2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
aynen bizimki de an fazla 2 saat uyuyor gündüz diğer vaktinde kucak dışında herşeyden sıkılıyor. evimi hiç sorma kabuklu ceviz yenmez :KK9:

Benomki de oyle.gunduz 2 saatlik tek uykusu var,gece 11 de yatip sabah en gec 7 de kalliyor,ayrica gece 2 saatte bir memede

Ins uykulari duzene girer.Rabbim saglik sihhat versinde napalim bi sure katlancaz artik.

Ins uykulari duzene girer.Rabbim saglik sihhat versinde napalim bi sure katlancaz artik.

Ben 1 haftadır İstanbulda annemin yanındayım, bebeğime uyku geldi vallahi. Ankara'nın havasından sonra burası nemli geldi ilk gün çok huysuzdu ama sonra alıştı. Sabah öğle arası 1-2 saat uyuyor, öğleden sonra 1-2 saat uyuyor. Şaşırdım bende. Bugün dönüyoruz eve bakalım aynı düzen devam edecek mi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

amanin kızlar yanıyoruz bu ne sıcaktır Ya Rabbim yapış yapış oldum resmen ..kışın dedimki yaz gelsinde şu çocukla gezeyim şimdi aşırı sıcaklardan evden çıkamıyorum bbeğimde sıcaktan çok huzursuzlanıyo,biraz serinlese keşke havalar

Kızlar bebeğim 4 aylık oldu yaklaşık 10 gündür inanılmaz gaz ağrıları başladı karnını ileri itip ağlıyo gece uykusu kalmadı tam uyuyo tekrar uyanıyo benim bildiğim 3-4 ayda geçer diyolardı bizimki yeni başladı. Masajla falan gazı çıkıyo alttan biraz mutlu bir saat sonra tekrar başlıyo.. Sizinkilerde durum nasıl? Gaz problemi devam eden varmı bide karnını ileri doğru itiyor mu?

Kızlar bebeğim 4 aylık oldu yaklaşık 10 gündür inanılmaz gaz ağrıları başladı karnını ileri itip ağlıyo gece uykusu kalmadı tam uyuyo tekrar uyanıyo benim bildiğim 3-4 ayda geçer diyolardı bizimki yeni başladı. Masajla falan gazı çıkıyo alttan biraz mutlu bir saat sonra tekrar başlıyo.. Sizinkilerde durum nasıl? Gaz problemi devam eden varmı bide karnını ileri doğru itiyor mu?

Bizm hala devam ediyo.bazen okadar cok oluyoki acile gidiyoruz.gazini aliyolar

birazcik dinlenirim diye memlekete geldim ama daha ilk gunden oyle tutmayin boyle tutmayin eline salatalik tutusturmuslar yapmayin demekten stres oldum bu 2 hafta zor gececek belli ne meraklilar biseyler yedirmeye ben daha sadece anne sutu veriyorum bi karismayin allahim sinir oldum :KK43: :mad:

Canim valla bizdede gaz ssorunu hala bitmis degil ikinicam diye uykudan uyaniyor bazen cogu zaman kakalarini bile masajla yapiyoruz

bende aynı vaziyetteyim gece yerine koyuyorum yarım saat geçmeden hoop vızıldıyo.gözlerimin altı hep koyu uykusuzluktan düzelir diye ümit ediyoru napim:44:

birazcik dinlenirim diye memlekete geldim ama daha ilk gunden oyle tutmayin boyle tutmayin eline salatalik tutusturmuslar yapmayin demekten stres oldum bu 2 hafta zor gececek belli ne meraklilar biseyler yedirmeye ben daha sadece anne sutu veriyorum bi karismayin allahim sinir oldum :KK43: :mad:

ayy o ağıza birşeyler vermeyi hiç sorma Allahım sinir küpü oluyorum, kaynanam her seferinde çocuğun ağzına toz şeker döküyor bide ailece gülüyorlar ne güzel yalanıyor diye. birşey de diyemiyorum eşime söylüyorum söyle annene vermesin diyorum o da kalp kırmaya değmez diyor, kendi annem olsaydı şimdiye kadar çoktan söuylemiştim hatta kalbini bile kırmıştım çocuğum patlıcan değil can sonuçta :KK15: son gidişimizde hani tofita elegan gibi sakızlı şekerler varya ondan verdi bi sinirlendin ne yapıyorsun anne çocuk onu nasıl yesin dedim çıkardım ağzından. birşey olmaz yer diyor !! bizim bile ağzımıza yapışıyor o şekerler yerken ya boğazına kaçsa yapışsa Allah korusun :KK47:

ayy o ağıza birşeyler vermeyi hiç sorma Allahım sinir küpü oluyorum, kaynanam her seferinde çocuğun ağzına toz şeker döküyor bide ailece gülüyorlar ne güzel yalanıyor diye. birşey de diyemiyorum eşime söylüyorum söyle annene vermesin diyorum o da kalp kırmaya değmez diyor, kendi annem olsaydı şimdiye kadar çoktan söuylemiştim hatta kalbini bile kırmıştım çocuğum patlıcan değil can sonuçta :KK15: son gidişimizde hani tofita elegan gibi sakızlı şekerler varya ondan verdi bi sinirlendin ne yapıyorsun anne çocuk onu nasıl yesin dedim çıkardım ağzından. birşey olmaz yer diyor !! bizim bile ağzımıza yapışıyor o şekerler yerken ya boğazına kaçsa yapışsa Allah korusun :KK47:

valla senin yazını okurken ben kızdım kaynanana Allah kolaylık versin bence kalp kırmak değil uyarmak yapacağın şey o yüzden konuşmalısın 3 4 aylık bebeğe öle şeker verilir mi ki bizim için bile şeker yeterince zararlıyken bu bebeklere nasldır bi düşünsünler...:KK36::KK52:

bizim canimizsa onlarin da cani nasil bu kadar dusencesiz olabilirler ya yapissa cocugun bogazina. Ben soyluyorum ya yapmayin etmeyin diye alinan alinsin umrumda degil. bi sorsalar once cocuk benim cocugum bi duzen oturtuyosun iyi kotu memlekete geldik mi hersey altust oluyo sagolsunlar evimde kafam rahat hic degilse pisman oluyorum geldgme :KK43:

Ya kizlar ek gida ya baslayanlar.nasil veriosunuz ne veriosunuz periodik olarak yazarsanz sewinirim

Ya kizlar ek gida ya baslayanlar.nasil veriosunuz ne veriosunuz periodik olarak yazarsanz sewinirim

Bunu bnde merak ediyorum. Sutum azalmaya basladi mama vermee calisiyorum istemiyor onuda ne verebilirim kizlar yardim edinnn. Birde 3250 dogdu su an7200 kilosu nasil sizce. Saglik ocaginda ebe idare eder dedi moralimi bozdu

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bunu bnde merak ediyorum. Sutum azalmaya basladi mama vermee calisiyorum istemiyor onuda ne verebilirim kizlar yardim edinnn. Birde 3250 dogdu su an7200 kilosu nasil sizce. Saglik ocaginda ebe idare eder dedi moralimi bozdu

Maşallah yavruna canım daha ne olacakmıs sen bakma o ebeye 4 ayda 4 kilo almıs kuzu benimki 7 yi göremedi henüz dr gayet iyi dedi geçen gün kontrolde. Biberon alıyormu kaşıkla mı veriyorsun mamayı

Maşallah yavruna canım daha ne olacakmıs sen bakma o ebeye 4 ayda 4 kilo almıs kuzu benimki 7 yi göremedi henüz dr gayet iyi dedi geçen gün kontrolde. Biberon alıyormu kaşıkla mı veriyorsun mamayı

Biberonla su, meyve suyu falan iciyor ama mama icmiyor. Kasikla denedim yine almiyor. Kasikla su, meyve puresi denedim onu aliyor. Mamayi hic bi sekilde yediremiyorum anlicagin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X