2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Aynen valla tel.olmasa patlariim herhalde

biz alıştık her pazar denize giriyoruz minnoşumla iyice su kurbağası oldu çıktı ayaklarını yüzer gibi çırpıyo misafir falan vardı 2-3 gündür ondan yazamadım canlar

Ev taşıdım arkadaşlarım bende kabaca işlerim bitti allaha şükür ki kızım cok zorlamadı beni valla bende cok yazmasam bile çok okurdum yenı yenı şeyler öğrenirdım bu forumdan ama artık çok az yazılıyor bebişlerinizle ne güzel vakitler geçiriyorsunuz çok özendim darısı bize inşallah

Galıba en geç yatıp een erken kalkan benmiyim huuu arkadaslarım Zannedersiniz ki hiç uykusu yok oyun oynuyo benım kızım suan ve bende mecbur ayaktaa uyumak istiyorummmm

Kizz haticee napann nasil gidiyor tatill
Hasta oldum esroş yaa sıcak diye üstüm acık yattıydım kalktım ki boğazım ağrıyo. O geçti nezle öksürük şimdi de. Bodrumu beğenmedik tekrar marmarise geldik:) butik otel bize göreymiş. İsteyene verebilirim ismini. Sen naptın cano

Galıba en geç yatıp een erken kalkan benmiyim huuu arkadaslarım Zannedersiniz ki hiç uykusu yok oyun oynuyo benım kızım suan ve bende mecbur ayaktaa uyumak istiyorummmm
günaydın erken kalkmak zor oluyo gerçekten bende demin emzirdim yatışa devam. Bende az daha yatıyım bari. Kolay gelsin

Günaydın herkese bizfe kalkalı coook oldu cok erkenci benim bıcırık bode oyun istiyo öyle iste

arkadaslar benim oglum sadece anne sütü alıyor mama vermiyorum ama uyanıkken hep itiyor beni ya uyurken yada uyku sersemiyken emziriyorum buda cok yorucu oluyor tabi aranızda böyle olan var mı

Gecmis olsun csnim yaa bizde iyiz napalip tatile gidemesekte ist.bogazda geziyoz

odalarimiz yakin sesini hemen duyuyorum firliyorm yataktan.aglamasina firsat vermeden ses cikarir cikarmaz duyuyorm.salondaki berjerin tekini bebek odasina koydum.oturup emziriyorm.gozu kapali emiyo zaten uykuluyken.sonra yatirip salliyirm bende yatagima geciyor

canim oglen uykusunda karyolaya almiyorm cunku oglen cok aralikli uyaniyor.sallanmaya cok alistigi icin sallanan besigine koyuyorm.sadece anne sutu veriyorum.arada meyve puresi princ unu ama duzenli degil.geceleri onceden cok uzun uyurdu ama 1aydir 2-3 saatte uyaniyor.su 3gundur duzeldi eskisi gibi uyuyor yine.dis sancisina bagliyorm durumu.yada havalar serinledi biraz ondan da olabilir.gece uyuduktan sonra iyice daldiktan sonra karyolasina aldigimda farketmiyor bile.ama gecen gece ters donmus uyandi dogrulmaya calisiyor agliyordu.bende korktum bogulurmu faln diye allah korusun.

kizlar cok kotu durumdayim.40im ciktiktan 15gun sonra adet olmustum.ve ogun bugundur duzenli devam ediyor.sadece bi keresinde cok erken olmustu bi defasindada 2gun gecmsti.simdi 5gun gecti ve hicbir belirtisi de yok.sanki midemde bulaniyor.hamilemiyim acaba kafayi yiycem kac gundur.test alcam cesaret edemiyorm.2.cocuk falan Allahin gucune gitmesn haytta kaldiramam.mide bulantisi oyle hemn baslamiyordu dimi.psikolojikmi acaba.emzirme doneminde duzensizlikler olabiliyorms.varmi aranizda bu sekilde olan.bi kazada yasamadm aslinda ama hicbir korunma yontemi yuzde yuz degilki

arkadaslar benim oglum sadece anne sütü alıyor mama vermiyorum ama uyanıkken hep itiyor beni ya uyurken yada uyku sersemiyken emziriyorum buda cok yorucu oluyor tabi aranızda böyle olan var mı
Benimki buara ısırıyor 5 dk dan sonra napcam bilmiyorum cok sinir bozucu can yakıcı

Benim gecen ay 10 gün erken geldi bu ay 4 gün gec daha rahim duzene girmedi sanırım. Bulantı bende de oldu bu ay ama hamileliğimde 3. Ayda başlamıştı canım

Yok canim psikolojiktir aklimizda hep tekrar hamile kalma korkusu oldugu icin biraz gecikse hamile lik belirtisi gibi geliyor hersey bizde budurumdan cok korktugumuz icin cift korunma yontemi uyguluyoruzz

benim de düzenli değil, bildiğim kadarıyla normal. mide bulantısı bende hiç olmamıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…