2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Benimkinin de var ana kucagi onune oyuncak falan da koyuyorum ama en fazla 5 dk duruyo sonra kafasini kaldirmaya debelenmeye basliyo yine almazsam da agliyo salincak belki ise yarar dedim ne bilim en azindan isimi gucumu hallederken dursaa yeter. Dun kahvaltiyi ayak ustu yaptim aksam yemegini 9 bucukta yiyebildim. Bu siralar gece de 1 bucuk 2 saatte bir kalkmaya basladi cani aciyomus gibi aglayarak. Acaba dis mi cikaracak. Salyasi da o kadar artti ki ustum basim sirilsiklam.

dis olabilir cnm benim oglan geceleri uyanmiyo artik fazla insallah rahat edecegimiz gunler de gelir

Anaaamm oglen uykusunda kendi kendine uyumasini denedim tam 45 dkka ugrastim ve hep agladi kendi kendine uyududa sayilmaz biraz memede sakinlesti tekrar besige koydum besikta salladim uyudu ama 20 dakka sonra tekrar uyandi yine emzirdim oyle uyudu of yaaa

Anaaamm oglen uykusunda kendi kendine uyumasini denedim tam 45 dkka ugrastim ve hep agladi kendi kendine uyududa sayilmaz biraz memede sakinlesti tekrar besige koydum besikta salladim uyudu ama 20 dakka sonra tekrar uyandi yine emzirdim oyle uyudu of yaaa

Yok anam bu bebeklere naparsan yap onlar yine kendi bildiğini okuyor.mecbur biz onlara uyuyoruz :44: kızm da çok huysuz bu aralar sinir patlamaları yaşıyorum bende:KK4:

hayırlısı olsun madem sıkıntı veriyor özelde yaptırın inşallah cabuk toparlanır...

Devlette cocuk cerrahına goturdum sünnet gereklı değil bi problemi yok ama cok ıstıosanız 10 kg olunca getırın gün verelim dedı 10 kg altındakı bebeklere yapmıolarmış mecbur ekım gıbı ozelde yaptırıcaz

sıkıntı yapma haplarını düzenli kullan bide çok eğilip kalkmamaya özen göster kanama olursada direk acile gidin inş bişeycik olmaz....

Gittim geldim doktordan,bebeğim gayet iyi,progestan verdi,içerde kanama yok,rahim ağzın yumuşaksa kaslar olabilir kanama dedi,o kadar,sıkıntı yok dedi,ama çok korkuyorum ben

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bugun 5. Ay kontrolumuz vardi,550 gr almis gene,bi de bingildagi ayina gore kucuk deviti gunasiri verin dedi. Gece bizimki de 2 saatte bir kalkiyor,bi de ise de basladim,perisanvaziyetteyim

Bebişleriniz ayaklarıyla oynamaya başladı mı :KK55:

Evet benimki de 1 haftadir oynuyo. Elleriyle ayaklarini tutuyo surekli cekiyo kendine dogru. Yakinda agzina götürmeyi de kesfedecek bence 😄

Kizlar ya bugun bi ara oglumun yaninda uzanirken elimi uzattim kendisine parmaklarimla oynamayi seviyor diye. Birden kuş parmagimi agzina goturdu anamm nasi isirmak o oyleee koparacakti parmagimi 😳 nasi güçlü çenesi yarim saat sızladı parmagım !!! Ustelik dis falanda cikarmadi. Valla dis cikarinca yandim benim memeler kopar artik

Kizlar kadin dogumcunuz cagirdimo sizi kontrole
Kirkim cikimca gitmistim bidr bebis 5 aylik oldugunda
Gel demisti cars.gitcem smear alcam demisti

Bide kizlar gebelikte cikan tiroit icin hala ilac kullanan varmi
Dahiliyeci bana kullan test icin gel demisti hamile degilim artik
Kullanmadan teste cagirmaso gerekmiyomu sizcede oncesinde
Problem yoktu gebelikte oldu hala bana ic duzenlo test icin
Gel diyo icmiyom valla

Kizlar kadin dogumcunuz cagirdimo sizi kontrole
Kirkim cikimca gitmistim bidr bebis 5 aylik oldugunda
Gel demisti cars.gitcem smear alcam demisti

Ben doğumdan sonraki 1.ayda yaptırmıştım. Birde bebeğim 6 aylık olunca bir daha çağırdı doktorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar merhaba,kanamam durdu,normale dondüm bilginiz olsun istedim

X