2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Slm kıZlar bende bir mart annesiyim kızım 27mart doğumlu sıkı takıpçıyım bu arada bişe sormak istiyorum benm kızım kendı kendıne sesler cıkarıyordu snkı bıze cevap verir gibi ama bu aralar cok sessiz sadece ssessiz gülüyo normal mi acaba gecıcı bır suremı bilmiyorum:KK43: cevaplarsanız sevınırım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Slm kıZlar bende bir mart annesiyim kızım 27mart doğumlu sıkı takıpçıyım bu arada bişe sormak istiyorum benm kızım kendı kendıne sesler cıkarıyordu snkı bıze cevap verir gibi ama bu aralar cok sessiz sadece ssessiz gülüyo normal mi acaba gecıcı bır suremı bilmiyorum:KK43: cevaplarsanız sevınırım

Bizde de durum aynı.bi ara konusuyodu bizle olsun,kendi kendine olsun çoktandır konuşmuyor.biz de dört gözle bekliyoruz konuşsun diye :44:

Ayy cok uzuluuordum ben ya o zaman normal bi durum demmekki bence cok guzel etrafı süzüyo cınku cok tesekkur ederm cevabınız için:)

Hacilar oglum artik gunduzde kendi kendine uyuyor
Anam ne rahatmis bolee..kizlar eger bebeginizi sallamaya
Basladiginizda cok agliyosa birakip yan cevirp poposuna hafif
Vurarak uyutun bi sure sonrada sadece uykusu geldiginde
Besigine koyup yan cevirin sessizlikte bi sure sonra daliyor uykuya

Ayy cok uzuluuordum ben ya o zaman normal bi durum demmekki bence cok guzel etrafı süzüyo cınku cok tesekkur ederm cevabınız için:)

Canim bazen dedigin gibi hic sesini duymuyoz
Bazende bi gaza geliyor susmak bilmiyor mesela bizimki
Disarda hic ses cikarmiyoo efendi efendi oturuyor :))
Inceleyecegi cok sey olunca ses cikarmiyor

Canim bazen dedigin gibi hic sesini duymuyoz
Bazende bi gaza geliyor susmak bilmiyor mesela bizimki
Disarda hic ses cikarmiyoo efendi efendi oturuyor :))
Inceleyecegi cok sey olunca ses cikarmiyor
Ya korktum bende nazar mı ettık cocuga dıye ama ıcım bıraz rahatladı bıde benım kendı etrafında donuyor canı ıstersede sırt ustunden yuz ustune dönuyor Valla yazmak bugune kısmetmıs :)

Kendi uyuyan bebislere yuzustu sirtustu donenlere disarda uslu uslu duranlara masallah:) bizimkinde henuz boyle seyler yok:KK43: Daha odaya gotururken anliyo uyutucami basliyo aglamaya yatirip emzigi verip sallayinca susuyo kendi kendine uyumasi mucize olur:) bi de bu siralar aksam uykusu falan kalmadi 1.5 2 saatte bir uyaniyor sanki biseyden korkmus gibi aglayarak gozunden yas geliyor yavrumun niye boyle oldu anlamadik insallah cabuk gecer bu zor gunler.

Etrafı keşfetme meraklısı zaten heralde biriktirip konuşcak :KK9:bişey değil

Kendi uyuyan bebislere yuzustu sirtustu donenlere disarda uslu uslu duranlara masallah:) bizimkinde henuz boyle seyler yok:KK43: Daha odaya gotururken anliyo uyutucami basliyo aglamaya yatirip emzigi verip sallayinca susuyo kendi kendine uyumasi mucize olur:) bi de bu siralar aksam uykusu falan kalmadi 1.5 2 saatte bir uyaniyor sanki biseyden korkmus gibi aglayarak gozunden yas geliyor yavrumun niye boyle oldu anlamadik insallah cabuk gecer bu zor gunler.

Üzlme canım benim bebiş de kendi uyumuyo yalnız değilsin:KK9: bol bol okuyun bebişe ben öyle yapıyorum.uykusunda korkuyo bazen o da

Idraryolu enfeksiyonu olmasin bi bak6irin

bugun oglusumu denize soktuk ilk kez cok guzeldi aglamadi cirpindi durdu kuzum masallah :) hic foruma bakamadim umarim bebisler iyidir. İyi geceleer

Sevgili arkadaşlarım siZe bişe danışmak istiyorum lütfen cevaplarsanız içim rahat etcek kızım 27mart doğumlu anne sütünden başka birşey vermiyorum gelişimide normal denildi 4.ay kontrolunde 7kilo olmuş ama artık bır ıkı gundur butun gece memede ve meme ağızdan çıkar çıkmaz uyanıyo huzursuzlanıyo acaba kızım doymuyor mu?? :KK43:

Kızlar oğlum gece uykusunda huzursuzlandı sürekli döndü durdu kucagıma alınca öğürdü ama kusmadı sabah da mamasını yedıkten sonra bıraz kustu acaba reflüsü fılan mı var yoksa boğazı mı agrıyor bi fikrin olan var mı

bebişinle birlikte nice yeni yaşlara canımmmm :KK16: keşke sürpriz yapanlar düşünselermiş çocuk korkabilir bağırmayalım diye. işte insan çocuğu olmayınca anlayamıyor. ben eskiden bebeklerin yüzlerine kıyamazdım ellerini öperdim, sözde iyi birşey yaptığımı düşünürdüm, şimdi çocuğumun elini öpmelerini istemiyorum ağzına alacak mikrop kapacak diye.

Cnm kusura bakma bi firsat bulup yazamadim.tesekkur ederim.aynen ole sozde supriz yaptilar ama kendi baslarina oturdular.ben odadan cikamadim

Hacilar oglum artik gunduzde kendi kendine uyuyor
Anam ne rahatmis bolee..kizlar eger bebeginizi sallamaya
Basladiginizda cok agliyosa birakip yan cevirp poposuna hafif
Vurarak uyutun bi sure sonrada sadece uykusu geldiginde
Besigine koyup yan cevirin sessizlikte bi sure sonra daliyor uykuya

Cnm ya bizimkide sallarken cok agliyo.dedigin gibi yaptim ama uyumuyo.bizimki nezaman ki uyumaya aliscak ya

Kizlar merhaba.bugun 5. Ay kontrolumuz vardi.kilosu 8.600gr olmus.gecen aya gore 800 gr almis.boyuda 72 cm olmus.dra soledim.gunduz cok cok az emiyo.kilo alimi iyi 6.aya kadar ek gida verme dedi.sizin bebislerin kilo alimi nasil

Cnm ya bizimkide sallarken cok agliyo.dedigin gibi yaptim ama uyumuyo.bizimki nezaman ki uyumaya aliscak ya

Canim az once tam 35 dk.ugrastim kendi kendine
Uyusun diyebayag agladi icim dayanmadi ama sabrettim
Besiginin karsisibdaki koltuga oturdum ninni soledim
Bisure sonra baktim uyumus bazi annelere kaddarca gelebilir ama
Ilerisi icin rahat olucak salla salla nereye kadar yani
bu aralar alisma donemindeyiz 1 haftadir
Gece kendi uyuyor gunduzde yavas yavas basladi bazen
Gik demeden daliyor bazende aglayarak iste

Canim az once tam 35 dk.ugrastim kendi kendine
Uyusun diyebayag agladi icim dayanmadi ama sabrettim
Besiginin karsisibdaki koltuga oturdum ninni soledim
Bisure sonra baktim uyumus bazi annelere kaddarca gelebilir ama
Ilerisi icin rahat olucak salla salla nereye kadar yani
bu aralar alisma donemindeyiz 1 haftadir
Gece kendi uyuyor gunduzde yavas yavas basladi bazen
Gik demeden daliyor bazende aglayarak iste

Cnm sen besigindemi salliyon.yoksa yatirip uyumasinimi bekliyon.evet cok sabir gerekiyo israrla denicem artik

X