2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Hoşgeldin canım maşallah senin bebiş yardırgamıyo demekki bnmki başka evde en fazla 2 saat duruyo sonra başlıyo ağlamaya eve gelince pıt susuyor :)

hoşbulduk canım :KK16: benim bebiş bir gördüğü yeri ve kişiyi unutmuyor galiba canım bu bayram onu anladım :KK1: 3 hafta olmuştu kaynanamlara gitmeyeli, o evden hiçkimseyi yadırgamadı, eskiden gördüğümüz aileleri yadırgamadı, ama yeni gördüğü kişilerde hemen ağlıyordu kıyamam :KK1:

Bebisiniz memeyle konusuyor mu benim ki susmuyor devamli homurdaniyor. Bu arada herkese iyi bayramlar

teşekkür ederim yanıtladığın için, neyse ki gece bir sıkıntımız olmadı. umuyorum geçici bişeydi. bol bol emriyorum ben de susuz kalmaması için.

evet bol bol emzir ateşini kontrol et umarım daha da iyi olur...kızlar benim ğolan hiç harf çıkarmıyor aaa,ııııve eee başka bişey yok sizde durumlar nasıl...[/QUOTE]

kızlar benim bebişi susturabilene aşk olsun. sürekli konuşuyor maşallah :nazar: bide bav gav mam abu buf gibi sesler çıkarıyor. ben hiç emzik vermedim biraz da ona bağlıyorum erken ses çıkarmaya başladı 2 aylıktan beri böyle :KK53: reyyancım benim oğlan 28 şubat doğumlu, 3 aylıkken kucakta kafa atıyordu hala ama 4 aylıkta kesin bi şekilde tutmaya başladı. seninki de yavaş yavaş tutmaya başlamışsa sorun yok demekki canım minnakı ısır benim yerime :KK1:

Allahim bu cocuk kendi kendine uyumaya mi basladi hayal mi goruyorum :) bayram yaradi sanirim evimize geldk emzigi takinca uykusu geldignde uyudu

meneksee bence hayal görüyorsun canım :KK9: bi keresinde benim oğlana melodili şekilde anasının kuzusuna maşallah ı söyledim, 5 dk sürmedi uyudu ayy şok oldum , bundan 1 ay önceydi ve birdaha öyle birşey yaşamadım demekki hayalden ibaretmiş :KK9:

Bayram gezmeleri bitti evlere donus:)) Benim huysuz oglum bayram boyunca cok iyiydi gittigimiz yerlerde kimseyi yabancilamadi herkese gulucuk sacti uykusu geldiginde uyudu kuzucugum burnumdan getirmedi sagolsun. Kizlar sizinkiler nasil bilmiyorum ama sanki su 2-3 gundur oglum degisti bakislari hareketleri gulusleri sesleri uykulari hepsi daha da iyi ben konusurken sarki soylerken cok canli bakiyo taklit eder gibi dudaklarini oynatio bana oyunlar yapip sesler cikarip guluyo utaniyo falan canima sokasim geliyo valla cok tatli oldu bu bidiklar yaaww:)

merhaba kızlar, benim canım çok sıkkın. kızım ishal oldu sanırım. ek gıdaya geçmedik. bişey yemiyor yani. bugün önce iki kez normal kaka yaptı arka arkaya. sonra dışarı çıkmıştık. bi huysuzlandı, baktım bir daha yaptı. tatil için yurtdışına geldik bi de. metrodaydık. altını açtık yeşil su gibi yapmış. doktora mesaj yazdım hemen. 7-8 kez olursa hastaneye gidin dedi. sonra 1 saat önce filan yine yaptı aynı şekilde önce huzursuzlandı baya sanırım karnı ağrıdı. sonra yeşil su gibi yaptı. şimdi uyudu ama benim epey moralim bozuldu. sanırım üşüttü kızım. biraz serin hava ve ben ince giydirmiştim :KK14:
bebeği bu şekilde kaka yapmış olan var mı? varsa bir öneriniz var mı?

benim bebiş doğalı hep isal yeşil ve sümüksü ablası ama bizde süt alerjisi var ondan sizinki üşütmedense geçer Allahın izni ile ...

Bayram gezmeleri bitti evlere donus:)) Benim huysuz oglum bayram boyunca cok iyiydi gittigimiz yerlerde kimseyi yabancilamadi herkese gulucuk sacti uykusu geldiginde uyudu kuzucugum burnumdan getirmedi sagolsun. Kizlar sizinkiler nasil bilmiyorum ama sanki su 2-3 gundur oglum degisti bakislari hareketleri gulusleri sesleri uykulari hepsi daha da iyi ben konusurken sarki soylerken cok canli bakiyo taklit eder gibi dudaklarini oynatio bana oyunlar yapip sesler cikarip guluyo utaniyo falan canima sokasim geliyo valla cok tatli oldu bu bidiklar yaaww:)

Benimki de seninkinin tersi,öğlenleri zor uyuyor çabuk uyanıyor,sürekli bir mızmızlanma halinde ve bir kalkma çabası kafa hep yukarda bende gelicem der gibi:KK9: inşallah havalardandır ve çabuk geçer çünkü çok yorucu

Benimki de seninkinin tersi,öğlenleri zor uyuyor çabuk uyanıyor,sürekli bir mızmızlanma halinde ve bir kalkma çabası kafa hep yukarda bende gelicem der gibi:KK9: inşallah havalardandır ve çabuk geçer çünkü çok yorucu

Uyanikken benimki de yerde durmuyo kafayi kaldiriyo surekli ben de kucagima aliyorum yoksa mizmizlanir. Donme girisimi hala yok yaw bakalim ne zaman tesebbus edecek

Allahim bu cocuk kendi kendine uyumaya mi basladi hayal mi goruyorum :) bayram yaradi sanirim evimize geldk emzigi takinca uykusu geldignde uyudu

Masaallah diyelim meneksecim bizimkide 3 gecedir kendi
Kendine uyuyor:nazar:uykusu geldigini anladigimiz an
Besigine goturuyoz ortami los yapiyoz pit diye poposunu donup
Uyuyor iyice dalincada yuzustu yatiyor gunduzleri salliyodum
Bugun ilk defa gunduzde kendi kendine uyudu esimle dusunuyoduk
Oda yaptim ya ben odasina ve kendi kendine uyumaya nasil alisicak diye
Bianda hepsi ayni anda oldu odasinda tek basina kendi kendine uyuyor
Bu bize allahin bi lutfu :nazar:

benim bebiş doğalı hep isal yeşil ve sümüksü ablası ama bizde süt alerjisi var ondan sizinki üşütmedense geçer Allahın izni ile ...

sağol canım, geçti sanırım bir daha olmadı. süt alerjisinde de mi aynı oluyor? belki de yiyip içtiğim bişey dokundu o zaman. neyse ciddi bir hastalık olmasın da ufak tefek zaten ne kadar engellemeye çalışsak da olacak, böyle büyüyecekler, rahatladım ya artık bunu diyebiliyorum :KK1: ben de bebeğinin alerjisinin geçmesini dilerim :emir_bebek:

Maşallah kız bebişe azcık da biz bulaştırın :KK9:

Maşallah kız bebişe azcık da biz bulaştırın :KK9:

Iyi cano napalim bayramda ist deydik iste gezdik
Dolastik ilk gezmeye basladigimizda kotu basladida
Sonra alisti ilk gun bitirdik zaten buyukleri kalan 2 gunde
Kendimiz gezmelere gittik bi yaramazlik yok bu uyuma
Iside sole oldu uykusu geldigi an hic kacirmadan geciktirmeden
Besigine koyduk mudahaleye grrek kalmadan uyudu koca gece
Bi saga bi sola bi yuzustu donup uyuyor keyifler iyi sukur kizce napiyor

Iyi cano napalim bayramda ist deydik iste gezdik
Dolastik ilk gezmeye basladigimizda kotu basladida
Sonra alisti ilk gun bitirdik zaten buyukleri kalan 2 gunde
Kendimiz gezmelere gittik bi yaramazlik yok bu uyuma
Iside sole oldu uykusu geldigi an hic kacirmadan geciktirmeden
Besigine koyduk mudahaleye grrek kalmadan uyudu koca gece
Bi saga bi sola bi yuzustu donup uyuyor keyifler iyi sukur kizce napiyor

Benimki emmeden uyumuyo bacıı.napsın huysuzluğu üstünde işte düzelsin diye 8 gözle bekliyom :KK37: benimki de dönüyo zırt pırt.bide kalkıyo :emir_bebek:

Bugun hep kendi kendine uyudu canim sadece yanina yatip elini tuttum biraz da ninni soyledim o kadar. Zaten uykusu gelince yan veya yuzustu donmeye basliyo sakinlesiyo emzigi takiyorum kisa zaman icinde daliyo insallah hep boyle olur. Gozumuzaydin :)

Bugun hep kendi kendine uyudu canim sadece yanina yatip elini tuttum biraz da ninni soyledim o kadar. Zaten uykusu gelince yan veya yuzustu donmeye basliyo sakinlesiyo emzigi takiyorum kisa zaman icinde daliyo insallah hep boyle olur. Gozumuzaydin :)

Benimki de emzik almazdı hiç bu ara almaya başladı ama versem mi vermesem mi kararsızım alışırsa diye korkuyorum.sence napmalı?

Ayy sut alerjisi olunca boylemi oluyorki...bizde genelde yesil ve sumuksu yapiyoruz kakamizi ama doktorq sordum anne sutu alan bebeklerde olur dedi

Kızlar nolur yardım edin,akıntım biraz tuhaflaştı,eskisi gibi sapsarı degil,çok hafif bakırlaştı,ayırt edilemiyor sarı mı değil mi,panik yaptım baya,Neki bu acaba?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X