2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
aha! masalın da midesi bulanmıyomuş. yaşasın :)))) :13: ben 6. haftada duymuştum kalp atışını ama vajinal. neden baktırmak istemiyosun özel değilse öğrenebilir miyiz

:) çevremde ki herkes tehlikeli olabileceğini söylüyor.birde ben rahat durmam, panik yaparım falan keseye zararı olur diye korkuyorum.

neden vajinal baktırmıyorsun ki canım ordan zaten daha net görünüyor.karından geç görünüyor diye biliyorum.yarın 6+1 mi olacaksın??hadi bakalım sen duy sonra sıra bizdeee inşallah

yiyom yiyom hepsinden yiyom

oh. iyiki varsınız tişikkir idirim

ayyy bende aynıyım bişey hazırlamaya kafamı kaldıramıyorum kaldırsam midem bulanıyor adacağız zavallım peynir zeytine talimmm elinden de bişey gelmez zaten
yiyom yiyom hepsinden yiyom

oh. iyiki varsınız tişikkir idirim
ohhhh afiyet bal şeker olsun yarasın minnoşa annesiiii

Benimde bulanmıyor midem Dipçik gibiyimm

koçum benim işte nur ya nur nası unuttum ben seni

:) çevremde ki herkes tehlikeli olabileceğini söylüyor.birde ben rahat durmam, panik yaparım falan keseye zararı olur diye korkuyorum.

yok be ya ne tehlikesi. ben ankarada akay hastanesinin başhekim yardımcısına gidiyorum. adam 10. haftaya kadar vajinal bakcam ben sıkı takip ederim bebekleri hiç bişicik olmaz dedi. ben napim. bi de her hafta gidiyorum kah pıhtılaşmamız var. hiiiç korkma

Canım benim hiç korkma. Çevrendeki herkes aynen dediğin gibi sadece çevrendeki kişiler ve doktor değiller. Çünkü hiçbir doktor vaginal ultrason zararlı demez.

Doktorlar sence sakıncası olan birşeyi yaparlar mı ?

Vaginal ultrason rahim ağzına kadar ilerler. Rahim kıvrımlıdır yumuşak olmayan ve eğim almayan hiçbirşeyin rahime ulaşması mümkün değildir. Kesede rahim içinde olduğuna göre sence zarar verebilir mi?

baya da midesi bulanmayan varmış he. vay köfteler siziiiiiii hiç de sölemiyolar ben de burda kendimi yiyom sabah beri

gözünaydın canımm, bol bol dinleniyorsun artık dimi :)

ya bendede bulanmadan ziyade acayip yanma var yaaaaa..midem çok yanıyor. benden başka kimsedede duymadım bu şikayeti

Canım sende hamıle kalmadan once reflu yada mide rahatsızlıgın var mıydı bendede var yanma çünkü

neden vajinal baktırmıyorsun ki canım ordan zaten daha net görünüyor.karından geç görünüyor diye biliyorum.yarın 6+1 mi olacaksın??hadi bakalım sen duy sonra sıra bizdeee inşallah

Evet karından daha geç oluyor.ama işte önyargılarım yıkmak zor.evet doktora göre 6 haftalık ama sata göre farklı.bakalım inşallah duyarım . Hepimiz duyalım atışları.

kıslar selam daha önce boş gebelik geçirdim malesef :2: aynı durumda olan var mı suan bebeğini görmüş olan?? 6 haftalıkken doktor amcamız çağırdı.acaba duyulur muu

Evet karından daha geç oluyor.ama işte önyargılarım yıkmak zor.evet doktora göre 6 haftalık ama sata göre farklı.bakalım inşallah duyarım . Hepimiz duyalım atışları.
ay bende aynıyım baktırmadım alttan zaten dr.umda teklif dahi etmedi sağolsunnn
aminnnnnnn
kıslar selam daha önce boş gebelik geçirdim malesef :2: aynı durumda olan var mı suan bebeğini görmüş olan?? 6 haftalıkken doktor amcamız çağırdı.acaba duyulur muu
canım Rabbim geçmiş etsin inşallahhh bir daha göstermesin bu sefer kucağına al hayırla inşallahhhhhh

baya da midesi bulanmayan varmış he. vay köfteler siziiiiiii hiç de sölemiyolar ben de burda kendimi yiyom sabah beri

mideeeeem bulanıyor
ladybirdd maşallah herşeyi yiyoorrr
bense hiç bir şey yiyemiyoruumm
yiyenlere de imreniyoruuum
Allahım bu nasıl şeyyyyy normal olamıyoruuumm
yemediğim halde nedeeeenn
bir de istifraaa ediyoruummm
gelsin yemekli günleeeerrrr
çikolatanın tadı yine lezzetli gelsiiinnn
ama kilo fazla almadaaaaann
yediklerimin,yemediklerimin bebişime zararı olmadaaaannn
bulantılı günler bitsiiiinnnn

wauvvvv aynı sata sahibiz aynen bende geçen cuma gittim kesemi gördüm ölçmedi sağlam duruyo dedi.haftamı falan söylemedi zaten bebekle haftanın bi anlamı olacak inşallah.cts günü tekrar gidicem.seni ne zaman çağırdı?

Kizlaaar bebisimin pitpitlarini duyduk:)) cok sk atiodu fakat cok kuvvetli degildi. Neden ciliz dedim daha kucuk annesi dedi doktor 7+5 haftadayiz 1.4 cm olmus benim melegim )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…