2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
doktor 6haftalıkken gel dedi bende nette okudugum cogunluk 6haftanın içinde gormus kalp atısını bende bidaha git gel demesin diye dedigi tarihte gidicem.

Bu arada ben cumartesi gittim doktora kese gorundu ama kalp atisi icib haftaya gel dedi karindan gordu bir de kan alibdi testler yapildi sonuclari bugun cikacak

bende 6.haftanın sonunda gidiyorm sanırım dr a.ama kalp atışının duyulacağını sanmıyorum.Çünkü HCG m düşüktü yani bebiş daha küçük

Bu arada ben cumartesi gittim doktora kese gorundu ama kalp atisi icib haftaya gel dedi karindan gordu bir de kan alibdi testler yapildi sonuclari bugun cikacak

hadi ya gorunmedi kalp atışı yani bakalım bana ne diyicek napim artık test falan yapar ne yiyip icicegimden bahseder bilgim yok nasıl davranıcagımla ilgili herkes bişey soyluyo en iyisi doktora gidip sorularımı sormak:)

hadi ya gorunmedi kalp atışı yani bakalım bana ne diyicek napim artık test falan yapar ne yiyip icicegimden bahseder bilgim yok nasıl davranıcagımla ilgili herkes bişey soyluyo en iyisi doktora gidip sorularımı sormak:)

Evet bence de en iyisi doktora gitmek beni diyetisyene de yonlendirdi bir luste hazirlandi bakalim hayirlisi 10 kilo alarak bitirmem gerekiyormus sureci

Evet bence de en iyisi doktora gitmek beni diyetisyene de yonlendirdi bir luste hazirlandi bakalim hayirlisi 10 kilo alarak bitirmem gerekiyormus sureci

Bende 10 kiloylA bitirmek istiyorum diyetisyene gidicem dedim ama dr daha erken bekle bakalum bulantin falan olacakmi ona gore liste alirsin dedi
Ayy hic kilo almak istemiyorum ya

banada 4haftalıkken gittigimde cinsel ilişki yok agar kaldırma mumkun oldugunca dinlen dedi okadar.8haftalıga kadar dikkat edicen önemli bu aylar dedi.bakim bu gittigimde ne soyluyucek bende kilolu hamile kaldım benide diyetisyene yonlendirebilir 71kiloyla kaldım bide allah nasip ederse normal dogum istiyorum oyuzdende çok fazla kilo almak istemiyorum

Caglardamla kac kilosun boyun kac niye diyetisyene gonderdi sip diye
Suanda nasil bir listen var neleri yemiyorsin ? Birde kan testi falan mi yapip liste verdi?

Bende 10 kiloylA bitirmek istiyorum diyetisyene gidicem dedim ama dr daha erken bekle bakalum bulantin falan olacakmi ona gore liste alirsin dedi
Ayy hic kilo almak istemiyorum ya

daha bulantım yok kac haftada oluyorki oyle dedi sana daha olmaz gibime geliyor ama bellide olmaz tabii bulantın olursa zaten dogru duzgun bişey yemiceginden kilo almazsın yada az yersin diye vermek istemedi

daha bulantım yok kac haftada oluyorki oyle dedi sana daha olmaz gibime geliyor ama bellide olmaz tabii bulantın olursa zaten dogru duzgun bişey yemiceginden kilo almazsın yada az yersin diye vermek istemedi

İki haftya belli okur az cok nasil gececegi bidahaki geldiginde gidersin demisti.Liste verrler yiyemezsin sonra dedi belli olduktan sonra ona gore verrler dedi

herkese merhabaaaaaa:KK3::KK3: nasılsınız bakalım hamişler ? ben dinlen dinlen ye iç yat kilo aldım yaaaaaaaa, 2 kilo almışım, yuh yaaaaaaaa, ben de mi diyetisyene gitem diyorum :111:

buarda yazsaati senle aynı gun gozukuyor dogumumuz insallah kazasız belasız alırız kucagımıza muhtamelen degişir o tarihler ama olsun az cok beklenecek gunler belli olucak:)hayırlısı

ben ilk hamileliğimi 10 kilo ile tamamlamıştım, bunda olmayacak mı ne:KK47: şimdien 2 kilo almışım yaaaaaa:KK37:

herkese merhabaaaaaa:KK3::KK3: nasılsınız bakalım hamişler ? ben dinlen dinlen ye iç yat kilo aldım yaaaaaaaa, 2 kilo almışım, yuh yaaaaaaaa, ben de mi diyetisyene gitem diyorum :111:

Ayy kizimda oyleydim ben daha ogrenmeden bi kilo 8 haftafa 3 kilo almistim toplam 26 kilo aldim verdim hepsini aninda ama bu sefer almak istemiyorum 10 kilo en fazla ki diyeyisyene gidip bi kac kiloda vermek istiyorum
62-63 arasi suan kilom bi 4 kilo verip ondan sonra kilo almaya baslayayim insallh saglik en onemlisi yinede
Benim hem romatizmam var agirlasmak istemiyorum hemde ilji sezeryan ama bunu normal istiyorum oyuzden fazla kilo almak istemiyorum

merhaba cnm hosgeldin.iyiyiz sagol sen nasılsın bulantın falan var mı doktora gittin mi kalp atıslarını duydun mu merak ettim:)

X