2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Ben doğumdan sonra fitille krem kullandım hafifletti ama tamamen geçen bir şey olduğunu pek sanmıyorum.önceden de vardı çünkü.

hemeroid sorunu hamileliğim in 8. ayında bende de çıktı ve hala devam ediyor çözümü bilen varsa paylaşsın valla

Canım bende var wc gitmedn önce zeytinyağ sürüyorum çok acıdıgı zamanda buz artında sıcak suya oturuyorum oglumun pişik kremini sürüp rahatlıyorum çok ilerledigi zmnda patlıcan sapını kaynadım içtim simdi yok oldu

En kolayı çoraplı olan herhalde :)

Ben spiral taktirdim cnm

kızlar demekki tek değilim. ilknur dedğin gibi evi temizlemek bile içimden gelmiyor artık. normalde eskiden gözlerim dolsa bile başımdan ayrılmazdı ben hatalı olsam bile özür dilerdi saatlerce uğraşırdı ağlarsam susayım diye, geçen gün ağlamak ne kelime gerçekten bildiğiniz krize girdim yarım saat gelmedi yanıma öteki odada duymasına rağmen. o öyle yapınca susamıyorum işte alttan alınacak birşey yok o bağırıyor ben bağırıyorum. gerçekten çok zor günler geçiriyoruz bende eve tıkalı kala kala iyice bunaldım attığı adıma alınır oldum. en azından hatalarının farkında düzelecek diyor çocuk biraz daha büyüsün bu günler de geçecek diyor inşallah yaraların izi kalmadan geçer..

tabi canim soylersen cok guzel olur. cok guzelmis bunlar ya keceyle de yapilanlar var sanirim

Kizlar bence evlilikleri çocuk öncesi ve çocuk sonrasi diye ikiye ayirmak gerekiyor. Hepimiz benzer sorunlar yasiyoruz. Daha 2 gun once bizim 3. Evlilk yildonumumuzdu esim sagolsun bana oyle sozler soyledi ki gunumu zehir etti saatlerce agladim ogluma baktikca daha da agladim 😢 ama sonra duzeldi hersey unuttuk . Bu 3,5 ayda o kadar sorun yasadikki ilk defa bosanmayi dusundum oglumla bi hayat bana yeter dedim. Ama ortada sorun yok birbirimizi seviyoruz sadece cocuklu hayata alisamamaktan kaynaklanan problemler var. Bazen bi es oldugumu dusununce midem bulaniyo ben sadece anne olmak sadece annelik gorevlerimi yapmak istiyorum. Belki hepimiz ayni seyi hissediyoruz sadece ANNE olmak istiyoruz ...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:

valla aynı beni anlatmışsın canım. dediğin gibi ortada sorun yok eşim de aynısını söylüyor bizim bi sorunumuz yok çocuktan kaynaklanıyor ama geçecek sabret diyor inşallah geçer

Benim kesin çözüm tüplerini bağlattım

Benim kesin çözüm tüplerini bağlattım

ben daha kolay yöntemleri tercih ederim zaten 2. çocuğu istiyorum tek çocuk olmasın bir kardeşi olsun birbirlerine destek olurlar çoğu şeyi kardeşle paylaşmak daha kolaydır diye düşünüyorum ondan dolayı bağlatmayı pek düşünmedim ilaç desem emzirirken kullanılır mı pek sanmıyorum ben kullananınız var mı bilmem ama tek çözüm kondom sanırım

Kizlar sabahtan beri oglum bir saat bile uyumadi ne yaptiysam uyumadi oyle bagira bagira aglamiyoda niye uyumuyor bu cocuk

canım bebişler artık büyüdü, sıkıntısı olsa yeri göğü inletir. sen düzgünce uyut, üstünü örtme ki ağzını filan bezle tıkamasın, yanına yastık, oyuncak hiçbişi koyma.. git kocanın yanına.. ağlarsa duyarsınız.. ağlamazsa

ay Allahım çok güldüm yazının sonuna gece gece

Kizlar sabahtan beri oglum bir saat bile uyumadi ne yaptiysam uyumadi oyle bagira bagira aglamiyoda niye uyumuyor bu cocuk

Bizde de bugün aynı problem var. Sabah 7 den beri toplamda 1 saat uyumamıştır. Şimdi uyutup yatağa koydum bakalım uyuyacak mı?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…