2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kizlar meyve suyu olarak ne veriosunuz birde meyve sikacagimi aldiniz neyle sikiosunuz mesela kirazin suyu veya seftalinin nasil

Benimki 3250 doğdu, 6700 bu ay benimde moralim bozuldu, anne sütü veriyodum artık mamayı daha çok vermeye başladım, ek gıdaya ben 5,5 aylık gibi geçmeyi düşünüyorum yanlışmıyım acaba

Kizlar benim oglus 2 gundur kayisi yiyo ve bitince agliyor
Bayildi kayisi puresine yarinsa vercem sali kabak verxem
Bi meyce bi sebze olarak herseyi tattircam bu arada
Meyvebun suyunu veren arkadaslar niye pure yapniyosunuz
Sonra zorlanabiliesiniz puturlu yedirmekte benim oglus
Ilk gun havucu puturlu yerken garibsedi ben karsisinda
Cigneme hareketi yaptim aynisi yaparak yedi simdi masallah
Yogun puturluyu agzibda evirip cevirip yutuyor

Benimki 3250 doğdu, 6700 bu ay benimde moralim bozuldu, anne sütü veriyodum artık mamayı daha çok vermeye başladım, ek gıdaya ben 5,5 aylık gibi geçmeyi düşünüyorum yanlışmıyım acaba

Cocuk doktorunuz size sunu yapin bunu yapib diye
Solemiyomu yanlis anlamayin merakimdan soruyom bazi arkadlar
Ben ek gida tattirmayi dusunmuyom yada ben veriyom simdiden falan
Yaziyolarda

Kizlar meyve suyu olarak ne veriosunuz birde meyve sikacagimi aldiniz neyle sikiosunuz mesela kirazin suyu veya seftalinin nasil

Canim meyveyi cam rendede rendeleyip bazen oyle yediriyorum. Bazende rendeleyip suzgecten gecirip sadece suyunu veriyorum. Seftali uzum kiraz elma veriyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar ben oglusuma bugun yogurt verdim bir cay kasigi kadar sizCe ne kadar vermelyim bide gecenlerde kayisi tattiriyim dedim tum bir kayisiyi yediremedim korktum henuz alisik olmadigi icin yarisindan bile az tattirdim siz ne kadar veriyosunuz

Kizlar ben oglusuma bugun yogurt verdim bir cay kasigi kadar sizCe ne kadar vermelyim bide gecenlerde kayisi tattiriyim dedim tum bir kayisiyi yediremedim korktum henuz alisik olmadigi icin yarisindan bile az tattirdim siz ne kadar veriyosunuz

Canim havuctan sonra 2 gundur kayisi rendesi yediriyorum
Dun kucuk 2 kayisi yedi bugun 3 yarin 4 kayisi yedirrcem
Dr.1 gun 3-4 kasik 2 .gun 4-8 kasik 3.gun 8-10 kasik yazdi
Sali gunude kabak haslayip yedircem gene 3 gun.bi sebze bi meyve
Olarak duzenledim ki bugun dikkat ettik meyveyi supurdu
Surekli arka arkaya hep meyve versem sebzeyi yediremicem

Gece gece oturdum bi defter buldum tarif icin
int.daha sonralari icin muhallebi.corba.ev yapimi
Biskuvi(cicibebe yerine) tarifleri yaziyorumbide organik
Urunler satan bi site kesfettim tereyag.pirinc unu.bugday unu
Hepsi orgsnik 6 ay gelsedr doktursem minigim icin

Kızlar bu gece bebeğim koltukta düştü annemlere geldiğim için yatağı yok bende reflü yatağını getirdim tekli koltuk üzerine koyup orada yatıriyordum önüne yastık bile koymuştum gece 3 gibi galiba kakasi varmış ikina ikina aşağı düşmüş 35 cm falan yüksekten sese uyandım Allah kimseye yaşamasin öldüm geceden beri bi sıkıntı yok ama o hali gözümün önünden gitmiyo

Cocuk doktorunuz size sunu yapin bunu yapib diye
Solemiyomu yanlis anlamayin merakimdan soruyom bazi arkadlar
Ben ek gida tattirmayi dusunmuyom yada ben veriyom simdiden falan
Yaziyolarda

Dr um gerekli bilgiyi veriyor. Ama burdada fikir alış verişin de bulunmak faydalı oluyor. Öğrendiklerimi Dr la paylaşıyorum zaten

Canim cok gecmis olsun ya ay allahim korusun tum bebisleri sennne kadar dikkatli olursan ol iste olacagi varsa oluyor neyse rabbim daha kotusunden korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…