2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Elagam senin bebiş kaç kilo şuan.benim kızımla benziyor da durumlar biraz

Son düzenleme:
Kizlar ari mama die bisi var duyan warmi nasil eskidenn bu mamayi kullanirlarmis bilgisi olan warsa cvplarinzi bekliyorum

HATCE1 canim dojtor mamayi keci sutuyle yap demis ya bu mama normal verdigimiz mama mi yoksa pirinc unuyla mi

Arkadaşlar ltfn acil cevap verin bugun aşı olduk ve demir damlasına başladık sabahdan beri durmuyo ne yapyım bi teyzesi bi annem maf olmş durumdyım suan böle olan oldumu

Kizlar rotavirusunu konusmussunuz bizim doktorumuz 5. Ayda onermisti ishallik durum yok normal bir veya en fazla iki defa kaka yapiyor ama normalde pek kusmazdi sık kusmaya basladi korkuyorum bi hafta once gittik daha doktora.. Sizde nasil basladi

Ben motorolanınkini kullanıyorum.ses verişi iyi bas konuş özelliği de,müzik özelliği de var. Fena değil yani.sanki şarjı çok gitmiyo gibi geldi bana ama öteki markaları da bilmek lazım belki hepsi aynıdır.ama ben kameralı olmasını daha çok isterdim bebek yanımda yokken kafam onda kalıyor çünkü zırt pırt bakmaya gidiyorum.eğer durumun uygunsa öyle almak daha iyi bence

Haklisin cnm kamerali cok daha iyi olur ama maalesef fiystlari cok yuksek. Motorolayi da bir inceliyim o halde. Cok saol

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım​
HATCE1 canim dojtor mamayi keci sutuyle yap demis ya bu mama normal verdigimiz mama mi yoksa pirinc unuyla mi

Canım pirinç unu gibi unlu şeylerle yapacağımız mamaları dedi yoksa normal mamaları yine kaynamış soğumuş suyla yapıyoruz

Arkadaşlar ltfn acil cevap verin bugun aşı olduk ve demir damlasına başladık sabahdan beri durmuyo ne yapyım bi teyzesi bi annem maf olmş durumdyım suan böle olan oldumu

Canım bugün bizde aşı olduk ve Demir ilâcına başladık biraz benimkide huzursuz oldu ama çok değil paranoks s fitil yarım koydum mışıl mışıl uyuyor şimdi

Kizlar ari mama die bisi var duyan warmi nasil eskidenn bu mamayi kullanirlarmis bilgisi olan warsa cvplarinzi bekliyorum

Benim doktorum önerdi bugün kızımdada kullandım içinde pirinç unu yular unu gibi bi takım unlar var sulandırılmış sütle pişirip veriyodum gayette besleyici çok severek yiyordu kızım bundada kullancaz bide hero baybi önerdi ona bi bakcam yarın markete gidip

Kizlar rotavirusunu konusmussunuz bizim doktorumuz 5. Ayda onermisti ishallik durum yok normal bir veya en fazla iki defa kaka yapiyor ama normalde pek kusmazdi sık kusmaya basladi korkuyorum bi hafta once gittik daha doktora.. Sizde nasil basladi

Canım rotavirüste kusmaya karın ağrısı ve ateş eşlik eder yalnızca kusuyorsa üşürmüş olabilir reflü olabilir bebişinin ateşi yoksa rota değildir panik yapma bide ishal olmadı lazım su gibi yeşil yeşil rota böyle bişey ishal,kusma,ateş bu üçü olcak

Canım bugün bizde aşı olduk ve Demir ilâcına başladık biraz benimkide huzursuz oldu ama çok değil paranoks s fitil yarım koydum mışıl mışıl uyuyor şimdi

Bizde olduk bugun asi ayni sekilde fitil attim
Demire 5.ayda baslicskmisiz simdi uyuyoda
Yaa kizlar ben cok pipirikliyim atesi ciksa uyanirmi
Uykusundan ..ya benim bu pipirikloligim ne olcakya
Inanirmisiniz yenidogdugunda 48 saat uyumadim
Tikanirda duymam diye baktim bole grcmicek omur
Kendimi telkn ederek yendim

3 yumurta,1 su brd. Un,1 su brd. Şeker,1 su brd. Irmik,1 su brd. Yoğurt, 1 paket kabartma tozu,vanilya. Şerbeti için; 3 brd. Su,3 brd.şeker. 170 derecede pişiriyorsun. Şerbet soğukken keke döküyosun. Afiyet olsun yaparsan.beni de hatırla yerken :KK9:

cnm inşallah görürsün de cevap yazarsın acil, hangisi soğuk olacak anlamadım kek mi şerbet mi?? bide sıvı yağ yokmu içinde?

Son düzenleme:
Baloncuk tabirineeee koptummm ayy.cok komikk

:)) çok güldüm ya Allah iyiliğini versin 😄

Ayy allah seni derya ne guldumm saskin:KK1:
Valla benimde assagi kalir yanim yok
Daracik bel ve gobek okadar sisip sivrildiki
Catlamamam muzice olurduu genede seviyotum onlari
Oglumdan hatira:KK49:

:KK1::KK1: valla oğluşumdan hatıra onlar bana hiç de geçsinler istemiyorum bikini giymesem de olur zaten kapalıyım :KK9: :21:

Rezene çayını kendin mi kaynatıyorsun? Nasıl yapıyon ki bacı ölçüsü falan.Ben hipp'inkini kullanıyorum arada.zaten hergün anne çayını içiyorum da bu tek göğüs olayını anlayamadım :KK53:

yok kız humananın kimyonlu rezenesini içiyorum. ama aktardakiler daha etkili oluyormuş hemde doğal. o değil de bi an önce nete geleydin iyiydi :KK1:

X