2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

Canım benim zaten üç çoçuğum var

elacım merhaba sınavın nasıl geçti? bebişle de hazırlanmak zor olmuştur Allah yardımcın olsun..

Kizlar biz de 4 aylik oldu,bebisim 550 gr almis,doktor sinirda dedi,bi dahaki aya bakcak gene bu civarda ise ek gidaya baslatacak.ama bence bu aylarda kilo aliminin azalmasi normal,ilk oglumda bu sekilde almis 4.ayda ve ilk 6 ay sadece anne suty vermistim

benimki de 600 gr aldı canım daha baslamadim tattırmaya nasılsa geceriz ek gidaya anne sütü alabildiği kadar alsın

Kizlar aranizda mom's green urunlerini kullanan var mi varsa memnun mu. Ya da bunun disinda evde hangi bitkisel temizleyicileri kullaniyorsunuz?

Doktoruna sorup da bebişine güneş kremi kullanan var mı? Bugün kendime eczaneden güneş kremi alırken eczacı bebeğime alıyorum sandı.bende kendime alıyorum 6 aydan önce bebeklere kullanılmıyormuş dedim o da olur mu ilk aydan beri kullanılıyor dedi.bende doktorumuza sormadan almadım.bilgisi olan var mı ?

Kizlar aranizda mom's green urunlerini kullanan var mi varsa memnun mu. Ya da bunun disinda evde hangi bitkisel temizleyicileri kullaniyorsunuz?

Ben bi ara frosch kullanmıştım elde bulaşık deterjanından ellerim hassas diye pek farkını görmedim.yine tahriş ediyordu ve çok köpürmüyo bol döksen de.

Son düzenleme:

bana dr. biodermanin güneş kremini tavsiye etti ama almadım henüz çünkü güneş kremlerinde katkı maddeleri fazla oluyormuş arastirmadan almak istemedim

Bebekler icin mineralli krem kullanmak gerekiyormus ama kac aydan itibaren bilmiyorum

bana dr. biodermanin güneş kremini tavsiye etti ama almadım henüz çünkü güneş kremlerinde katkı maddeleri fazla oluyormuş arastirmadan almak istemedim

Ben hamileliğimde bella b ' nin çatlak kremini kullanmıştım organik doktorum tavsiye etmişti memnun kaldım.bugün de güneş kremini aldım kendime.eğer Dr. Kullanabilirsin bebeğe derse ona da spreyi var ondan almayı düşünüyorum kullanımı rahat olduğu için. Ürünleri organik.anne bebek için ürünleri var. Alacaksan araştır istersen bu markayı.hatta ben sebamedin şampuanını kullanıyordum bebeğime eczacı onda paraben var dedi. Şampuan da ondan almayı düşünüyorum

sagol canim bi arastirayim

ben doktoruma sordum, ilk 6 ay bişey sürmeyin, dedi.

Kizlar dokulmekten bir tutam sacim kaldi:18:
Surekli topluyorum oglusun agzina girmesin diye
Acaba ondan mi diyorum kiriyorum saclarimi..
Saci kisa olup toplamadigi halde dokulen varmi

Kizlar aranizda buharli yer temizleyeci kullanan
Varmi malum bi sure sonra emeklemeye
Baslicsklak fkr steam pocket mob almayi dusunuyom
Hijyen olsun diye kullanan varmi

benim kisa toplamiyorum acaip dokuluyo gercekten korkuyorum. demir hapina da basladm ins ise yarar da dokulmesi azalir. Mutfaktan falan sac topluyorum biktim artik

benim kisa toplamiyorum acaip dokuluyo gercekten korkuyorum. demir hapina da basladm ins ise yarar da dokulmesi azalir. Mutfaktan falan sac topluyorum biktim artik

Bende kısa kestirdim ama dökülme aynen devam. Tutam tutam dökülüyor.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim benim dr 6 aydan once gunes kremi kullanma demisti

Ben kisa kestirmistim toplamiyorum ve benim dw dokuluyor,yerler hwp benim sacim

baloncuk bire bir aynı şeyleri yaşıyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…