2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
sağol canım, geçti sanırım bir daha olmadı. süt alerjisinde de mi aynı oluyor? belki de yiyip içtiğim bişey dokundu o zaman. neyse ciddi bir hastalık olmasın da ufak tefek zaten ne kadar engellemeye çalışsak da olacak, böyle büyüyecekler, rahatladım ya artık bunu diyebiliyorum :KK1: ben de bebeğinin alerjisinin geçmesini dilerim :emir_bebek:

teşekkür ettik ablası inşallah çabucak atlatırız...

Ayy sut alerjisi olunca boylemi oluyorki...bizde genelde yesil ve sumuksu yapiyoruz kakamizi ama doktorq sordum anne sutu alan bebeklerde olur dedi

genelde böyle oluyo peki bebeğinizin klo alımı nasıl? mesela bizimki çok çok az alıyodu hala da öyle ne yese isal olduğu için yaramıyo alerjiden dolayı...

Benimki emmeden uyumuyo bacıı.napsın huysuzluğu üstünde işte düzelsin diye 8 gözle bekliyom :KK37: benimki de dönüyo zırt pırt.bide kalkıyo :emir_bebek:

benim bebişte kendi kendine uyuyor bunun için eşime teşekür etmeliyim çünkü o alıştırdı uykusunun geldiğinin anladığı an beşiğine koyuyor ve uykuya dalıyordu ilk günler çok zorlandı ama alıştı bide beşiğinde panda resimleri onları çek seviyor severkende hop uyuyor beşik alıştırmsı yapın bence bol şansss...

Son düzenleme:
benim bebişte kendi kendine uyuyor bunun için eşime teşekür etmeliyim çünkü o alıştırdı uykusunun geldiğinin anladığı an beşiğine koyuyor ve uykuya dalıyordu ilk günler çok zorlandı ama alıştı bide beşiğinde panda resimleri onları çek seviyor severkende hop uyuyor beşik alıştırmsı yapın bence bol şansss...

Bebisler sanki kk ya girip yazdiklarimizi okumuslar:))
Bi anda ne bu degisim anlamadik aman iyide oldu
Benimki ana kucagi tarzi bisryde uyuyodu off diyoduk
Nasil hem besige hem odaya hemde sallamamaya alistircaz
Adam 3 gece once hepsini bi arada yapti seni seviyoruz oglummm:emir_bebek:

Bebisler sanki kk ya girip yazdiklarimizi okumuslar:))
Bi anda ne bu degisim anlamadik aman iyide oldu
Benimki ana kucagi tarzi bisryde uyuyodu off diyoduk
Nasil hem besige hem odaya hemde sallamamaya alistircaz
Adam 3 gece once hepsini bi arada yapti seni seviyoruz oglummm:emir_bebek:

maşallah ya dua niyetine olmuş annesi :)

$IMG_1225....jpg ev yapımı oyun halımız :))) basit ucuz ama oğluş çok beğendi sizce nasıl olmuş....

Son düzenleme:
Pipisindeki pembelik çiş yaparken zorlandıgından oluomuş hatta kanayabılırmiş de bunu saglık ocagındaki aile hekimi de soylemişti bazı bebişlerin pipi delikleri küçük oluomuş pipisini ittirip temizleyın demişti böylece pipi deliği biraz büyürmüş ama o zmn bunu dinlemedim ve temizlemeyi unuttum kuzum geceleri günlerdir aglayarak uyanıodu bugun tahlılde idrarda da problem çıktı işte eger bebişinizde huzursuzluk yoksa pipisini temızleyıp bıraz su verın yeter bence ama bi sorun oldugunu düşünüosan idrar tahlili yaptırabılırsınız
11 tl ye ozelde yaptırdık ucuz zaten

çişini zor yapan bebeklere sünneti öneriyor doktorlar yeğenimde sünnet olduktan sonra düzelmişti...

hamilemisin yoksa doğumdan sonra mı akıntın var anlamadım....

Kızlar nolur yardım edin,akıntım biraz tuhaflaştı,eskisi gibi sapsarı degil,çok hafif bakırlaştı,ayırt edilemiyor sarı mı değil mi,panik yaptım baya,Neki bu acaba?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
sağol canım sizde yapabilirsiniz kendi yaptığın şeyi bebeğin beğenince insan daha mutlu oluyor mesela evde yoğurt yapıyorum yiyor hazır verince püskürtüyor seviniyorum bende...

cok basarili :thumbup:

kızlar biz eşim ve oğluşla oyun oynuyoruz çok hoş oluyor sizde deneyin eşim bebeğimizi uzanarak göbeğine yatırıyorr sonra ben sesleniyorum oğlum sesime doğru kendini bırakıyor çok hoşuna gidiyor ve kasları gelişiyor dönmekte zorlanan bebişlere de hareket olur...

Son düzenleme:
hamilemisin yoksa doğumdan sonra mı akıntın var anlamadım....

sağol canım sizde yapabilirsiniz kendi yaptığın şeyi bebeğin beğenince insan daha mutlu oluyor mesela evde yoğurt yapıyorum yiyor hazır verince püskürtüyor seviniyorum bende...

kızlar biz eşim ve oğluşla oyun oynuyoruz çok hoş oluyor sizde deneyin eşim bebeğimizi uzanarak göbeğine yatırıyorr sonra ben sesleniyorum oğlum sesime doğru kendini bırakıyor çok hoşuna gidiyor ve kasları gelişiyor dönmekte zorlanan bebişlere de hareket olur...

Hamileyim 9+3

Hamileyim 9+3

hanilelikte akıntı miktarında artış olur ama doktora gitmelisin normal akıntımı yoksa iltihap yada idrar yolu ile ilgili problem var mı baktırmalısın ben 9 ay boyunca akıntı ile uğraştım bazen açık sarı geldi bazen su gibi ama her seferinde tahlil yaptırdı doktorum ihmal etme....

Oğlumu sünnet ettirmek istiyorum. 5. ayına giriyor zamanlama nasıl. Birde sünnetini hastanede mi yoksa fenni sünnetçidemi yaptıralım

hanilelikte akıntı miktarında artış olur ama doktora gitmelisin normal akıntımı yoksa iltihap yada idrar yolu ile ilgili problem var mı baktırmalısın ben 9 ay boyunca akıntı ile uğraştım bazen açık sarı geldi bazen su gibi ama her seferinde tahlil yaptırdı doktorum ihmal etme....

Gittim geldim doktordan,bebeğim gayet iyi,progestan verdi,içerde kanama yok,rahim ağzın yumuşaksa kaslar olabilir kanama dedi,o kadar,sıkıntı yok dedi,ama çok korkuyorum ben

X