2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kizlar bugun cocuk felci asisi sonmus yaptirdik biz de. Oglum 1 hafta sonra 3 ayini doldurucak bugun gitmisken saglik ocaginda olcumlarini de yaptilar 7200 gr 64 cm masallah bebegime:) bisey sorucam sizlere oglumun emme sureleri gunduz cok kisa 7 dk falan memeyi tam bosaltmiyor sanirim bu sefer de goguslerim hic tam dolmuyor diyorum ki emdikten sonra o gogsu makineyle bosaltsam sonra napicam sutu biberonla vermek istemiyorum buzdolabinda bekletip kasikla mi versem sonra onu nasil isiticam bi fikir verin bana..

Isıtma benmari usulü oluyor anne sütünü direkt ateşte olmuyor.dondurucuya koy ek gıdaya geçince yoğurt yaparsın.bazı tariflerde gördüm ben.muhallebi falan da yapılıyor

canım çok şükür sonuçlarımız normal çıktı.sadece kansızlık çıktı kansızlık da bebeğin motor gelişimlerini geciktirimiş kan ilacına basladık bir de arka bıngıldak tam kapanmadığı için d viti 6 damlaya cıkarmamı söyledi.

ca
Canım hiç korkma bişey olmaz çok iyi yaptın biz hastaneden çıkarken lidokain şırıngaya çektirdik çok ağlayınca o bölgeye sıktık iki günde iyileştı bu arada 100 günlük bebişim atmış günlükken oldu

İstanbul arkadaşım gel seninle çay içelim bende aynı durumdayım ben de çok sıkıntı yaşadım aynı konudan kafayı yedim ama napcam Ekim'den geleni yaptım oğlan emmiyor bunu kafaya takarken bebişim hastalandı bir haftadır hastanedeyiz helal olduk eve geldik bi daha demicem kendime söz verdim herşey nasip annelik çok uzun bi yolculuk iş anne sütü ile bitmiyor daha önimüzde ne günler var fedakarlık yapmamız gereken

çok geçmiş olsun.allah acil sifalar versin.evet saglıkları herseyden önemli.ek gıdaya geçince saglıklı dogal seylerle bebegimizi beslediğimizde toparlarız,inş diye düşünüyorum.çay sohbet güzel olurdu

Canım çok sagol,evet kızım elektrikli makineden daha iyi çekiyordu.elmde değil bakıyordum ister istemez stres yapıyoro da

Benimki doğduğundan beri hep öyle.bende bazen canım sıkılıyor bişemi var diye...özlüyorum onu....ama gelişimi güzel. ?..Allah dağına göre kar veriyo sanırım...2 abisi var 7ve 5 yaşında onların ihtiyaçlarını yapamazfuım uyumasa.

Merhaba Sevgili Emziren Anneler
Yaklaşık 3 haftadır saçlarım çok dökülmeye başladı. Sizlerde de aynı durum var mı? Normal mi acaba? Birşey yapmak gerekir mi? Hamileyken de bir dönem dökülmüştü ama uzun sürmemişti.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayni durum bende de var. O kadar dökuluyo ki artik elime tutam tutam geliyo korkmaya basladim. Hamileligin basinda dökulmustu ama simdikinden cok cok azdı.

Cok Sagolun kizlar bugun 4. Gun ilk 2 gun cok agladi oglum ilk gun doktor fitil ve agri kesici vermemizi soylemisti ben ikinci gunde azcik calpol verdim aglamaktan kanatti azcik korkuttu bizi ama cok sukur simdi iyiyiz. Keske daha erken yaptirsaymisiz diyorum hatta dogumdan sonra hastaneden cikmadan yaptirmak en iyisi. Simdi bile acıdıgında elini oraya atiyo daha buyuk olsa akli yetse daha zor olurdu.

Normal canim benim. Dr artik gecdleri uyuyorsa normalxir emzirmek icin uyandirma dedi.ama bizimkinde uyku nerde,geceleri 2 saatte bir,gunduzleri de yarim saatte bir memeyw geliyor.gunduz ac olmasa bile memede durmak istiyor

Tşk ederim cnm eser aldım içtim inşallah gebe felan kalmam

Arkadaşım netten araştır istersen.ben baktım şimdi doktor inci çavuşoğlunun sitesinde ertesi gün hapıyla ilgili emziren anneler eğer kullanırsa en az 6 saat emzirmemeli demiş.

Tşk ederim cnm evet aldım içtim inşallah gebe kalmam 12 saat sonra içtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…