2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
himm bende kayseri deyim ama simdilik kv deyiz bende istiyorum tarifler insanın aklı karışıyor ne versem nasıl yapsam diye

Slm kizlar cvp yazamadim yazdiklariniza kusura bakmayin benim oglan bu siralar beni cildirtmakla mesgul. Pusette ve arabasinda ne yaptiysam uzun sure (15 dk) durmadi hic belki zamanla oturmaya baslayinca falan durur. Tirnak batmasi oglumda da var biraz kizarik sadece iltihap fln yok olursa kremi doktora mi yazdirdiniz direk alayimmi. Gunduz uykulari iyice kisaldi 40 ar dk 3 kere uyuyor. Gece uykusu diye bisey kalmadi 1.5 2 saatte bir uyaniyor. Butun gun kucagimda olmak istiyor zaten oyleydi de artik alsam da mizmizlaniyor ne derdi var anlamadim yaa dis mi acaba 5 gundur boyle sabah 4bucukta da kalkti bugun uykusunda bile inler gibi agliyo ve kafasini kaldirip duruyor. Insallah cabuk gecer yaa. Acaba gece mama muhallebi falan versem uyur mu 3-4 saat bunaldim iyice uykusuzluktan kafayi yicem.

Ben diş çıkarma dönemine veriyorum huysuzlukları inşallah hep böyle olmaz

hemogram sonucumuza göre doktor demir eksikliği damlası verdi.günde 10 damla.aslında değerlerde düşük görünmüyor sınırda.tedbir amaçlı verdi.sizlerde kullanıyormusunz bebişlerinize kızlar
Kendine demir ilacı kullanıyo musun? Bize dr 6. Ayda kan tahlili yapılcak demişti erken yapanlar var demek ki. Demir damlası vermişti bize geçen ay ama ben başlamadım kendim kullandığım için bu ay da daha kontrole gitmedik bakalım nolcak

Bebiş belki tatilde durur çünkü gezmeyi seviyorlar. Biz perşembeden beri tatildeyiz yarın dönücez çok sorun yaşamadık Allahtan.akşam uykusu geldiğinde ve oturmaktan çok sıkıldığında hariç. Onlarda da kucağımıza aldık mecburen

Canım bizimde gaz problemi tam gaz devam ediyo uyku düzenimiz kalmadı hiç 3 tane ilaç denedik işe yaramıyor sen neler yapıyorsun
Canim ben artik ilac vermiyorum gaz icin. Hepsini kullandim bi cözüm olmuyo biraktim bende 15 gundur.kendim sabahlari kimyon rezene anason cayi iciyorum bide cok gaz yapmayacak seyleri yememeye calisiyorum. Dun ilk defa 5 ay sonra mercimek yedim

Kizlar benim sag gogsumun icinde busi war ve agriyor arti o sertliğin disi kirmizi neyki acaba ya bole bir durumla karsilasan warsa veya duyan luyfen cvplarnzi bekliyorum

G
bende sımdı onu danıscamtım arkadasım ya kızım yanımda yatıyordu yatak buyuk olunca serbest bı şekilde dönüyorrdu falan ama artık besıgınde yatsın dıyorum sırt ustu hemen uyanıyor yuz ustude ben korkuyorum suan yuz ustu yatıyor kafa hakımıyetı guzel ama tedırgın oluyor ınsan ya

Hemen degil zaten haci sole bi adam akilli otursunlar atli karincalara bindiririz bizde bi iki tur atmis oluruz kahveler benden:KK63:

sanırım 8. ayda filan desteksiz oturabiliyorlar. ben hemen büyüsün istiyorum valla. şimdi hayali bile çok tatlı atlı karıncaya bindirmenin :)
bu arada tırnağım biraz daha iyi gibi. ilk günkü acısı kalmadı. krem iyi geldi sanırım. yoksa tırnak acısı da başka şeye benzemiyor...

Dun denedim.sagmayi ama iki uc damla sut geldi yaaa ve canimmcok yandi

Makine ile yapsan hastanelerde var bi doktora git sağmazsan bebeğinde huzursuz olur göğsünü sıcak su dolu tasa koy elinle masaj yap sonra emzir ya da sağ ve bir doktora git !!! Yanlış birşey yapmanı istemem şimdi bende de olmuştu ilerlemeden hallettik şükür

hemogram sonucumuza göre doktor demir eksikliği damlası verdi.günde 10 damla.aslında değerlerde düşük görünmüyor sınırda.tedbir amaçlı verdi.sizlerde kullanıyormusunz bebişlerinize kızlar
bende kullanıyorum canım takviye amaçlı demişli dr.

kayınvalidem yine süte bağladı her zmanki gibi.acaba sütünde demir yokmu yaramıyormuki değerleri az çıkmış dedi.sinir küpü oldum yine yaaa
aman sen bakma onlara canım sütle falan alakası yok
biraz genetik
ben taşıyıcı akdeniz anemisiyim değerlerim çok düşük hala takviyeye devam ediyorum
maşallah iki oğlumda benimle aynı kan grubunda değiller onlar babadan
bu yüzden sıkıntı yok. çünkü çocuk drumuza anlattım durumu ona göre kanına bakıldı
sen takma kafana emzirmeye devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…