2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
evet canım sadece anne sütü veriyorum ama 4 ay 1 haftalığız, dün meyveleri tattırmaya başladım şeftaliyle yarın 3. gün olacak. sırayla deneyecem bakalım 5 ayda da ek besinlere yani çorbaya falan başlayacam.sen?

Bende anne sütü ama 3 gündür bir göğsümde süt azalması oldu fark ediyorum bebeğimden,sende de öyle bir şey var mı dicektim. Canım sıkılmaya başladı:KK43: niye öyle oldu anlamadım ya :18:

Malt hapı kullanan arkadaş vardı faydasını gördü mü acaba?
ben kullanıyorum, evet bende işe yaradı. ama şimdi tatile geldik ve hapı evde unutmuşum :KK43: 1 hafta kullanamıycam. solgar'ın brewer's yeast adlı hapı. doktor günde 4 tane dedi. 8 taneye kadar alınabiliyormuş. içeceğinden daha iyi bence en azından yutuyorsun gidiyo :)

Kizlar dokulmekten bir tutam sacim kaldi:18:
Surekli topluyorum oglusun agzina girmesin diye
Acaba ondan mi diyorum kiriyorum saclarimi..
Saci kisa olup toplamadigi halde dokulen varmi

canım kızımın doğumundan 2. aya kadar saçım popoma geliyordu o kadar uzundu. sonra bunaldım şimdi kulak hizamda. toplayamıyorum yani ve o kadar hava almasına rağmen inanılmaz dökülüyor :KK43: her yerde kısa kısa saçlarım var. özellikle banyo sonrası resmen tutam tutam dökülüyor kestirmesem en azından toplardım. bence toplamaya devam et çünkü dökülmesi hormonal.

kızlar çok lu alıntı yapmayı bilmiyorum sırasıyla şöyle deyim..öncelikle şu 2 güne kadar anne sütü veriyodum bu ay hiç büyümeyince mama başladım ama süt alerjisi olduğundan doktorun verdiğimamadan midesi bulandı..sonra tahlillerde rota da çıkmadı dünkü 4 saatlik serumdan sonra ateşi biraz düştü şükür 37 ile 36.5 arası işte nebilim hepiniz iyi dilekleri için çok teşekkürler..

bu arada kızlar ben bebişe elmanın suyunu verdim beğindi gibi ama cam rendeden püre gibi mi vermeliyim sizler nasıl yapıyonuz...?

Neeee seftali ice ishal yapar canım

yok canım şeftali ishal değil kabızlık yapıyor. hatta sezeryan sonrasında falan muz şeftali ve pirinci kes bol bol kayısı ye deniliyor. ama zaten 1 çay kaşığından bile az veriyorum yani öyle kabızlık yapacak kadar değil. sadece alerji testi benimki

Bende anne sütü ama 3 gündür bir göğsümde süt azalması oldu fark ediyorum bebeğimden,sende de öyle bir şey var mı dicektim. Canım sıkılmaya başladı:KK43: niye öyle oldu anlamadım ya :18:

bende tek değil de dönem dönem her iki göğsümde de azalma farkediyorum ve hemen rezene çayımı günde iki bardak içiyorum canım, su miktarımıda artırıyorum. sonra birkaç güne kendini toparlıyor sütüm. ama tek taraflı neden olur ki :44: süt kanalında tıkanma olsa ağrı yapar. bende bi kere tıkanmıştı süt kanalım ağrı ve şişlik yapmıştı

ablaları bizim böcük sırt üstünden yüz üstüne dönüş yapabiliyor şu anda sizlerinki ne alemde...?

kızlar çok lu alıntı yapmayı bilmiyorum sırasıyla şöyle deyim..öncelikle şu 2 güne kadar anne sütü veriyodum bu ay hiç büyümeyince mama başladım ama süt alerjisi olduğundan doktorun verdiğimamadan midesi bulandı..sonra tahlillerde rota da çıkmadı dünkü 4 saatlik serumdan sonra ateşi biraz düştü şükür 37 ile 36.5 arası işte nebilim hepiniz iyi dilekleri için çok teşekkürler..

bu arada kızlar ben bebişe elmanın suyunu verdim beğindi gibi ama cam rendeden püre gibi mi vermeliyim sizler nasıl yapıyonuz...?

Ohh canim sukur iyi olmus bebisin
Suyunuda verde bence hafif pasosunuda
Yesin ki sonra puturluye alistirmada zorlanabilirsin
Bizde yarin basliyoz alerji testine dr.once sebzeyle basla
Sebze.meyve olarak devam et dedi su istedigim kadar
Verebilirsin dedi yedirebilecegimiz sebze meyveler sunlar:
Havuc.kabak.patates.enginar.brokoli.kereviz.yesil fasulye.bezelye.yogurt
Elma.seftali.kayisi.kavun.karpuz.armut.kiraz.muz(kabizlik)
Meyveler cam rende sebzelerde haslanip catalla ezilip
Z.yag gezdirip uzerine sulu pure haline getirip vericez

Merhaba sevgili anneler,
Aranizda bebek telsizi kullanan var mi?
Kullaniyorsaniz hangi marka ve memnun musunuz?
Simdiden tsk.ler 😘

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ohh canim sukur iyi olmus bebisin
Suyunuda verde bence hafif pasosunuda
Yesin ki sonra puturluye alistirmada zorlanabilirsin
Bizde yarin basliyoz alerji testine dr.once sebzeyle basla
Sebze.meyve olarak devam et dedi su istedigim kadar
Verebilirsin dedi yedirebilecegimiz sebze meyveler sunlar:
Havuc.kabak.patates.enginar.brokoli.kereviz.yesil fasulye.bezelye.yogurt
Elma.seftali.kayisi.kavun.karpuz.armut.kiraz.muz(kabizlik)
Meyveler cam rende sebzelerde haslanip catalla ezilip
Z.yag gezdirip uzerine sulu pure haline getirip vericez

iyi bakalım inşallah iştahla yerler ya...bize sadece elma şeftali ver dedi yoğurt yasak çorbalarada önümüzdeki ay başlıcaz inşallah dedi:KK1:

kızlar bana bildirim gelmiyor yaa neredeyse 1 ay oldu 165 bildirimim vardı hala aynı . sizlere geliyor mu?

bende tek değil de dönem dönem her iki göğsümde de azalma farkediyorum ve hemen rezene çayımı günde iki bardak içiyorum canım, su miktarımıda artırıyorum. sonra birkaç güne kendini toparlıyor sütüm. ama tek taraflı neden olur ki :44: süt kanalında tıkanma olsa ağrı yapar. bende bi kere tıkanmıştı süt kanalım ağrı ve şişlik yapmıştı

Rezene çayını kendin mi kaynatıyorsun? Nasıl yapıyon ki bacı ölçüsü falan.Ben hipp'inkini kullanıyorum arada.zaten hergün anne çayını içiyorum da bu tek göğüs olayını anlayamadım :KK53:

X