2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Ya kizlar ben oglumu iki dk birakip lavaboya bile zar zor gidiyorum haliyle yemek temizlik falan o aksam uykusuna gectikten sonraya kaliyor ve cok yoruluyorum. Acaba su salincaklardan alsam yemek falan yaparken yanimda durur mu? Aranizda alan ve memnun olan var mi

Ya kizlar ben oglumu iki dk birakip lavaboya bile zar zor gidiyorum haliyle yemek temizlik falan o aksam uykusuna gectikten sonraya kaliyor ve cok yoruluyorum. Acaba su salincaklardan alsam yemek falan yaparken yanimda durur mu? Aranizda alan ve memnun olan var mi

ben anakucagina yatiriyorum cnm oto koltugu olan. Ustune de oyuncaklar asiyorum bide muzik calan bi sey var onlarla oyalaniyo tavsiye ederim

Bebisler sanki kk ya girip yazdiklarimizi okumuslar:))
Bi anda ne bu degisim anlamadik aman iyide oldu
Benimki ana kucagi tarzi bisryde uyuyodu off diyoduk
Nasil hem besige hem odaya hemde sallamamaya alistircaz
Adam 3 gece once hepsini bi arada yapti seni seviyoruz oglummm:emir_bebek:

Ya ben delirecem ama benim oglum duzelmek yerine hergecen gun dahada beter oluyor nasil yaptiniz uykusu gelip iyce mayisana kadar bekliyosunuz ama saat kac oluyor...bide cok fazla uykusu gelince iyce delirmiyormu besiginde aglamiyormi

Ya ben delirecem ama benim oglum duzelmek yerine hergecen gun dahada beter oluyor nasil yaptiniz uykusu gelip iyce mayisana kadar bekliyosunuz ama saat kac oluyor...bide cok fazla uykusu gelince iyce delirmiyormu besiginde aglamiyormi

benimki memleketten donunce birden boyle oldu onceden zorla uyutuyodum simdi kendisi yan donuyo sessizlesiyo emzigi takinca bi sure sonra daliyo ama inan ben bi caba sarfetmedm kendilignden oldu insallah seninki de bi an once duzene girer cok yipraniyo insan

Canim oglumuzun uyku saatini bildigimiz icin
1 saat oncesinden tv nin sesini kisiyoruz onunla cok
Aktif bi sekilde oynamiyoruz saati gelmeye yakin basliyo zaten
Burnuni gozlerini kasimaya az daha bekluyoz los olan odasina
Geciyoz yatagina yatirip odasindaki koltukta oturuyorum
Hafif bir ninni soyluyom o arada beni gordugu icin tedirgin degil
Beslendiyse yataga gecince su biberonuyla suda veriyom
Iyice rahatliyor sonra popisi cevirip uyuyor sikma canini
Bizimkide bi anda oldu sole gelisti 4 gece once salliyoz salliyoz
Yokk bagiriyor ciglik cigliga aman be dedim biraktim ayagimdan poposunu
Cevirdi bi anda 2 sn.gecmedi gozleri kapandi meger sallaniyo diye
Agliyomus imkansiz diye dusunme dene bakalim sallamayinca uyuyomu
Poposuna hafifce vur

Poposuna hafifce vur

megerse sallanmayi sevmiyomus bu minikler bosuna koptu kolumuz bacagimiz ya da bu zamani beklemek gerekiyomus

benimki memleketten donunce birden boyle oldu onceden zorla uyutuyodum simdi kendisi yan donuyo sessizlesiyo emzigi takinca bi sure sonra daliyo ama inan ben bi caba sarfetmedm kendilignden oldu insallah seninki de bi an once duzene girer cok yipraniyo insan

Poposuna hafifce vur

Bugun oglen uykusunda deniycem kizlar ama cok agliycak nasil dayanicam bilmiyorum ne olur bana dua edin karnini doyurucam sakinlestircem besigine koyucam yaninda ona ninni soyliycem dimi hadi bakalim allahim ne olur yardim et mahvolmus bi haldeyim

Bugun oglen uykusunda deniycem kizlar ama cok agliycak nasil dayanicam bilmiyorum ne olur bana dua edin karnini doyurucam sakinlestircem besigine koyucam yaninda ona ninni soyliycem dimi hadi bakalim allahim ne olur yardim et mahvolmus bi haldeyim

Canim bence gece uykusunda denemeye basla gunduz cok
Bakiniyolar kendi kendine dalmasi zor olabilir ama
Dene belkide olur

Ben bu ara memleketteyken yatarak emziriyorum öğlenleri de uykusu olunca uyuyo emerken bide öyle dene canım

Ben bu ara memleketteyken yatarak emziriyorum öğlenleri de uykusu olunca uyuyo emerken bide öyle dene canım

Canim bebegim o kadar cabuk huy degistiriyoki...onu eskiteli cok oldu sonra ayagimda sallamaya alisti sonra tekrar memede uyumaya alisti son bir haftadirda sirf sakinlessin diye ayakta emziriyodum ancak oyle uyuyup kaliyodu cunku bir haftadir emerkende cildiriyodu neyse en son oyle yaptik bir hafta gitti...simdide kokten cozum ariyorum iste durun bakalim birazdan deneyecem allahim yar ve yardimcim olsun bebeklerinizin hatrina dua edin bana

çişini zor yapan bebeklere sünneti öneriyor doktorlar yeğenimde sünnet olduktan sonra düzelmişti...

Devlette cocuk cerrahına goturdum sünnet gereklı değil bi problemi yok ama cok ıstıosanız 10 kg olunca getırın gün verelim dedı 10 kg altındakı bebeklere yapmıolarmış mecbur ekım gıbı ozelde yaptırıcaz

ben anakucagina yatiriyorum cnm oto koltugu olan. Ustune de oyuncaklar asiyorum bide muzik calan bi sey var onlarla oyalaniyo tavsiye ederim

Benimkinin de var ana kucagi onune oyuncak falan da koyuyorum ama en fazla 5 dk duruyo sonra kafasini kaldirmaya debelenmeye basliyo yine almazsam da agliyo salincak belki ise yarar dedim ne bilim en azindan isimi gucumu hallederken dursaa yeter. Dun kahvaltiyi ayak ustu yaptim aksam yemegini 9 bucukta yiyebildim. Bu siralar gece de 1 bucuk 2 saatte bir kalkmaya basladi cani aciyomus gibi aglayarak. Acaba dis mi cikaracak. Salyasi da o kadar artti ki ustum basim sirilsiklam.

bayramda memlekete gittik geldik, düğüne gittik kızım 2 gündür kızım hasta ateşi var öksürüyor burnu akıyor of 2 gün evden çıktık perişanız .sabah doktora götürdüm doktor ilaç verdi ama içiremiyorum püskürtüyor, zorlayınca kusuyor şırıngayı da denedim ne yapabilirim bi fikir verin :126:

X