefe günü kalp atışları duyulabilir dedi doktorum :KK9: Kan testi idrar testi felan yaptı ama sonuçlarını alamadım işe gelmek geldim. Telefonla öğrenicem artık sonuçlarıı

Çok sevindim canımmmmm hadi darısı pıt pıtların başına.ben de arefe günü gidicem insallah duyarız:KK16:

canımm çok teşekkürederim.bambaşka birşeymiş ya tarif edilmez.ben hem ağlıyorum hem gülüyorum zaten hala :)

Hayırlı uğurlu olsun canım çok sevindim.bişey sorucam sen İzmirde miydin?

ben haftasonu bir kavanoz turşuyu bitirdim tatlımm ve daha 5haftalığız:KK52::KK52:

Sen de bendensin ben de deli gibi turşu,ekşi yiyorum :KK1:

yok rahatlık batmadı da ne biliyim hepinizin bulanıyo baksanıza. bi bende bişi yok. :KK43:

Canım bende de bulantı yok aksine iştahımın maşallahı var.ben de merak ediyorum gerçi ben memnunum halimden ama olsun:KK16:

aklıma bir şey geldi kızlar :KK3:
günlük tutma alışkanlığını geliştirelim ne dersiniz.
lisedeyken günlük tutardım.üniversite sınavına hazırlanırken günlük tutmuştum,üniversitede yurt hayatının zorluklarını yaşarken.bunların gelip geçici olduğunu,hatta ne komik durumlar için üzüldüğümü sonradan okuduğumda gülmüştüm.şimdi de hamile günlüğü tutmayı düşünüyorum.Allah nasip ederse acemiliklerimi yazdığım günlüğü ikinci hamilelik olursa o zaman okur moral bulurum.hem de bebiş için de çok tatlı bir armağan olur.aklı kemale erip genç birisi olduğunda okuduğunda ne kadar duygulanacağını bir düşünsenenize :KK16:

Canım kesinlikle ben de aynı şeyi düşündüm defterimi bile ayarladım en kısa zamanda baslicam:)

günaydın hamişleeeerrrrrr :) bugün nasılız bakalım??????????

Gunayin kizlar
dun bana destek olan butun arkadaslarima cok tesekkur ederim
sayfalar ilerleyince tek tek alinti yapamadim kusura bakmayin
dun ilk ignemi serumumu ve haplarimi aldim
bu sabah da iki hap alicam oglen serumla igne yapilacak
insallah bi faydasi olur
bu arada dun yine Ayetul kursiyi 10 kez okudum arapca
bi de sesle dinledim galiba yavas yavas ezberlicem

X